TŠ Ruđer Bošković

poruka: 301
|
čitano: 203.161
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Samo vi učite

 

Ja sam u prvom razredu ruđera na polugodištu pao tri predmeta>matišu,fiziku i osnove i onda se opametio i na kraju godine sam imao 3,3,4 i završio bez popravnog.Ove godine sam završio drugi također bez popravnog iz matematike 3,osnova 3 i fizike 4.

Sada lijepo upišem treći i pišam krv kod čiče ili bejukice

 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ja sam bio prva generacija mehatronicara u Rudjeru. Moguce da su se stvari promjenile od onda ali

moje misljenje je da ta mehatronika i nije bog zna sto. Ima od svega po malo a nista ni priblizno dovoljno

da se mozes ufurat u to. Kao mehatronicar se mozes nadati da ces se baviti hidraulikom, pneumatikom i automatikom.

Naravno da poslje srednje skole ne vrijedis ni pisljiva boba, mrvicu vise od gimnazijalca. U ruđeru je matematika jaka, bez problema

mogu rec u rangu matematicke gimnazije a to je glavni kriterij koji trebas gledat ako ides na tehnicki fax kasnije. ako naucis samo matematiku

i nista drugo neces imat nikakvih problema ni upas ni zavrsit bilo koji tehnicki fax. A ove ostale predmete.. to ti je vise informativno kad dodjes na fax

sve sto si ucio cjelu godinu u skoli prodjes u 2 predavanja. 

 

neznam jeli tko to spomenuo dosad ali problem rudjera je taj sto su ti u smjeni 99% muski pa cisto zbog toga bi ti preporucio neku gimnaziju. U tim godinama covjek treba naucit puno 

stvari koje nemajju veze sa onim sta profesor prica.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Glamdring kaže...

Ja sam bio prva generacija mehatronicara u Rudjeru. Moguce da su se stvari promjenile od onda ali

moje misljenje je da ta mehatronika i nije bog zna sto. Ima od svega po malo a nista ni priblizno dovoljno

da se mozes ufurat u to. Kao mehatronicar se mozes nadati da ces se baviti hidraulikom, pneumatikom i automatikom.

Naravno da poslje srednje skole ne vrijedis ni pisljiva boba, mrvicu vise od gimnazijalca. U ruđeru je matematika jaka, bez problema

mogu rec u rangu matematicke gimnazije a to je glavni kriterij koji trebas gledat ako ides na tehnicki fax kasnije. ako naucis samo matematiku

i nista drugo neces imat nikakvih problema ni upas ni zavrsit bilo koji tehnicki fax. A ove ostale predmete.. to ti je vise informativno kad dodjes na fax

sve sto si ucio cjelu godinu u skoli prodjes u 2 predavanja. 

 

neznam jeli tko to spomenuo dosad ali problem rudjera je taj sto su ti u smjeni 99% muski pa cisto zbog toga bi ti preporucio neku gimnaziju. U tim godinama covjek treba naucit puno 

stvari koje nemajju veze sa onim sta profesor prica.

 

Ako ode  u suprotnu smjenu di su optičarke neće bit problema Namigiva

oko za oko,pasta za zube
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Glamdring kaže...

Ja sam bio prva generacija mehatronicara u Rudjeru. Moguce da su se stvari promjenile od onda ali

moje misljenje je da ta mehatronika i nije bog zna sto. Ima od svega po malo a nista ni priblizno dovoljno

da se mozes ufurat u to. Kao mehatronicar se mozes nadati da ces se baviti hidraulikom, pneumatikom i automatikom.

Naravno da poslje srednje skole ne vrijedis ni pisljiva boba, mrvicu vise od gimnazijalca. U ruđeru je matematika jaka, bez problema

mogu rec u rangu matematicke gimnazije a to je glavni kriterij koji trebas gledat ako ides na tehnicki fax kasnije. ako naucis samo matematiku

i nista drugo neces imat nikakvih problema ni upas ni zavrsit bilo koji tehnicki fax. A ove ostale predmete.. to ti je vise informativno kad dodjes na fax

sve sto si ucio cjelu godinu u skoli prodjes u 2 predavanja. 

 

neznam jeli tko to spomenuo dosad ali problem rudjera je taj sto su ti u smjeni 99% muski pa cisto zbog toga bi ti preporucio neku gimnaziju. U tim godinama covjek treba naucit puno 

stvari koje nemajju veze sa onim sta profesor prica.

stvar je u tome kaj ti nemres bit bog zna kaj dobar ak te ne zanima nis tam...zato su tehnicke skole za one koje se zele baviti tehnickim zanimanjima bolje od gimnazija, bar ja tak razmisljam...

ja sam imal 58 bodova, i otiso sam u tehnicku skolu...i nemrem se zamislit da lifram latinski, biologiju, glazbeni ko bedak, a nis od toga me ne zanima ni 1 posto...al to je samo moje misljenje...

a matematiku ak hoces, mozes ucit, uzmnes si dodatne zbirke, pripreme pred upise u faks i nauci se...Namigiva

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dncrmt kaže...

Samo vi učite

 

Ja sam u prvom razredu ruđera na polugodištu pao tri predmeta>matišu,fiziku i osnove i onda se opametio i na kraju godine sam imao 3,3,4 i završio bez popravnog.Ove godine sam završio drugi također bez popravnog iz matematike 3,osnova 3 i fizike 4.

Sada lijepo upišem treći i pišam krv kod čiče ili bejukice

E vidis,to je iskustvo vecine ljudi.Svi kazu da je tesko.Iskreno,"peace of cake"!Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Lion King kaže...
dncrmt kaže...

Samo vi učite

 

Ja sam u prvom razredu ruđera na polugodištu pao tri predmeta>matišu,fiziku i osnove i onda se opametio i na kraju godine sam imao 3,3,4 i završio bez popravnog.Ove godine sam završio drugi također bez popravnog iz matematike 3,osnova 3 i fizike 4.

Sada lijepo upišem treći i pišam krv kod čiče ili bejukice

E vidis,to je iskustvo vecine ljudi.Svi kazu da je tesko.Iskreno,"peace of cake"!Cool

Jel to šala ili stvarno?

15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

A gle,kod tih profesora nesmijes doci na sat nespreman!

Na satu svi slusaju,a doma ti je dovoljno rijesiti zadacu(rijetko je kad imas) i max 20min prelistavanja i onda to nije salaOsmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković

Ajd super onda neću iat problema. Ostali nekaj baljezgaju bezveze onda.

14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Autor teme je vec upisao al nvm, evo za ostale...

 

Ako netko misli upisati FER daleko bolji izbor je MIOC(ukoliko ima bodova za njega, naravno), bolje ces znat matematiku, fiziku i informatiku. Znanje iz elektrotehnike ce ti biti manje ali imat ces dobre navike ucenja iz MIOC-a tako da ces svaku rupu lako popunit...

 

Isto tako u rudjeru ces uciti stvari koje nemaju veze sa zdravim razumom - tipa turpijat ces celicnu kocku satima i slicne tokarske radove, uciti tehnicko crtanje, finomehaniku i da ne nabrajam vise... U prve tri godine tehnicar za racunalstvo u TSRB-u ima samo 2 sata tjedno racunalstvo, dok u cetvrtom razredu dobiva jos par predmeta, tako da neces ni nauciti nesto o kompovima.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Otto von Grunt kaže...

Autor teme je vec upisao al nvm, evo za ostale...

 

Ako netko misli upisati FER daleko bolji izbor je MIOC(ukoliko ima bodova za njega, naravno), bolje ces znat matematiku, fiziku i informatiku. Znanje iz elektrotehnike ce ti biti manje ali imat ces dobre navike ucenja iz MIOC-a tako da ces svaku rupu lako popunit...

 

Isto tako u rudjeru ces uciti stvari koje nemaju veze sa zdravim razumom - tipa turpijat ces celicnu kocku satima i slicne tokarske radove, uciti tehnicko crtanje, finomehaniku i da ne nabrajam vise... U prve tri godine tehnicar za racunalstvo u TSRB-u ima samo 2 sata tjedno racunalstvo, dok u cetvrtom razredu dobiva jos par predmeta, tako da neces ni nauciti nesto o kompovima.

Ne slažem se u potpunosti.Turpijanje čelične kocke,tehničko crtanje i finomehanika se uče u samo prve dvije godine.U drugoj i trećoj se uči programirati i C-u.U trećem se dobiva digitalna elektronika i elektronički sklopovi,što se uči i na FER-u.Ne kažem da je Ruđer bolji izbor od MIOC-a,ali nije ni lošiji.U obje se škole treba učit,nemojte misliti da možete proći samo tako,pogotovo matematiku,osnove elektrotehnike i sl.Ali sve ovisi o vama, da li ćete učit ili ćete se zajeba*at.

 

 

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 21:01 (dncrmt).
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Pa vise se radi onoga sto nema veze sa tehnicarom za racunalstvo ili opcom kulturom (npr. veliki dio radionickih vjezba, tehnicko crtanje, finomehanicka tehnika, elektroteh. komponente, el. strojevi, mjerenja u el., automatsko vodjenje procesa..... ) nego neceg korisnog. U 2. i 3. razredu se radi C, a ne C# i to samo osnove.

 

A za digitalnu i sklopove kao sto sam rekao, to ce se ionako uciti na faksu pa ce oni koji su pohadjali rudjer imati malu prednost, a onima iz mioca nece stvarati prevelike probleme.

 

Na FER-u se puno radi matematika i fizika, a tu smo puno tanji od miocana i slicnih bica pa je to puno bolji ako se misli upisati FER. Isto tako se u 15., 5. ili lucijanki puno vise radi informatika nego u rudjeru...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ne znam kakve veze ima opća kultura sa tehničkom školom,al' dobroOsmijeh

 

Jesmo tanji po matematici od XV.,V. ili Lucijanke,ali to su prvenstveno matematičke gimnazije.Ako nekome dobro ide matematika i ima talenat za nju,on/ona će ju svladati na FER-u makar išao/la u neku treću školu.Opet kažem,to ponajprije ovisi o čovjeku samom i želji za učenjem.

Ruđer je ipak odmah na drugom mjestu iza MIOC-a po broju mjesta za direktni upis na FER odlikaša,pa tko se potrudi moći će ići gdje god hoće.

 

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 21:13 (dncrmt).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković

opcna kultura, dakle svatko treba imat opcu kulturu tipa geografija, povijet itd. i to je normalno da se uci u svim skolama jer fah idiot nemre bit strucnjak ni u struci...

Rudjer je 3. po upisu na fer poslije pete i petnaeste gimne, al tolko ubije cloveka u pojam da znam lika koji je dobio izravan upis al ipak nije isao na FER :D A za matematiku bas i nije istina, jer neko ko ide u "trecu skolu" ima jako veliku rupu u znanju matematike u odnosu na mioc ili slicne... Nisam ja rekao da je sa rudjerom nemoguce upisati fer ili nesto slicno, ali uci se puno vise elektronike i mehanike nego informatike/racunarstva i manje fizike i matematike u odnosu na npr. mioc pa mislim da je to puno bolji izbor ako se hoce upisati FER poslije. u MIOCu ili V. gimnaziji ces takodjer naci vise ljudi koji se zanimaju za kompjutore nego u rudjeru...

 

Takodjer od rudjera poludis ako vec nisi usao lud :(

Nema cura :(

14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ne mora "treća škola",nužno,značiti rupu u nekom predmetu,samo zato što je "treća škola".Svugdje se zna naći naći dobar profesor.Ovako kako mi sada raspravljamo,ispada da samo Ruđeraši,MIOC-ani,petaši i iz lucijanke upisuju FER,a nije tako(makar jesu većina,ali to je logičan izbor nakon tehničke škole ili matematičke gimnazije,izuzev PMF-a).Ako se u Ruđeru ne radi pet sati informatike i računalstva tjedno,ne znači da će netko koga to zanima postizati loše rezultate na FER-u.Niti branim Ruđer niti ga napuhujem.S tobom sam se složio da ljudi iz matematičkih gimnazija imaju bolje predznanje matematike(naravno ne govorim da je svaki učenik bolji iz matematike,u svakoj školi ima boljih i lošijih učenika,ali onom kojem idem matematika,neće imati problema,ma iz koje god one škole bio-naravno neka pristojna škola,a ne klošarija.)Inače mi prijatelj ide u gimnaziju i nisam vidio neku veću razliku u gradivu,makar postoji.I samo da se još malo osvrnem na ovo tvoje o informatici i računalstvu;FER nije samo faks za računalstvo nego i za elektrotehniku,a tu tehničke škole imaju prednost.(makar se u ovoj temi prvenstveno raspravlja o IT).Razlog zašto većina učenika iz MIOC-a ili pete je bolja iz matematike je zato što učenici kojima ide matematika,a ne zanima ih program tehničkih škola(stručni predmeti)upravo upisuju takve škole za daljnej školovanje.Pretpostavljam da ideš u Ruđer i sigurno znaš da i mi imamo odlikaše iz matematike i fizike i koji su išli na natjecanja.Ja ću treći put ponoviti da to ponajprije ovisi o čovjeku samom i njegovim ambicijama.

 

Gle,ja i ti o ovome možemo raspravljati do preksutra,ali to je mlaćenje prazne slame.Onaj tko hoće upisati Ruđer upisat će ga,onaj tko hoće upisati MIOC upisat će ga,onaj tko hoće upis.....itd.U ovoj temi se prvenstveno raspravlja o Ruđeru,te ako ga netko želi upisati a ipak ije siguran tu može doći i pitat,a mi ćemo ga riješiti nedoumica.Ako netko želi upisati neku drugu školu neka otvori temu i već netko pomoć.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 22:37 (dncrmt).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Slazem se za mlacenje praze slame, al evo za kraj: Rudjer ces proc sa manje ucenja i imat ces vece znanje iz elektrotehnike, al malo iz racunalstva, dok ces u MIOCU imat vise cura i vece znanje iz matematike, fizike, infomatike.

Naravno ako ti doma ucis vise o necemu da ces to znat vise...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

eo ja danas 2. dan u ruderu kao tehnicar za racunalstvo.. izgleda kul

sta kazete na profesore:

Matematika-Marijana Krnić (razredinca)

Hrvatski-Vesela Aračić

Engleski-Ivana Krencer

Povijest-Lahorka Skoda Katalenic

Geografija-Dubravka Bilusic

Tjelesni-vedran berlengi

Vjeronauk-Stjepan malovec

fizika-emil šatalić

racunalstvo-braslav erpacic

kemija-marija kalmar

biologija-sonja beatonic

teh crtanje i dok.-goran micat

osnove elektrotehnike-tatjana guštić (hahahahaahahah)

 

aj pliz recite iskustva

 

pozzz

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
sp2it3 kaže...

eo ja danas 2. dan u ruderu kao tehnicar za racunalstvo.. izgleda kul

sta kazete na profesore:

Matematika-Marijana Krnić (razredinca)

Hrvatski-Vesela Aračić

Engleski-Ivana Krencer

Povijest-Lahorka Skoda Katalenic

Geografija-Dubravka Bilusic

Tjelesni-vedran berlengi

Vjeronauk-Stjepan malovec

fizika-emil šatalić

racunalstvo-braslav erpacic

kemija-marija kalmar

biologija-sonja beatonic

teh crtanje i dok.-goran micat

osnove elektrotehnike-tatjana guštić (hahahahaahahah)

 

aj pliz recite iskustva

 

pozzz

 

Vidim da si A smjena,tako da ne znam većinu profesora,ali neki su mi predavali u prvom razredu.

 

Bilušićka ti je kraljica,nećete ništa pisat nego će vam ona čitati iz knjige,po njoj ćete učit i testove ćete dobiti printane na nadopunjavanje.Usmeni je isto lagan.

Ne znam da li ste već upoznali Bracu(Braslav Erpačić,računalstvo),ali ćete ga prcat jer je zbunjen i usporen.(Kao da mu je nešto spržilo mozak),ali frajer je fakat simpatičan i najveća legenda.Volim ga!

Kalmarica i Beatovićka su jedine profe koje predaju svoje predmete i rade u obje smjene.Kalmarica je ok,malo čudna.Na kraju će vas sve pustiti i testovi su većinom lagani i da se prepisivat(ja sam uvijek bio užasno loš u kemiji i imao sam 2 u osnovnoj,a kod nje sam završio s 3).Samo piši radnu bilježnicu,malo si naučiš i nećeš imati frke.

Beatovićka je isto ok,ne zahtijeva puno i imat ćete dobre ocjene.Ona stvarno malo traži,a usmeni ti izgleda ovako:ona ti se sjedne u nečiju klupu i kaže "da će malo popričati s onima s kojima treba popričati" i gotov si za 5-10min.Puno priča i stalno se žali na neki kura* i da ju boli glava,ali nije opaka i nećeš imati problema s njom.Svi koji će imati manje od 3 kod nje su imbecili.

 

 

Evo ti još par anegdota i savjeta o gore spomenutim profesorima.

 

Braco se zna zbloksat tu i tamo i pljuje dok govori,tako da pazi da nisi blizu njega dok priča i da nije okrenut prema tebi.Jednom kad smo bili gore u multimediji,kad upali računalo upali i projektor da i mi vidimo što radi;i sada je on otvorio neki sat na kompu koji je bilo preko cijelog ekrana i praktički se isključio i cijeli sat gledao kako se kazaljke pomiču.SmijehImat ćete 5 i  4 kod njega.

 

Bilušićka ti nije uopće stroga i ne traži pre opširno,zna se zezat i stvarno je super.Zavoljet će te ju.

Kalmarica ti ima neku čudnu boju kose i voli ti šarat po bilježnici sa crvenom penkalom kad si nešto krivo napisao.Veliki test na kraju polugodišta i na kraju godine su printani i da se izvući dvojka.Ispravci su lagani i praktički vam kaže što trebati naučiti.Pišete odvojeno teoriju i zadatke.U velikim testovima koje sam spomenuo se piše zajedno ako se dobro sjećam.

 

Kod Beatoviće koji god šalić napraviš možeš ga iskoristit.Ja sam čak uspio iz knjige  nešto prepisat.Dat će vam referate,brijem jedan u svakom polugodištu.Obično proziva nasumično,ali možeš je javit.Dat će vam hrpu tema tako da će svako dobiti šansu.Obavezno uzmi referat da si digneš ocjenu.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 21:48 (dncrmt).
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

izgleda loodo, nisam imo puno predmeta danas,

samo 4 sata radionickih vjezbi, povijest, matematiku i osnove elektroteh

 

 

thx, moze jos iskustva?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

A joj.....kolko predmeta u danu, "samo" osam. Sva sreća da na faxu nemoraš bit na svim pedavanjima, inaće bi poludio da moram bit u klupi cjeli dan. A da ne velim kolko knjiga treba furat.

Al kaj se mora nije teško Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

ovo ko kod nas tehnicar za mehatroniku

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

pricajte o profesorima XD

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

E da.Vjerojatno ti radioničke predaje "kolega Kurek" ili Šavuk,ako se ne varam.Vi sad imate predavanja o zaštiti na radu.Vjerovatno vam je rekao(tako je barem nama,ne znam za vašu smjenu)da je vrlo teško i da ako ne prođeš pismeni da moraš na usmeni i da samo 5% učenika prođe usmeni.SmijehTo su ti priče za malu djecu,a ispit je za debile.Pitanja su ti tipa:

 

Osoba je primila goli vodič i trese ju struja.Što ćete napraviti da pusti vodič:

 

a)udariti ju po ruci sa drvenim štapom i izazvati refleks da rastvori šaku.

b)primiti ju za ruku i probati rastvoriti šaku

c)zvati hitnu pomoć i čekati da dođe.

 

To vam sve piše u radnoj mapi koju ste dobili i ako netko padne iz toga,bolje da se ispiše.Prvu godinu ćete turpijat željezo 3(prava)sata(4 školska)bez odmora,ali pustit će vas na wc ili u kantinu po gablec.Prvih par sati ćete pisati pun kura* stvari u bilježnicu,ruka će ti otpast.Najgore će ti biti kad ćeš morati turpijati čelik na milimetar sa finom plosnatom turpijom.Trebat će ti barem dva školska sata da skineš 5mm.Poslije ćete piliti i bušiti na onim velikim bušilicama i ići će laganini.u drugom polugodištu kada zavšite sa čeličnim predmetom ćete raditi kao neku kutiju za napajanje od lima.E da,kad završite sa pisanjem prvih par sati,savijat ćete neke oblike od barkene žice.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 22:02 (dncrmt).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
sp2it3 kaže...

eo ja danas 2. dan u ruderu kao tehnicar za racunalstvo.. izgleda kul

sta kazete na profesore:

Matematika-Marijana Krnić (razredinca)

Hrvatski-Vesela Aračić

Engleski-Ivana Krencer

Povijest-Lahorka Skoda Katalenic

Geografija-Dubravka Bilusic

Tjelesni-vedran berlengi

Vjeronauk-Stjepan malovec

fizika-emil šatalić

racunalstvo-braslav erpacic

kemija-marija kalmar

biologija-sonja beatonic

teh crtanje i dok.-goran micat

osnove elektrotehnike-tatjana guštić (hahahahaahahah)

 

aj pliz recite iskustva

 

pozzz

Više manje su ti svi OK osim Guštićke i Berlengija (lik je mutav i nevolim ga iz mnogo razloga) a najžešća od svih je škoda jer kod nje kad odgovaraš ona negleda u tebe i uz malo prakse možeš čitat iz knjige e i malovecu postavite neka pitanja na početku da se zapriča ali pazite jer se njemu sve svodi na ratovanje i komunizam (ptsp)

14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

hhahahah reko mi ovaj ponavljac da tip stalno prica o raketama i tim sranjima ahahahahaha bit ce loodo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

ak je ovako onda necu pozalit sto sam upiso rudera i  to sto svaki dan putujem 1h (vise manje)Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Otto von Grunt kaže...

Pa vise se radi onoga sto nema veze sa tehnicarom za racunalstvo ili opcom kulturom (npr. veliki dio radionickih vjezba, tehnicko crtanje, finomehanicka tehnika, elektroteh. komponente, el. strojevi, mjerenja u el., automatsko vodjenje procesa..... ) nego neceg korisnog. U 2. i 3. razredu se radi C, a ne C# i to samo osnove.

 

A za digitalnu i sklopove kao sto sam rekao, to ce se ionako uciti na faksu pa ce oni koji su pohadjali rudjer imati malu prednost, a onima iz mioca nece stvarati prevelike probleme.

 

Na FER-u se puno radi matematika i fizika, a tu smo puno tanji od miocana i slicnih bica pa je to puno bolji ako se misli upisati FER. Isto tako se u 15., 5. ili lucijanki puno vise radi informatika nego u rudjeru...

Sta ocekujes da ce te netko uciti C# kad mulci neznaju nauciti if funkciju u C-u?

Kad zavrsis ruder, onda su tehnicar!

Tehnicar mora znati uzeti turpiju u ruke i znati crtati i konstruirati!

Matematiku mozes nauciti i doma, isto kao i fiziku i ostale predmete.

Digitalnu, sklopove nemozes, jer sumnjam da imas novca za protoborde i osciloskope.

Da ne govorim za radionicke vjezbe kad radis tiskane plocice.

Nije jedini predmet na fakultetu matematika, pa da je trebas imat 10 sati tjedno kao sto pricas.

Kad iz MIOC-a dodes na fax i kad dodes u el. labos, izgubit ces se.Bit ces sretan ako ces znat koristiti voltmetar.Namigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković
evo i ja sam upisao ruđer. 1.c sam razred, izgleda da su dobri profesori.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

LionKing, iz koje si ti price izasao?
1. Ovo za C# je bio odgovor nekom koji je rekao da se uci C#
2. if nije funkcija
3. Tko je rekao da nisi tehnicar poslije rudjera?!
4. "Mozes nauciti doma".... Pa mozes ti sve nauciti doma... ?
5. Zasto nebi mogao doma raditi tiskane plocice? i to jeftino...? Al nvm...
6. Kad sam ja rekao da treba imati 10 sati tjedno mat i da je to jedini predmet na faksu?? Plač
7. Ma otkud ti te gluposti za faks i el. labos

ne trabunjaj bezveze...

 

P.S. Rasprava je bila o tome s kojom se skolom lakse zavrsi FER... Da si bar zadnjih nekolko postova procitao, a ne, zapravo, spamao...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 17:26 (Otto von Grunt).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

E vidis, u ruderu je to funkcijaNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

ja idem u 1.n, b smjena, razrednik mi je davor drezga i čise se super tip
htio bi vas nešto pitat - moj frend stalno tuli da je a smjena bolja i lakša od b smjene (da su profesori mlađi i manje strogi) pa ak nešto o tome znate

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice