Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.360.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Gledam fortnite i ovaj trailer za bf i dalje ne vidim sličnost...

 LOL, jer nema sličnosti. Samo su mehanike iz te igre.

 

 

P.S. I u WW2 je bilo kustomizacije likova:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 LOL, jer nema sličnosti. Samo su mehanike iz te igre

 Koje mehanike?

سمندری ڈاکو
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Malo je ekipa pretjerala ipak s usporedbama i sra*em...

I CS 1.6 je imao puske i fortnite ih ima..wooow sou iste igre!

Daj se ohladite, vidli smo 2 minute teasera, par subjektivnih i vjerojatno placenih analiza youtubera i puno filozofije...

Kao sto sam rekao vec prije, na kraju ce vecina nas koja je ovdje u temi kupit igru, peglat par godina dok ne dode novi nastavak i bok..

 
9 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

Gledam fortnite i ovaj trailer za bf i dalje ne vidim sličnost...

 LOL, jer nema sličnosti. Samo su mehanike iz te igre.

 

Jedino što za sada možemo tvrditi je da su obje igre zamišljene kao "Game as a service". To sigurno nije došlo s Fortnite-om i ta definicija postoji već boga pitaj kolko dugo. Igra poput BFV se razvija minimalno 2-3 godine, tako da su osnovni mehanizmi zamišljeni davno. Neke stvari se mogu malo tweakati ili reorganizirati, ali da će se nešto fundamentalno promijeniti u 6 mjeseci ili godinu dana da bi bilo slično onome što je trenutno popularno, nema šanse.

10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

...malo previse ekipe BF shvaca kao "svetu kravu".... nedodirljivu i nepromjenjivu...

dc hejter
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 LOL, jer nema sličnosti. Samo su mehanike iz te igre

 Koje mehanike?

 Sve što je lik iz videa nabrojao:

Skinovi

Šarenije kustomizacije od konkurencije

Zadaci i skinovi svaki dan, tjedan mjesec

Pokupljanje stvari sa tipkom, a ne automatski

Mala početna municija

Gradnja obrambenih konstrukcija

U posljednjem "danu" Operationsa iskakanje iz aviona, jedan život, last man standing

Healing traje neko vrijeme, nije trenutno

Oživljavanje traje neko vrijeme

Itd.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 20:17 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 LOL, jer nema sličnosti. Samo su mehanike iz te igre

 Koje mehanike?

 Precizne? 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Zin8 kaže...

Malo je ekipa pretjerala ipak s usporedbama i sra*em...

I CS 1.6 je imao puske i fortnite ih ima..wooow sou iste igre!

Daj se ohladite, vidli smo 2 minute teasera, par subjektivnih i vjerojatno placenih analiza youtubera i puno filozofije...

Kao sto sam rekao vec prije, na kraju ce vecina nas koja je ovdje u temi kupit igru, peglat par godina dok ne dode novi nastavak i bok..

 Čekaj, usporedba s nekim drugim igrama je LOŠA stvar?

A taj dio mi je promaknuo :D

 

Ako uzmu dobre stvari iz drugih igara koje će poboljšati gameplay, to je odlično!

Zašto ne raditi usporedbe?

 

Pa nisu PUBG i Fortnite bez veze najigranije igre današnjice. Nek izvade ono nešto iz njih, a da nam ostane Battlefield, ja prezadovoljan.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Čekaj, usporedba s nekim drugim igrama je LOŠA stvar?

A taj dio mi je promaknuo :D

 

Ako uzmu dobre stvari iz drugih igara koje će poboljšati gameplay, to je odlično!

Zašto ne raditi usporedbe?

 

Pa nisu PUBG i Fortnite bez veze najigranije igre današnjice. Nek izvade ono nešto iz njih, a da nam ostane Battlefield, ja prezadovoljan.

 Daleko do toga da je usporedba loša stvar, ali samo ako pričamo o usporedbi tipa " dobar si u ovom, ja nisam, da viidm kaj radiš, kako radiš pa da i ja probam nekaj slično", ali generalno je besmisleno usporedit Fornite i BF.

Kaj je to ono nešto iz Fortnajta kaj mogu posudit ovi iz Dicea? Grm za skrivanje? Rocket launcher s tikvama?

 

Igra je došla ko neko osvježenje u pravom trenutku kad su relativno podbacili i Battlefield i Call of Duty , ponudila je novi stari battle royale mod na jedan dosta zabavan i relaksiran način, pristupačan mlađariji i samo zbog toga doživjela uspjeh kakav je..

Igra se doslovno sastoji od WASD, 6 puški i onog padobrana...wow!

 Da nebi bilo, ne mislim da je potrebna hrpa sadržaja i kvazi realistične grafike za dobru igru i dobru zabavu, odrastao sam na 1.6 i sourceu i mislim da su to igre koje su imale ono nešto jer praktički nisu imale ništa osim toga 

 

A PUBG? Ne znam, meni nikud nikam, nisam ni gameplay koji pogledao, a kamoli igrao, ali svaka roba ima kupca pa tako i to..

 

Sve u svemu, poanta cijele moje poruke je bila da mislim da smo preduboko u raspravi na temelju ničega, ajmo pričekat još malo konkretnijeg materijala za V pa onda vidjet di smo kaj smo

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 20:12 (Zin8).
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Hehe, ovo je BF tema, tu se naveliko priča o ničemu! :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Sve što je lik iz videa nabrojao:

Skinovi

Šarenije kustomizacije od konkurencije

Zadaci i skinovi svaki dan, tjedan mjesec

Polupljanje stvari sa tipkom, a ne automatski

Mala početna municija

Gradnja obrambenih konstrukcija

U posljednjem "danu" Operationsa iskakanje iz aviona, jedan život, last man standing

Healing traje neko vrijeme, nije trenutno

Oživljavanje traje neko vrijeme

Itd.

 Zadaci u multiću? Kakvi zadaci?

Gradnja mi više vuče na ono u Squadu,nego na ovo šta ovi grade u fortnajtu.

 

Kakve veze mala početna municija ima  ...možda žele da i suport ima nekakvog smisla

 

Healing i oživljavanju i u squadu i rs6 traju neko vrijeme...

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 Zadaci u multiću? Kakvi zadaci?

Gradnja mi više vuče na ono u Squadu,nego na ovo šta ovi grade u fortnajtu.

Kakve veze mala početna municija ima  ...možda žele da i suport ima nekakvog smisla

Healing i oživljavanju i u squadu i rs6 traju neko vrijeme...

 Zadaci? Nemam pojma, tip objašnjava i pokazuje slike koje su iste s Fortnietom. Mislim da je nešto za skinove.

 

Da, sve što si rekao je točno. Čak smo i takvu gradnju imali u nekim starim BF-ovima, ili Wolfenstainu...

 

Mala početna municija? To je mehanika iz Battle royal igri, koja se do sad bila ne zamisliva u Batttlefield naslovima.

 

 

Ali ovo je moja poanta.

Tip je u video nabrojao 30-tak novih mehanika koje će imati novi BF. Točno?

Večinu njih se poklapa sa Fortniteom.

Fortnite je trenutno najigrani, najgledanija, i igra s najvećom zaradom (ili negdje pri vrhu)

Slučajno se sve poklopilo sa Fortniteom? A oni su izmišljali nove mehanike, uzimali iz starih igara, iz R6S i drugih? I uopće nisu uzimali u obzir Fortnite?

 

I priznaš da su neke mehanike slične fortniteu, ali ne vidiš sličnost s Fortnite?

Dobro, tvoja mišljenje.

Meni, ovim youtuberima i posterima na redditu je ovo prevelika sličnost.

 

Uzeto iz Fortnie ili iz PacMana, nema veze, baš sve mi se jako sviđa. Osim šarenih skinova. I trailera.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Znači bf ide ka tome da se grade dvorci, zgrade, mostovi, da se pipa po terenu gdje je municija da se pola igre krpaš sa flasterima zavojima piješ napitke, valjaš okolo da te nego digne. Nekad davno bijaše jedna modern kombat igra kako se zvala tata? Svakako sine svakako.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Znači bf ide ka tome da se grade dvorci, zgrade, mostovi, da se pipa po terenu gdje je municija da se pola igre krpaš sa flasterima zavojima piješ napitke, valjaš okolo da te nego digne. Nekad davno bijaše jedna modern kombat igra kako se zvala tata? Svakako sine svakako.

 Valjda nije tako ekstremno :)

Btw, u PUBGu sve nabrojano (osim gradnje) lijepo radi. U BF bi moglo i bolje 

 

Kak veli Varteksovac gore, malo pričekamo i sve budemo vidjeli na EA Playu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

   Ali ja želim hardcore bf ubijačinu ne prpanje po mapi. Da sa skvadom zauzmem zastavu i držim je dok se međusobno pomažemo i borimo. Želim samo golu borbu i ništa više. Šta jednostavnije to bolje.

 

   Antoni Bourdain je prošao sve moguče restorane svijeta isprobao sva jela šta postoje. Znate koje mu je jelo najomiljenije? Špageti No5 začinjeni sa crnim paprom i dobro dozrelim pecorino sirom. Može li jednostavnije.

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

 Zadaci u multiću? Kakvi zadaci?

 Zadaci? Nemam pojma, ...

 

vjv. nekaj u stilu assignmenta za medalje, skillove i oružja u bf1..

to je jedna od stvari koja me u bf1 dosta zabavlja.. jučer sam trčkarao okolo i udarao tenkove repair toolom, ekšli uspio 3 komada uništiti.. 

neki dan sam rješavao "Silver shield 1st class" medalju.. 2. assignement je 10 kills while on fire  tražio kampere po mapi, pa sam sebi incendiary pod noge prije killa 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Battlefield V

Ko je zasad najjeftinije ugrabio preorder?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...
yalpsid kaže...

Broj dislajkova premasio lajkove na traileru, neka neka...

 Nobody gives a fuck.

 

 

 Navodno, zato smo i dobili Buzzfeed v: royale trailer, jer smo obicno stado, koje ce prihvatit bilo sta sto im sveti dice/EA uvale, i to oni znaju dobro ili bar misle tako

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...
yalpsid kaže...

Broj dislajkova premasio lajkove na traileru, neka neka...

 

ovi što dislajkaju i plaču su veće curice od curica koje mrze

 Nas 300k djevojaka je glasalo, valjda je sad opravdano glavni badass trailera i lik sa naslovnice igre - zensko

11 godina
offline
Battlefield V

449kn deluxe. jos nije banka skinula s racuna.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

 Zadaci u multiću? Kakvi zadaci?

 Zadaci? Nemam pojma, ...

 

vjv. nekaj u stilu assignmenta za medalje, skillove i oružja u bf1..

to je jedna od stvari koja me u bf1 dosta zabavlja.. jučer sam trčkarao okolo i udarao tenkove repair toolom, ekšli uspio 3 komada uništiti.. 

neki dan sam rješavao "Silver shield 1st class" medalju.. 2. assignement je 10 kills while on fire  tražio kampere po mapi, pa sam sebi incendiary pod noge prije killa 

 Sve ovo što si nabrojao ja ne želim vidjeti u sljedećem BFu.  Podrediti način igre nekom blesavom asajmentu dok ti tim gubi a ti trčkaraš okolo sa repair toolom ili sam sebe potpaljuješ

 

 

11 godina
offline
Battlefield V

ekipa iz bf natons-a je napravila odlican clanak o bfv!

 

link

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

@MRSKI to što jedan igrač radi nema previše utjecaja na ishod partije u kojoj igra 64 igrača. Ozbiljno competetive igranje na toliki uzorak možeš zaboraviti. I bez assignmenta su razlike u skillu između pojedinaca ogromne. Čak štoviše veliki postotak communitya su loši/casual igrači kojima pobjeda (ili PTFO) nije nikakav faktor u životu. Ja i uz sve to glupiranje uvijek završim minimalno u top 10 svog teama (nije da se hvalim, samo potvrda teze o drugim igračima).

Zato i imaš situacije di jedan dobar premade squad ubije partiju tako jako da enemy jedva drži jedan point.

 

Veći je problem oko assignmenta je ako svi isti dan dobiju isti zadatak, pa od jednom 90% medica ima rifle grenadeove umjesto healing kita 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Sve ovo što si nabrojao ja ne želim vidjeti u sljedećem BFu.  Podrediti način igre nekom blesavom asajmentu dok ti tim gubi a ti trčkaraš okolo sa repair toolom ili sam sebe potpaljuješ

 

 

 To je taj jedan od problema trenutnog stanja BF franšize. Debilni sadržaj nekakvih asajntmenta. Iako nisam igrao puno BF1, išlo mi je vrlo na živce što moram odraditi 5-6 nekakvih gluposti da dobijem pušku. Oni misle da tako usmjeravaju ljude da koriste sve ono što im igra pruža i timski rad, a u biti u stvarnosti to izgleda poptpuno drugačije. 

 

Poanta BFa treba biti pobijediti protivnički tim i ništa više, ali su se malo pogubili ovi iz EA-DICE... U trci za lovom ispao im je razum iz vida.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...

@MRSKI to što jedan igrač radi nema previše utjecaja na ishod partije u kojoj igra 64 igrača. Ozbiljno competetive igranje na toliki uzorak možeš zaboraviti. I bez assignmenta su razlike u skillu između pojedinaca ogromne. Čak štoviše veliki postotak communitya su loši/casual igrači kojima pobjeda (ili PTFO) nije nikakav faktor u životu. Ja i uz sve to glupiranje uvijek završim minimalno u top 10 svog teama (nije da se hvalim, samo potvrda teze o drugim igračima).

Zato i imaš situacije di jedan dobar premade squad ubije partiju tako jako da enemy jedva drži jedan point.

 

Veći je problem oko assignmenta je ako svi isti dan dobiju isti zadatak, pa od jednom 90% medica ima rifle grenadeove umjesto healing kita 

 Nije da to radi jedan igrač, nego 50% njih u tom trenutku kada se novi assignment "pusti u opticaj"...

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

Nego, nigdje nisam upratio da je išta rečeno oko servera?!? Tickrate, server rental i setup...?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Ništa ovo.. Idem na Tarkov

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
red_bull kaže...

Ništa ovo.. Idem na Tarkov

 Joka, problem je što se Tarkov treba učiti igrati, nešto što je nekad bilo i za BF 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Nije da to radi jedan igrač, nego 50% njih u tom trenutku kada se novi assignment "pusti u opticaj"...

 

nisam li to i ja napisao? Inače ne stavljaju malo toga od jednom, obično je to veliki batch oružja i novih medalja, tako da to i nije toliki problem, pogotovo s obzirom da većina njih nisu posebno apstraktne stvari.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice