Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.430
|
čitano: 599.677
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
robiKc kaže...

Razmišljam da li napraviti modifikaciju na Oled verziji ili ne? Klinac mi ima PS5 i dobio je Oled verziju u 4 mjesecu. Neda se meni davati toliko love Nintendu za igrice. Kontaktirao sam 3 prodavača sa Njuskala koji su napisali da rade modifikacije na Oled modelu. Cijena je 200 €, što se brzo isplati s obzirom koje su cijene samo za Super Mario verzije igrica.

 

Klinac mi je nabrojio 5 igrica koje mu se sviđaju tako da im je cijena debelo preko 300 € u trgovinama i Nintedo shopu, tako da mislim da ću ga dati na modifikaciju, isplati se u ovom slućaju, jedino gubi garanciju.

 

Ima tko ovdje modificiranu Oled verziju da napiše kako je zadovoljan?

 

 
Kupis igre na kartici na nuskalu, pa ih poslije prodaš. Kakve modifikacije, samo si probleme stvaraš i još platiš za to.

 Lik mi napisao da konzola nesmije ići na internet. Igrice se skidaju sa neta i pokreću preko neke aplikacije. Čip se naravno lemi u konzolu i ostaje trajno. Neznam šta je sad pametno? 

16 godina
offline
Nintendo Switch

kupis polovnu igru za 40-50 eura na njuskalu ili FB grupama za nintendo, i kada ju pređu, ili se zasite prodas dalje za istu ili 10-20% nizu cijenu

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 15:47 (Gemmy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...

 Lik mi napisao da konzola nesmije ići na internet. Igrice se skidaju sa neta i pokreću preko neke aplikacije. Čip se naravno lemi u konzolu i ostaje trajno. Neznam šta je sad pametno? 

 

Nemoj!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...
Bitanga kaže...
robiKc kaže...

Razmišljam da li napraviti modifikaciju na Oled verziji ili ne? Klinac mi ima PS5 i dobio je Oled verziju u 4 mjesecu. Neda se meni davati toliko love Nintendu za igrice. Kontaktirao sam 3 prodavača sa Njuskala koji su napisali da rade modifikacije na Oled modelu. Cijena je 200 €, što se brzo isplati s obzirom koje su cijene samo za Super Mario verzije igrica.

 

Klinac mi je nabrojio 5 igrica koje mu se sviđaju tako da im je cijena debelo preko 300 € u trgovinama i Nintedo shopu, tako da mislim da ću ga dati na modifikaciju, isplati se u ovom slućaju, jedino gubi garanciju.

 

Ima tko ovdje modificiranu Oled verziju da napiše kako je zadovoljan?

 

 
Kupis igre na kartici na nuskalu, pa ih poslije prodaš. Kakve modifikacije, samo si probleme stvaraš i još platiš za to.

 Lik mi napisao da konzola nesmije ići na internet. Igrice se skidaju sa neta i pokreću preko neke aplikacije. Čip se naravno lemi u konzolu i ostaje trajno. Neznam šta je sad pametno? 

 robiKc

Ja sam softverski modao, ali običnu konzolu download-ao igre koje klinci žele bez problema. Sve radi super vjerojatno je tako i sa čipom.

Sin je ispočetka jamrao da bi igrao online, ali kad je mogao isprobati sve igre koje je htio rekao je tata dobro da smo uzeli ovu što možeš skinuti igre sa neta.

Nintendo igre su preskupe, a djeca odigraju par dana pa bi već drugu igru.

 P.S. jedino ako igra sa ekipom (frendovima) online neke igre onda moraš kupovati igre, ali to ih brzo prođe pa ćeš se morati zafrkavati sa prodajom starih i kupovinom novih ja preporučujem modanje, mogu ti poslati link gdje imaš za skinuti ****+. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 16:31 (hummer0).
4 godine
offline
Re: Nintendo Switch
Softwerski si modao OLED verziju? Nisam do sada naletio da postoji za OLED verziju, već samo lemljenje čipa u samu konzolu.

Nije frka za online igrice, ionako je to samo riječ o Fortnite-u kojeg ionako igra na PS5.

Ako postoji SW mod za Oled slobodno pošalji sve što mi treba i hvala
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Jel ima netko joycon wheel? Jel se isplati to uzeti za mario kart? Kolko je precizno za vožnju i skretanje u odnosu na analognu gljivu?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...
Softwerski si modao OLED verziju? Nisam do sada naletio da postoji za OLED verziju, već samo lemljenje čipa u samu konzolu.

Nije frka za online igrice, ionako je to samo riječ o Fortnite-u kojeg ionako igra na PS5.

Ako postoji SW mod za Oled slobodno pošalji sve što mi treba i hvala

 robiKc 

Ma ne nisi me razumio ja sam modao staru verziju V1 softverski zato sam napisao običnu verziju.

OLED se ne može modificirati softverski.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 20:22 (hummer0).
10 godina
offline
Nintendo Switch

 

 

Zanimalo bi nešto...zašto djeca biraju baš Switch, a ne neke druge konzole?

Ne pitam da bi ulazio u konzola-ratove-rasprave, nego me zanima logika razmišljanja koja vas dovodi do Nintendo Switch i/ili Lite?

 

Mislim za mene je It's me, Mario jedan od junaka moje rane mladosti, pa bi zbog toga Switch bio prvi izbor za konzolu.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
PzKpfw kaže...

 

 

Zanimalo bi nešto...zašto djeca biraju baš Switch, a ne neke druge konzole?

Ne pitam da bi ulazio u konzola-ratove-rasprave, nego me zanima logika razmišljanja koja vas dovodi do Nintendo Switch i/ili Lite?

 

Mislim za mene je It's me, Mario jedan od junaka moje rane mladosti, pa bi zbog toga Switch bio prvi izbor za konzolu.

 

Zato što rula nadmoćno  

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
PzKpfw kaže...

 

 

Zanimalo bi nešto...zašto djeca biraju baš Switch, a ne neke druge konzole?

Ne pitam da bi ulazio u konzola-ratove-rasprave, nego me zanima logika razmišljanja koja vas dovodi do Nintendo Switch i/ili Lite?

 

Mislim za mene je It's me, Mario jedan od junaka moje rane mladosti, pa bi zbog toga Switch bio prvi izbor za konzolu.

 PzKpfw 

Prestar si ti za Switch rađe si kupi lutku za napuhavanje.

15 godina
offline
Nintendo Switch

Da li se može reklamirati joy-con drift? Uređaj je još pod jamstvom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
JackIsBack kaže...

Da li se može reklamirati joy-con drift? Uređaj je još pod jamstvom.

 

Ako je pod jamstvom može naravno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
kratos091 kaže...

 

Ja sam probao, pisao sam o tome tu nedavno. Slao sam 4 joycona u Grčku.

Nije baš tako super kako piše, nađu ti još hrpu drugih stvari koje treba popraviti, ako ništa drugo bateriju.

I onda ti naplate, ali opet povoljnije nego da kupiš novi. 4 kontrolera su mi popravili za cca 66€ ne sjećam se više.

Za te pare bih jedva jednog kupio, tako da sad ove bar imam za rezervu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
PzKpfw kaže...

 

 

Zanimalo bi nešto...zašto djeca biraju baš Switch, a ne neke druge konzole?

Ne pitam da bi ulazio u konzola-ratove-rasprave, nego me zanima logika razmišljanja koja vas dovodi do Nintendo Switch i/ili Lite?

 

Mislim za mene je It's me, Mario jedan od junaka moje rane mladosti, pa bi zbog toga Switch bio prvi izbor za konzolu.

1. Jer ima hrpu Nintendo ekskluziva.

2. Jer je i handheld i standardna TV konzola.

3. Jer je jeftinija od bilo koje druge konzole

 

Vjerojatno je kombinacija ove tri stavke razlog dobre prodaje Switcha.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
kratos091 kaže...

Ja sam  nedavno slao ovdje u De.

2 komada obadva drift,na kraju su odgovorili da je jedan analog a na drugom maticna ili tako nesto i naplatili mi mislim 26eu popravak.

Obadva su radila ali driftala.....

12 godina
offline
Nintendo Switch

Hahaha, i to se dogodilo :D

Više nemam brige kupiti konzolu ili čekati novu. Stigne žena s posla i u rukama nosi Switch OLED :D

 

Ako ima netko da prodaje neke must-have igre dobre za početak, nek mi se javi u inbox (Mario, Zelda...)

 

Ima koja free igra a da se isplati instalirati? Pronašao sam Tetris :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
CyberDemonVZ kaže...

Hahaha, i to se dogodilo :D

Više nemam brige kupiti konzolu ili čekati novu. Stigne žena s posla i u rukama nosi Switch OLED :D

 

Ako ima netko da prodaje neke must-have igre dobre za početak, nek mi se javi u inbox (Mario, Zelda...)

 

Ima koja free igra a da se isplati instalirati? Pronašao sam Tetris :)

 Pokemon Unite ...

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Nintendo Switch

Switch je baš zanimljiva konzolica...kako sam prodao PS 5, s obzirom da ne planiram spajati konzolu na TV, te me vuče samo prijenosna verzija i nintendo ekskluzive, odlučio se počastiti Switch Lite verzijom i nakon tjedan dana korištenja mogu reći da je top stvarčica. 

Igram trenutno Mario 3d world, a ubo sam i NBA 2k23 za 11 eurića na acc, pa neka se nađe.

Kako sam switch uzeo ciljajući na ekskluzive Mario mi je odličan ofc, te baš guštam u njemu, a NBA izgleda i radi iznenađujuće dobro na Switchu.

U planu mi je odigrati još obavezno Mario Odyssey i Zeldu, a za dalje vidim, uglavnom ukratko bih rekao da je ovo doslovno moderno izdanje gameboya, lagana me Nintendo nostalgija pere. 

 

@CyberDemonVZ

Ove free igre su drlog , vjeruj mi...ja prvi dan isto imao samo konzolu i probao instalirati to, ali dok sljedeći dan nisam uzeo Maria nisam upoznao čari Switcha.

Uzmeš si za početak jednu igru koju ćeš igrati, pa kasnije prodaješ, mijenjaš i tako to.

Lega mi ima switch Oled već neko vrijeme i kaže da igre uopće ne gube na cijeni maltane, kupiš polovnu za 40-50 eura i za toliko ju prodaš kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2023 14:24 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Mislim da će tako i biti :D

Sve "free" igre koje sam skinuo zapravo zahtjevaju Nintendo Online da bi bilo nešto korisno od njih...

 

Upravo sam kupio Mario Maker 2 na samom storeu, a sve ostalo ću na karticama.

Hvala ljudi na pomoći :D

 

P.S. Upravo sam spojio Switch na 75" TV. Lol, fora za vidjeti :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Možeš iskoristiti 7 dana free za online kada napraviš account, to sam ja iskoristio, čisto da vidim, ali nemam u planu na switchu ništa online igrati niti plaćati pretplate, samo single u ležećem položaju kada mi se ne sjedi za kompom.

Najjača stavka konzole je njezina praktičnost i prenosivost, doslovno sada može proći ona "gaming evrywhere"...žena sretna što će na moru na plaži moć u miru čitat knjigu za promjenu, a ne kao do sada da ju maltreriram da idemo šetat i vidjet kakvih još plaža ima 

11 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch

12.7.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Slučajno sam naletio na key store Eneba.

Vidim da je gore Crysis trilogy 15 Eur (u Nintendo storeu je samo jedna igra 25 Eur)

https://www.eneba.com/nintendo-crysis-remastered-trilogy-nintendo-switch-eshop-key-europe

 

Idem na blef kupiti, stigne kod, ukucam ga na Nintendo store, i eto tri igre u mojoj kolekciji.

 

Ima li netko iskustva s ovime? Je Nintendo strog? Jesu ovo sumnjivi keyevi? Jesam napravio sranje? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
CyberDemonVZ kaže...

Slučajno sam naletio na key store Eneba.

Vidim da je gore Crysis trilogy 15 Eur (u Nintendo storeu je samo jedna igra 25 Eur)

https://www.eneba.com/nintendo-crysis-remastered-trilogy-nintendo-switch-eshop-key-europe

 

Idem na blef kupiti, stigne kod, ukucam ga na Nintendo store, i eto tri igre u mojoj kolekciji.

 

Ima li netko iskustva s ovime? Je Nintendo strog? Jesu ovo sumnjivi keyevi? Jesam napravio sranje? :D

 Nintendo uopce nije strog po tom pitanju ako je kljuc legalan

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
CyberDemonVZ kaže...

Slučajno sam naletio na key store Eneba.

Vidim da je gore Crysis trilogy 15 Eur (u Nintendo storeu je samo jedna igra 25 Eur)

https://www.eneba.com/nintendo-crysis-remastered-trilogy-nintendo-switch-eshop-key-europe

 

Idem na blef kupiti, stigne kod, ukucam ga na Nintendo store, i eto tri igre u mojoj kolekciji.

 

Ima li netko iskustva s ovime? Je Nintendo strog? Jesu ovo sumnjivi keyevi? Jesam napravio sranje? :D

 Lutrija ti je to što se tiče Nintenda, kao što kolega prije mene reko bitno da je game key legalan.

 

Ja sam bio kupio Animal Crossing NH preko jedne stranice, ne sjećam se više koja je bila al je igra bila jeftinija nego na Eshopu, igra radila dva tjedna sve dok mi Nintendo nije oduzeo igru jel je ključ navodno bio ukraden. 

LP
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
CyberDemonVZ kaže...

Ima li netko iskustva s ovime? Je Nintendo strog? Jesu ovo sumnjivi keyevi? Jesam napravio sranje? :D

 Cijena je malo niža jer na eShopu je najniža cijena za trilogiju bila oko 27 eura:

https://www.dekudeals.com/items/crysis-remastered-trilogy

(spremi si taj sajt ako još nisi)

ali tko zna, možda je to promo kod?

 

Nisam kupovao keyeve sa stranica, ali par puta sam ukucao promo kodove koji su se dijelili recenzentima i akaunt mi nije banan. Tako da...

12 godina
offline
Nintendo Switch

Donio mi kum iz danske bag of goodies 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
GrimReaperKC kaže...

Donio mi kum iz danske bag of goodies 

 

 

 Legend of Zelda torba? 

12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Jelash13 kaže...
GrimReaperKC kaže...

Donio mi kum iz danske bag of goodies 

 

 

 Legend of Zelda torba? 

 da, zgleda ko "ceker" podomaći, taman za na plac subotom 

9 godina
offline
Nintendo Switch

bok..planiram si uzet switch ovih dana..kaj preporučate uzet od igri do dodataka za početak? jel treba onaj online account uopće imat? thnx na savjetima

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice