Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 695.369
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

davno sam igrao neku igru neku prva faza u nekom hotelu gledao sam ali da li je to sifon filter?

Crno oko
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Black Eye kaže...

davno sam igrao neku igru neku prva faza u nekom hotelu gledao sam ali da li je to sifon filter?

Da nije :

 

Die Hard : Nakatomi Plaza

Die Hard Die Hard
Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

eh imam i ja jednu igru,radi se kao neki deathmatch imaš neke različite likove:nekog lika što leti,neki marinac,neki vanzemaljac i neki nindža,igra je izašla prije otprilike 10 godina...nadam se da neko zna....hvala;

 

EDIT: I da igra je za komp ofcourse jer tad nisam ništa drugo ni imo ;)

EDIT2:Igra je 2D i mislim da je bila na nekom bugovom CD-u nisam siguran

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2010 18:59 (Frentt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

PC Verzija Rizika.

 

Ali kvaka ne zove se riziko.. i bio je na jednom od Bugovih CD-ova (DVD-ova), bilo je različitih mapa, jedna je sličila korejskom ostrvu.. pa eto ako netko zna igru nek se javi ;))

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bok, ja sam novi tu i nemogu se sjetiti naziva neke igre.

Igrao sam ju jos prije neznam točno kad vise od 3 godine, a mozda cak i vise, bilo je na bugovom cd-u i sjećam se da si imao žuti auto, mogao si radit svoju stazu, ili izabrat neku gotovu.

Mogao si napravit i neku rupu na cesti i normalnu cestu.

Jel moze neko mozda pomoci?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 15:26 (Bornaxxx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna li netko mozda ovu, jako je stara igro sam je na PC-u 90-ih, ugl., prvo je lice, i ci ste nekakav lik u nekom gradu, nesto futuristicko, i tamo ste kao lik imate samo malu kucicu, i mozete ici po gradu prositi, probati nekog opljačkat, možte i organe i krv prodavat, možete izvan grada ubijat druge beskućnike, kada zaradite para mozete se obrazovati, mozete kupiti robota za pljačkat po kućama, mozete se zaposlit u nekoj jadnoj firmi, ili ako ste obrazovani u dobroj firmi, pa drugim firmama prodavat tajne informacije, mozete i kupovati drogu i uzimat, kasnije se moze i na drugi planet, al to nije bilo u mojoj demo verziji(najvjerojatnijes bugovog cd-a) sve se igralo misem,samo na ekranu klikat gore dolje lijevo desno, i ostale stvari, zanm da se je bilo uzasno tesko kretat po gradu tako...

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 15:36 (mind_challenge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mind_challenge kaže...

Zna li netko mozda ovu, jako je stara igro sam je na PC-u 90-ih, ugl., prvo je lice, i ci ste nekakav lik u nekom gradu, nesto futuristicko, i tamo ste kao lik imate samo malu kucicu, i mozete ici po gradu prositi, probati nekog opljačkat, možte i organe i krv prodavat, možete izvan grada ubijat druge beskućnike, kada zaradite para mozete se obrazovati, mozete kupiti robota za pljačkat po kućama, mozete se zaposlit u nekoj jadnoj firmi, ili ako ste obrazovani u dobroj firmi, pa drugim firmama prodavat tajne informacije, mozete i kupovati drogu i uzimat, kasnije se moze i na drugi planet, al to nije bilo u mojoj demo verziji(najvjerojatnijes bugovog cd-a) sve se igralo misem,samo na ekranu klikat gore dolje lijevo desno, i ostale stvari, zanm da se je bilo uzasno tesko kretat po gradu tako...

Gle to nesto fino zvuci..ajd ak neko nadje da skinem Izlanuo se

Nemam potpis osim na licnoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mind_challenge kaže...

Zna li netko mozda ovu, jako je stara igro sam je na PC-u 90-ih, ugl., prvo je lice, i ci ste nekakav lik u nekom gradu, nesto futuristicko, i tamo ste kao lik imate samo malu kucicu, i mozete ici po gradu prositi, probati nekog opljačkat, možte i organe i krv prodavat, možete izvan grada ubijat druge beskućnike, kada zaradite para mozete se obrazovati, mozete kupiti robota za pljačkat po kućama, mozete se zaposlit u nekoj jadnoj firmi, ili ako ste obrazovani u dobroj firmi, pa drugim firmama prodavat tajne informacije, mozete i kupovati drogu i uzimat, kasnije se moze i na drugi planet, al to nije bilo u mojoj demo verziji(najvjerojatnijes bugovog cd-a) sve se igralo misem,samo na ekranu klikat gore dolje lijevo desno, i ostale stvari, zanm da se je bilo uzasno tesko kretat po gradu tako...

Znam tu igru, osobno meni jedna od najgorih igara koje sam probao. Zove se nekako... Neo nešto ja mislim... uglavnom se vrti oko droge...

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

je jadna al je bogami taj demo prikratio cijele jedne zimske praznike, e da sad sam se sjetio taj izdavac je reklamirao jos 2 svoje igrice u tom demu

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mind_challenge kaže...

je jadna al je bogami taj demo prikratio cijele jedne zimske praznike, e da sad sam se sjetio taj izdavac je reklamirao jos 2 svoje igrice u tom demu

Da, i dok se igra učitavala su bili neki izvanzemaljci. Te druge dvije igre su također cyberpunk-style.

 

Našao sam igru dok sam pisao poruku: Neo Addict - developer je Psychotropic Software.

This game is for mature audiences only. It is the year 2069 and life has become miserable. Only by indulging in chemical excesses can one hope to free themselves from the misery of future modern life. In Neo Addict, you play a drug crazed addict searching for illegal substances such as perky pete, thcsquared, and protozac. Every time you use these mind altering substances you attain bliss points which is your score. By experiencing a variety of legal and illegal activities you hope to gain more of the substances you desire.

Jadni mi ako nam je takva budućnost. Namigiva

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 8:05 (andy0101).
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

hvala, puno hvala, idem sad skinit ako bude radilo na windows7

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo ide malo jaci opis:

Igra je malo starija, igrala se jos na 386ici, u ulozi si "samuraja" i ides nekim puteljcima sa katanom i rokas opasne momke. Dolazis do hramova di te cekaju jos jaci momci, zviri i bestije. 2D igra.

Ak bi se neko sjetio bio bih zahvalan jer mi je se bas igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mister_jo kaže...

Ovako....

Bilo je to davne 2000 i neke kada sam ju igrao... XD

Vjerojatno je izašla oko 2000. (+/- 3 godine). (vjerojatno +)

RTS, za PC. (ne znam dali postoji i za neku konzolu)

3D.

Mislim da je izgledala nekako "japanski", (ipak, bila je na engleskom jeziku!).

 

Uglavnom....

Prva misija - šećeš se sa glavnim likom te naletiš na borbu i moraš odlučiti kome ćeš pomoći (jedni su dobri, a drugi loši momci) i kome pomogneš, nastavljaš se boriti na njihovoj strani u daljnjim misijama.

 

Next mission - ima neka kućica u kojoj se automatski prave radnici, u toj misiji max. broj njih je bio 20, a što ih je više bilo, to je duže trebalo da se sljedeći napravi. Oni su nosili vodu kako bi zalijevali rižu, a drugi su tu rižu skupljali.

Vojsku se radilo tako da radnika pošalješ u određenu građevinu gdje se on trenirao, a kada se napravi, moglo se ga poslati u drugu građevinu koja je radila drugačiju vrstu vojnika pa se to kao kombiniralo i dobiješ nekog "trećeg" vojnika (koji je naravno bio jači; a znam da je taj "krajnji proizvod" imao za oružje nekakav dugački valoviti mač). Bilo mi je teško poraziti protivnike, znači ili je bila teška ili sam ja tada još bio premlad i neiskusan! :)

I još jedna stvar koje se sjećam, a to je da si mogao s tim radnicima pripitomit divlje konje pa ih koristit za vojsku (ne da se bore, nego da vojnici njih jašu! XD)

E da, glavni lik i radnici su imali nekakve slamnate šešire, kao ovaj (ne gledajte klinca! XD)

 

 

battle realmsNamigiva

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 14:22 (neverseen).
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Joj već jako dugo tražim jednu igru koju sam igrao stalno kao klinac.

Bila je na bugovom CD-u. 2D scroller ja mislim, i vodiš nekog Ninju okolo. Možeš skupljati neke žireve ja mislim nemogu se sjetiti baš previše. Samo znam da tad kada sam je igrao da mi je bila EPIC. Pa ako netko zna slučajno... :-D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
RimSo kaže...

Ovako igra je 2D..lik je neki cudan izvan-van-zemaljac..krece se od leva prema desno..skace, pada, koluta i slicne stvari..igrao sam je na PS al vidio sam da ima i za PC..igra je definitivo stara i glavni lik je Abbe il Abe...tak nesto...

Abuse mora biti sto posto!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Abuse_%28video_game%29

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
CroVandal kaže...
RimSo kaže...

Ovako igra je 2D..lik je neki cudan izvan-van-zemaljac..krece se od leva prema desno..skace, pada, koluta i slicne stvari..igrao sam je na PS al vidio sam da ima i za PC..igra je definitivo stara i glavni lik je Abbe il Abe...tak nesto...

Abuse mora biti sto posto!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Abuse_%28video_game%29

Nasao sam podavno prijatelju..Hvala !! Smijeh

Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako,mene zanima kako se zove igra koja je koncipiara tako da kao trebas da sa nekim cikicom da skracujes "mapu" a pritom te ometa neko stvorenje.. Ima slicna igra na starijem Sony Ericsson mobilnom telefonu.

Iga je bas stara tipa 98.99 godina..

I da izvinjavam se na ne bas jasnom objasnjenju,bolje ne mogu.. :)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
maruna kaže...

Ovako,mene zanima kako se zove igra koja je koncipiara tako da kao trebas da sa nekim cikicom da skracujes "mapu" a pritom te ometa neko stvorenje.. Ima slicna igra na starijem Sony Ericsson mobilnom telefonu.

Iga je bas stara tipa 98.99 godina..

I da izvinjavam se na ne bas jasnom objasnjenju,bolje ne mogu.. :)

 

na mobu se zove Erix, zar ne?

e da...ima jedna odlična verzija za PC, mislim da mogu max 4 playera igrat u isto vrijeme, al neznam kako se zove......

I was here.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Frentt kaže...

eh imam i ja jednu igru,radi se kao neki deathmatch imaš neke različite likove:nekog lika što leti,neki marinac,neki vanzemaljac i neki nindža,igra je izašla prije otprilike 10 godina...nadam se da neko zna....hvala;

 

EDIT: I da igra je za komp ofcourse jer tad nisam ništa drugo ni imo ;)

EDIT2:Igra je 2D i mislim da je bila na nekom bugovom CD-u nisam siguran

 

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ima jedna super igrica, na vrhu jezika mi je ali se ne mogu sjetit

Radi se o Zvjezdanim ratovima (ili ti Ratovi zvijezda), samo što nije klasično od Lucas Artsa nego - ako ste gledali film - letite u onim lebdećim spravama i onda se utrkivaš s drugima. Igrao sam je negdje 2006.-07. (možda ranije). 3D naravno. Grafika: ne sjećam se. Platforma: PC. Izdavač: nemam pojma. Te godina: ?

zna netko, hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
oky kaže...

Ima jedna super igrica, na vrhu jezika mi je ali se ne mogu sjetit

Radi se o Zvjezdanim ratovima (ili ti Ratovi zvijezda), samo što nije klasično od Lucas Artsa nego - ako ste gledali film - letite u onim lebdećim spravama i onda se utrkivaš s drugima. Igrao sam je negdje 2006.-07. (možda ranije). 3D naravno. Grafika: ne sjećam se. Platforma: PC. Izdavač: nemam pojma. Te godina: ?

zna netko, hvala

Je li mozda Star Wars: Episode 1: Racer?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2010 21:45 (mitchell).
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

jedino mi pada na pamet je

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Frentt kaže...

jedino mi pada na pamet je

 jel je oky???mrzim kad netko tak sam ode s foruma

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Upravo ta igra na mobilnom!

 

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

trazim jednu igircu igrao sam ju 90 ih godina na pcu. Radi se o tome da si ti neki kauboj i hodas po gradu i ubijas. Napocetku imas revolver a igrica je slicna ovoj http://www.bug.hr/_cache/11533059c507720edaf5753b1f989830.jpg. Moze li tko pomoci??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E ja mislim da je to to, provjerit ću za novije verzije ako nema skidam tu, hvala još jednom!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Animals12 možda je FarCry 2, Postal ili već nešto, pogledaj postove prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ima jedna igra pucačina koja je izašla prje desetak godina i zaboravio sam kako se zove..bila je 3d i na početku si bio u nekom dvorcu i morao si izaći,pa poslije se vratiti da ubiješ neko njemačko čudovište..znate možda o čemu se radi? HVALA

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
PSPtech kaže...

ima jedna igra pucačina koja je izašla prje desetak godina i zaboravio sam kako se zove..bila je 3d i na početku si bio u nekom dvorcu i morao si izaći,pa poslije se vratiti da ubiješ neko njemačko čudovište..znate možda o čemu se radi? HVALA

Wolfenstein ?

Taj sam... :D
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

eeee mislim da ima u imenu nesto kao wolfenstein

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice