Huawei P30 Pro - Prvih 48 sati s mobitelom koji ra

poruka: 87
|
čitano: 9.222
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P30 Pro - Prvih 48 sati s mobitelom koji ra".
8 godina

Valja im zamjeriti tek "bježanje" prema zelenom i crvenom dijelu spektra, koji kao da su presaturirani, no teško da će to ikoga zabrinjavati.

Super-duper kamera, glavni adut na uređaju - ne može baš pogoditi boje, ali super je inače, najbolja, zakon. 

I ekipa kupuje taj (nimalo jeftin) uređaj radi super-duper kamere i ne zabrinjava ih što baš ne može pogodit boje?!?

Pa što je onda bitno ako nisu bitne boje?!?

21 1 hvala 0
7 tjedana
Re: Huawei P30 Pro - Prvih 48 sati s mobitelom koj

Kako si ustanovio to "bjezanje"?

10 godina

Piše u tekstu, pročitaj.

:)
3 godine

zub - grozno

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
Gore je bit bez zuba. 🤣
13 mjeseci
Gledajuci usporedne fotke uopce nisam impresioniran...zapravo mi djeluju najlosije...
Ytube...da vidimo...za mene S10+ bolji u fotkama ali losiji u videu...i to bi bilo to.

16 1 hvala 1
22 mjeseca

Al smijete objavljivati nečiju registraciju automobila?

4 2 hvala 0
3 godine
axembler kaže...
Gledajuci usporedne fotke uopce nisam impresioniran...zapravo mi djeluju najlosije...
Ytube...da vidimo...za mene S10+ bolji u fotkama ali losiji u videu...i to bi bilo to.

meni isto slike od s10+ djeluju bolje - te huawei kamere su kozmetika u usporedbi sa pixselom i galaxyem

9 godina

Meni na ovim primjerima iz članka fotografije od P30 izgledaju gore i od Samsunga i Applea.

Moj PC  
15 1 hvala 0
10 godina
Kako mogu biti bolje kad su mutnije i s manje detalja u sjeni. Čak je fotografija s iPhone-a oštrija od Samsungove uz manje-više jednaku količinu detalja u sjeni. Huawei i iPhone imaju istu oštrinu uz priličnu prednost Huaweia što se tiče detalja u sjeni.
3 godine

izgleda da netko od nas mora kod okulista

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
Imam ti jednog dobrog ovdje u Splitu. Oćeš li broj moba?
10 godina
Sve 5, samo mi nije jasno čemu 24/32 mpix senzori za selfie kameru?
morrisoN

0 0 hvala 0
9 godina
Dead kaže...
Kako mogu biti bolje kad su mutnije i s manje detalja u sjeni. Čak je fotografija s iPhone-a oštrija od Samsungove uz manje-više jednaku količinu detalja u sjeni. Huawei i iPhone imaju istu oštrinu uz priličnu prednost Huaweia što se tiče detalja u sjeni.

Evo nekoliko primjera da ti ilustriram o čemu pričam.

Prve tri fotke snimljene po noći na kojima su nekakvi neboderi, parkirani auti i ulična svijetla. Neboder skroz lijevo:

Da, na P30 je bolje osvijetljen, više se detalja vidi u mraku. Ali je sve užasno žuto i zrnato. Na iPhoneu izgleda sasvim prirodno.

Grmlje pred zgradom najmutnije na P30.

Onda red autiju ispred nebodera. Npr. mali žuti auto u sredini. Zumiraj. Na P30 boja totalno promašena, i mutan je. Opet, bolje na Samsungu, na Iphoneu najbolje.

Najviši neboder na desnoj strani fotke. Na P30 je mutan i zrnat u pičku materinu.

Dalje mi se ne da nabrajat.

Na P30 se bolje vide stvari u mraku ali istodobno izgledaju užasno u svakom pogledu tako da fotografija u konačnici izgleda loše.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 10:26 (FLes).
10 godina
Točno da je sve žuto, ali i na drugima je žuto, ali to je stvar ulične rasvjete i njezine temperature boje. Na DLSR-u to riješiš filtarom na objektivu ili naknadno softverski dok ovdje bi to išlo softverski
10 godina
Ali moram reć da mi se ipak na drugoj fotografiji čini jasnijim ZG na crnom automobilu sa Huawei fotografije od one sa Samsungom.
10 godina
Kad bih ja birao, iako je to nebitno, odabrao bih iPhone fotografiju kao najbolju.
Moj PC  
8 5 hvala 0
12 mjeseci
Nemas pojma kolega kao i obicno. Huawei koristi RBY senzor umjesto RGB. Vise svjetla bi trebalo da padne na novi senzor, ali ocito ima problem sa reprodukcijom boja.
10 godina

Samo se nadam da niste koristili DSLR. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
dva_ujutro kaže...
Nemas pojma kolega kao i obicno. Huawei koristi RBY senzor umjesto RGB. Vise svjetla bi trebalo da padne na novi senzor, ali ocito ima problem sa reprodukcijom boja.

E i kakve to veze ima s oštrinom pametnjakoviću? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 15:10 (Dead).
3 godine
Dead kaže...
Imam ti jednog dobrog ovdje u Splitu. Oćeš li broj moba?

ako izgleda ovako

...onda može

9 godina

Fotke huaweia izgledaju užasno naspram galaksija a kamoli ajfona.

Ajfon izgleda najrealnije.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
15 1 hvala 0
3 godine
EZY-E kaže...

Fotke huaweia izgledaju užasno naspram galaksija a kamoli ajfona.

Ajfon izgleda najrealnije.

U svemu se slažem. Očekivao sam malo više od kinjara, "p kao photography", moš' mislit, zasrali su tamo gdje nisu ni najmanje smjeli

10 godina

Jeli nano kartica kompatibilna s micro SD karticom?

0 0 hvala 0
11 godina

ma to su sve plaćene reklame.
imo sam huawei mate 20 pro - jedino kaj ima ima širokokutnu kameru - i to je jedini plus.

sad sam  na xiaomi mi mix3 i razlika između njega i mate nema osim  u širokutnoj kameri.

a razlike u s10+/mate 20 pro/iphone i sada p30 pro je samo kolko ko novaca uloži u reklamu za kameru.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 mjeseci
Paolo Maldini kaže...

Al smijete objavljivati nečiju registraciju automobila?

Ako je snimano na javnoj površini onda smiju. Jer ti sama registracija ne govori ništa i namjenjena je da je svi vide.

9 godina

Imate li dozvolu za postavljanje slike Eiffelovog tornja nocu?Jer je po copyrightom.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=M16CGK1T9MM

Moj PC  
2 0 hvala 2
8 mjeseci

Huawei i dobra fotografija ne idu u istu recenicu  :) no dobar marketing cuda cini ....

Osim sto su im fotografije plasticne, umjetne i sa manjkom dinamickog raspona, emui je takodjer nedoradjen. Uglavnom preskupi kinez koji se gura tamo gdje mu nije mjesto.

4 5 hvala 0
11 godina

Sve je jasno  receno jos prije izlaska telefona. U reklami za telefon su koristili DSLR kameru... mislim.  - https://www.theverge.com/2019/3/11/18260213/huawei-fake-photos-p30-pro-camera-ad-dslr 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
ivanv000 kaže...

Jeli nano kartica kompatibilna s micro SD karticom?

Noup to je od Huawei-a standard za memorijsku karticu i razlikuje se od micro SD kartice.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 12:59 (ivan599).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice