Koju ste igru najduze igrali

poruka: 112
|
čitano: 15.583
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Ja najviše igrao GTA:SA,legendarna igra!! Poslije toga Warcraft,ali nisam imao vremena za prave servere pa sam prešao na privatne ( čitaj:piratske Smijeh ) servere.

 

Dva puta sam prešao SA,oba puta bez cheatova,drugi put i bez kladionice ( znate ono,snimi pa sve uloži u kladionicu dok ne dobiješ hrpu love BogatašBogataš ).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

cod2, igram 3god i jos uvjek mi nije dosadna Osmijeh

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

Na PS-u

Final Fantasy 8 i 9,

Front Mission 3

 

PC

 

Gothic 3,

Comandos Cool

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Moj bed onda, cs 1.6. Evo peta godina. Imao sam određenih stanki kad sam slabije igrao (ili nisam), ali kad se sve zbroji i oduzme cifra je tu. Još uvijek me zna dosta ljudi na sceni ali nikada nisam bio neki pro, jer sam više igrao iz razonode, nemoramo svi bit sema.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

TF2, pod praznicima svaki dan od jutra do navečer. Sad me pustilo, al nakratko ;)

Najgore u životu jest biti prosječan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Odkad je izašo gta sa do prije 7 mjeseci sam ga igro

a onda sam počeo igrati Counter strike source.

Budučnost: Monitor: LG W2234S 22'' Procesor:AMD Athlon x2 6000+ HDD:Hitachi 500gb Matična: GigabyteM52L-S3 Ram: 4x2gb buffolo Grafička:Hd 3850 1Gb Sadašnjost: Monitor: Compaq 17" Procesor: Sempron 2.0 Ghz Matična: ESC 7050pv Ram: 2x1gb Buffolo Hdd: Hitachi 500gb Grafička: Hd 3850 1Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

mislim da sam na morrowindu najvise sati potrosio... puno vise nego na wowu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Možda ne vjerujete ali

 

RED ALERT 2

igrao sam ga svaki dan oko 2g. po 2-3 sata minimalno

 

tako mi je dobra bila

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Dosta sam dugo igrao FIFU 2001, iako meni sve igre dosta brzo dosade.

 

U zadnje vrijeme, naročito po ljeti, sam izdvojio sat-dva na dan za TrackManiju Nations (MP) koja mi je već malo i dosadila.

 

Sad sam zapaljen za Americas Army i obično provodim nekih dva sata na dan uz AA...

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

COD4 Multiplayer - jedno 300 sati

Far Cry (1) - Jedno mjesec dana

Procesor: Intel Celeron D331 2,66Ghz 256KB L2 Cache, Presscot Matična Ploča: MSI P4M900M2-L RAM: 2GB (2*1) Kingmax DDR2 800Mhz HDD:80GB Hitachi Grafička Kartica: Xpert Vision GeForce 8400GS 512MB DVD-RW: Pioneer DVR-112D
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

ja sam na Gladiousu ostavio 2x po nešto manje od 200 sati...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

hitman BM cetiri puta,a ak se broje i prijasnji nastavci..onda cijelu fansizu

Made in: Neverland
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

tu će se nać Oblivion i Prince of Persia: Warrior within (igrao san je mjesecima i nikda mi nije dosadila, prava stvar za ubit dosadu)

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

mmedieval 2 total war  football manager 2008

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfv hd4870
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

gta 3, gta vice city, gta san andreas, gta IV, counter strike 1.6

Intel Pentium D 925 2x3.00GHz Pov9600GT EXO edition HDD WD160GB+WD500GB 1,5GB DDRII 667MHz
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

Devil may cry 3

Resident evil 4

Half life 2

Medievil 1i2

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

najduže sam igrao GTA San Andreas, i na kraju ga još nisam ni prešao. izgubio sam živce. sad mi nekad dođe da ga zaigram, ali neću jer ga ne mogu pokrenut zbog drivera za grafičku. ne znam zašt ali mogu igrat jedino sa starim driverima, a zašto da stavljam stare drivere zbog kojih ću moći igrati san andreas, a zbog tog bi bile slabije preformanse u svim ostalim igrama. a i u ostalom, tu je gta4, ali ne mogu ga igrati zbog slabe konfe. nije baš slaba, ali nije dovoljna za njegaPlač

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

svakako gta,i na nintendu super mario cart,neznam tocno kak se zove al ono kaj se vozi karting sa likovima iz super maria i pucas zelene i crvene kornjace

Only God will judge me
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 11:28 (tommy2103).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Najduže sam igro a i sad je još uvijek igram pes nastavke

Od 3. nastavka igram neprekidno pes.To je jedina igra koja nemoze dosadit jer ima odlične i dugačke modove kao

master league koju možeš igrat kolko te volja, a sad u 2009 i become a legend koji je odličan. Još pogotovo ako neko ima brata pa s njim mozes igrat po cijele dane ak očeš kao ja, a ako nemate onda si pozovete frenda pa igrate. Inače pes 2009 igram još otkad je izašo pa ču igrat dok ne izađe novi 2010.Osmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Pro Evolution Soccer 6 uz razne patcheve više od 2 i pol godine svaki dan po nekoliko sati...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

company of heroes , ludilo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Legend of Zelda Link of The Past još na dobrom starom SNES-u

 

Ove sada sve nove igrice su pre lagane

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Final fantasy 12 skoro 100h

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Baldurs Gate II, Transport Tycoon i HOMM 2 i 3 , nezaboravni dani i noci Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
WoW ali igra koju svake godine par puta instaliram je Civilization.
15 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Gamer-gts kaže...

Možda ne vjerujete ali

 

RED ALERT 2

igrao sam ga svaki dan oko 2g. po 2-3 sata minimalno

 

tako mi je dobra bila

  Potpis igro sam je godinama,a bogami i red alert 1.A mp ne bi spominjo jer ne spadaju u temu ,inače imam cod2 negdje oko 800 h na xf ali je ne smatram najboljom
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

oblivion.

 

no sada već dugo igram far cry2. nikako da pokrenem igru te konačno je završim. lijenost... također vrijedi i za bioshock. budem se probao potruditi te problem riješiti preko vikenda

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Final fantasy 7 prvi puta oko 120 sati s time da sam igricu prešao oko 6 puta u nekoliko godina. Zaglavio čovjek šta ćeš.:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

tekken 5 na osvajanje (sve sam ih osvojio u time watch piše da sam igro 9 dana i 1h, nes nije valjalo sa igrom devil jina mi je dao tek kad sam preso 26 puta igru)

i command and conquer tiberium wars nikak da pređem hrvatsku

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2009 20:00 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Manhunt 

Crysis na DELTA

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice