GeForce GTS 450 review - guru3d

poruka: 153
|
čitano: 22.690
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Tako preostaje jedino uzeti najjeftiniju GTX460 768, nafrljiti ju na 800/4000,koliko po guru3d-u ide svaka bez diranja voltaže,i to je to.

I sretan si još dvije godine, jer naslovi koji dolaze su, čast izuzecima, orijentirani na konzole, pa do pojave novih konzola igre će biti masovno orijentirane na več prokušane engine koji idu glatko na sadašnjim i karticama prošle generacije.

Iduča godina bi trebala donijeti tri igre koje bi trebale revolucionirati sam grafički pomak dosad ( Kriza 2 , Rage i donekle Witcher 2 ), a mislim, da ako budu dobro ispolirane ( za Rage ne sumnjam, za ostale dvije se nadam ) trebale bi biti u stanju ići na današnjem mainstreamu prilično dobro.

Ali može svašta biti, no to je nekako najlogičnije predviđanje i nadam se da će i biti tako.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
doktor1 kaže...

Daj Ivsa nemoj se trudit..... svaka nVidia je neisplativa jer šta ima tražit jedan nVidia kraj BILO KOJEG ATI-a... 

 

AMD serija 6xxx će ubit nVidiu u teselizaciji (sada svi vi ATI fanovci nemojte kakat jer da je to serija 5xxx napravila GTX4xx bi dizali u nebo tu teselizaciju i Bog nebi bio tome ravan)...... VAU..... di su do sada.. u europi ili Kazahstanu........ o pardona sada će AMD to riješit, ali nema veze šta su to zeleni riješli u Fermiu, (Fermi kasni 8 mjeseci..DAMN... neću uzet GTX460 koja yebe majku jednoj 5870 u teselizaciji (naravno teselizcaija nam je nepotrebna, ali da to ima ATI bi bila yebena prednost), jer je to nepotrebno... neću igrat jednu igru aka Batman AA sa fizikom jer šta imam od te fizike osim 50 puta bolje efekte (idemo opet...efekti nisu važni bla bla... a za koji ku*ac onda kupuješ 5870 ako ti neke stvari nisu važne šta se tiči grafike i popratnih efekata...). Možeš se slobodno igrat na 4850/4870 bez ikakvih problema...ali ne, ti želiš bolje......

 

I onda nVidia ubije ATI sa GTX460 (jer sa GTX460 imaš i fiziku i brža je od yebene svoje zamišljne konkurencije (5770/5830) i opet nevalja jer je 5850 brža od nje za 4 FPS-a, a košta 800 kuna više... ne govorim onda kada je to koštalo 1700kn.. ja sam u sadašnjosti.. a vi?)).

 

Stvarno nisam yebeni fan od niti jednih, imao sam i crvene i zelene, ali ja nisam nigdje osim na ovom forumu vidio kako ljudi koji iz nekog razloga preferiraju ATI/AMD i veličaju te kartice!!!!!!!!!

 

Ja ne veličam GTX460, ali ako ćeš ti pored te kartice koja košta 1550 kuna kupit HD5850 koji košta 2100 kuna za 5 FPS-a više....... (no comment)

 

EDIT: boli ona stvar i nVidiu i ATI za vas džep.... To im je najmanje na pameti.. I onda se vi tu svađate oko potrošnje, zagrijavanja... i ovaj/onaj je bolji jer manje troši DAMN.. koliko više striuje mjesečo...7 kn ili????

E stvarno ne veličaš GTX460.

 

Kao prvo, GTX460 768MB nema šta tražiti pored 5850. I nemoj mi počinjati s "OC forama" jer nije 5850 zakinuta pa se ne može klokati. A može se i to prilično dobro. Ja ne tvrdim da je cijena 5850 u redu jer nije. Jednostavno je preskupa za ono što nudi. Ali... ne mogu se obuzdati kada mi dođe netko poput tebe i tvrdi da je određena kartica kralj i da pojede tu "800 kn skuplju 5850 kada se kloka". E nećemo tako. 4 FPS je nekad mnogo. Kao i po deset u nekim igrama. Ili 20%, kako ti paše. A za to mora biti vraški dobar klok.

Tvoja kartica je u rangu 5830 što je odlično obzirom na cijenu koja je mnogo bolja u odnosu na konkurenta. Pored 5850 jednostavno nema šta tražiti.

 

Kad smo se već dotakli teselacije, ona u biti i jest trenutno nebitan faktor. Osim ako ne tražiš abnormalni skor u potpuno nebitnom Heaven benchmarku. Jedina igra u koj se donekle primjeti uključena teselacija jest Metro koji ide podjednako na ATI-u i Nvidia-i. Dakle zasad je teselacija potpuno nebitan faktor u gamingu. A dok se ne počne masovno koristiti svi ćemo mi, ruku na srce, već biti na novoj seriji grafa.

 

15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

ovo nije tema  o 460 i 5850

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 16:07 (dery).
Moj PC  
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice