eBay - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 14.377
|
čitano: 5.075.548
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
kiki_b kaže...
marxone kaže...

 Da, samo meni vec pise da je posiljka dosla tako da ne mogu vise vidjeti to predvideno vrijeme dolaska. Kako sad racunam, 30 dana od delivered ili? 

 Otiđi onda na email, pronađi gdje ti je od ebayja poslana potvrda narudžbe ili da je poslan proizvod. Tamo ces naci Estimated delivery.

 Hvala na pomoci, pise od 01.-22.10., znaci 30dana od 22.10.? 

10 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
marxone kaže...

 Hvala na pomoci, pise od 01.-22.10., znaci 30dana od 22.10.? 

 Tako je. 

13 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Zanima me kolika bi bila carina i pdv za ekran galaxy s7

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
9 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

Nekak mi je to prejeftino pa makar bila i kineska kopija. Al uglavnom, više puta uzimao ekrane sa ebaya i nikad nisu otvarali, nebi trebalo bit problema na carini

10 godina
neaktivan
offline
eBay - pitanja i odgovori

Poštovani, našao sam si neki alat na ebayu sad me zanima, dali je to fake prodavatelj , cijena mi dosta niska .. 

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-799pcs-Hand-Tool-Kit-Mechanics-Metric-Ratchet-Wrench-Set-Trolley-Castors-Box/401619818707?hash=item5d826818d3:g:B8UAAOSwJt5byEdA&redirect=mobile

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
rođo123 kaže...

Poštovani, našao sam si neki alat na ebayu sad me zanima, dali je to fake prodavatelj , cijena mi dosta niska .. 

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-799pcs-Hand-Tool-Kit-Mechanics-Metric-Ratchet-Wrench-Set-Trolley-Castors-Box/401619818707?hash=item5d826818d3:g:B8UAAOSwJt5byEdA&redirect=mobile

 A ne nije fake.. Daj malo zdravog razuma lol, pa tu samo aluminij košta par puta više nego cijena toga, a da ne govorim još i shipping.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

Možda i nije fejk, ali je sigurno neki loš materijal slabe kvalitete jer vidim da aluminij može biti u postotku od 1 do 50%. Ovdje je sugurno u pitanju veći postotak aluminija u slitini.

U lidlu bude malo malo tih alata koji nisu skupi, a relativno su kvalitetni pa neka ih rođo123 bolje tamo kupi. Znam da je bio sličan set za 200ak novaca.

Onaj veći je bio oko 500-600, ali kome treba alat, mislim da više od toga ni ne treba gledati jer stvarno znam da je tamo bilo svega.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
rođo123 kaže...

Poštovani, našao sam si neki alat na ebayu sad me zanima, dali je to fake prodavatelj , cijena mi dosta niska .. 

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-799pcs-Hand-Tool-Kit-Mechanics-Metric-Ratchet-Wrench-Set-Trolley-Castors-Box/401619818707?hash=item5d826818d3:g:B8UAAOSwJt5byEdA&redirect=mobile

 Moli Boga da je lažni prodavači,jer kad ti ovo na carinu dođe,mogli bi te lipo oderati.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 12:20 (zzz).
16 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

Zašto bi ga carina oderala?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
neaktivan
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori

Mislim da je ipak fake, jer kad kliknem sad na taj link ponovo, ne otvara se to nego nešto drugo, čini mi se da je taj link gašen.

15 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Pero Dinamit kaže...

Zašto bi ga carina oderala?

 Zbog veličine i mase paketa.

16 godina
moderator
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
zzz kaže...
Pero Dinamit kaže...

Zašto bi ga carina oderala?

 Zbog veličine i mase paketa.

To nema veze s ničim. Eventualno za obračun ležarine.

16 godina
online
Re: eBay - pitanja i odgovori
Problem je što po meni nema šanse da prođe s tom cifrom kao vrijednošću.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
eBay - pitanja i odgovori

Ovak, uzeo sam krajem rujna GTA V za plejku za 10 funti. Naravno nikad nije stiglo, odmah mi se činilo da je muljaža, al reko idem probat, lako vratim pare. Seller je u početku odgovarao, sad više ne. Pa sam otvorio case, s tim da nisam mogao otvorit s problemom da proizvod nije došao, trebam čekati još 20 dana, pa sam išao otvorit bilo kaj, u ovom slučaju da želim vratit proizvod, jer sam skužio da je fake seller. E sad ebay je odlučio da vratim proizvod, ali naravno to je nemoguće jer nikad nije ni stigao :D

 

A dalje ih više ne mogu kontaktirat, traže me da upišem tracking broj kad pošaljem ili da zatvorim case. E sad me zanima, ako zatvorim case, da li ga mogu opet otvorit kad prođe rok za dostavu za nekih 20 dana? 

Nadam se da ste me skužili :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 8:16 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Brijem da ćeš ti nama reći može li se to ili ne. Mislim, onako ti case kojeg si otvorio neće proći, tako da pitanje postavljaš sasvim nepotrebno. U svakom slučaju, to ti je potencijalno 10 funti vrijedna škola.
9 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
kbenzema kaže...

E sad ebay je odlučio da vratim proizvod, ali naravno to je nemoguće jer nikad nije ni stigao :D

A dalje ih više ne mogu kontaktirat, traže me da upišem tracking broj kad pošaljem ili da zatvorim case. E sad me zanima, ako zatvorim case, da li ga mogu opet otvorit kad prođe rok za dostavu za nekih 20 dana? 

Nadam se da ste me skužili :)

 Haha, isti slucaj kod mene (ne predmet vec ovo s povratom), samo s paypalom. Upisao sam isti tracking od lika koji je on upisao da je poslao a u note stavio "nikad nije stiglo". Sad u paypalu pise da se ceka njegov odgovor, sad cemo vidjet :). Ako nemas tracking, neznam dal se moze zatvorit case pa otvorit ponovno s pravim razologom nakon 20 dana za isti slucaj.

Uglavnom, moje na paypalu vec je otvoreno 10ak dana pa ako prije doznam odgovor javim ti :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 12:51 (sandokan111).
9 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Također otvorio paypal case pa je ovaj na ebayu automatski zatvoren. Vidjet ćemo kaj vele.
14 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Da li vam kasne pošiljke iz Kine, prije je dolazilo do 20 dana, sad već ne stiže ni 45 dana, pa čak i nikako, je li se što promijenilo ili ima kakav drugi razlog?

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 8:08 (ivo454).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Da, kasne opako. To je zbog blagdana, isto je bilo prosle godine.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Očito je u Hrvatskoj cijele godine blagdan
14 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Da, nekima nazalost je.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
kbenzema kaže...
Također otvorio paypal case pa je ovaj na ebayu automatski zatvoren. Vidjet ćemo kaj vele.

 Mene odjebo paypal. Tracking mi nije bio dobar naravno kad nisam nista dobio. Nemogu reopen case tak da je to to sto se mene tice.

9 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Nadam se da mene neće. Napisao im da igra nije stigla jer vjerojatno nije ni poslana, a trackinga naravno nema.
16 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

Glede igara sa Ebay-a, more hackiranih/lažnih accountova je pristuno.

Sad prvo pošaljem upit prodavaču glede igre, dostave, stanja....bilo šta i u zadnjih nekoliko puta, nitko ne odgovara.

Takvim likovima i ne kupim igru, sigurno je *ajeb.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
I ja sam poslao poruku kad sam vidio cijenu i odg mi je za par sati. Pa reko idem naručit, ali na kraju nit igre nit odgovora. Očekivano
15 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
Trebao bi preporuku za neku dobru jaku svjetiljku, manju ručnu, ne veliku neku, sa ebaya, pa ako netko zna neki link da nešto valja unaprijed hvala
Nešto tipa ovako, al jeftinije, bitno je samo da posluži neko vrijeme ne mora biti brend neki itd

https://www.mall.hr/rucne-svjetiljke/anker-rucna-svjetiljka-lc90-crna
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
eBay - pitanja i odgovori

jel kom zajebava naplata?... neprolazi mi ni paypal niti kartica.... nemoguce naplatiti odaberi drugu metodu naplate.... samo to dobijam

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
eBay - pitanja i odgovori

sandokan111  paypal presudio u moju korist, novci su mi već na paypal accountu

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: eBay - pitanja i odgovori
jocommb kaže...

jel kom zajebava naplata?... neprolazi mi ni paypal niti kartica.... nemoguce naplatiti odaberi drugu metodu naplate.... samo to dobijam

 sad vec nemogu uopce ni uc u checkout..... svasta....

VenAtoR#2231
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice