Stiže Alienware M18x

poruka: 72
|
čitano: 21.415
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Alienware M18x".
15 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
linuxjuzer kaže...
ehhh ima i takvih cura..osim toga,bolje elijenova glava,nego zagrižena jabuka...cura pomisli da si metroseksualčić...{#}

  Metroseksualčić barem povali koju tu i tamo.

14 godina
offline
Stiže Alienware M18x

Dizajn nula bodova kao kod svih Alienwareovih prijenosnika a košta kao suho zlato.

 
3 6 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Asterix kaže...

Dizajn nula bodova kao kod svih Alienwareovih prijenosnika a košta kao suho zlato.

 

Da, ti si jedan od onih strucnjaka za design i impresivnije design-irane prijenosnike vidjas svaki dan, tebi je naravno, ovo smece.

 

Jednostavno ljudima dosadi slusati takve price.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
14 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Mentalist kaže...

 

Da, ti si jedan od onih strucnjaka za design i impresivnije design-irane prijenosnike vidjas svaki dan, tebi je naravno, ovo smece.

 

Jednostavno ljudima dosadi slusati takve price.

  Za tu cijenu očekujem da prijenosnik ljepo izgleda.

14 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x

Meni taj prijenosnik lijepo izgleda kao i svaki proizvod od alienwara sve je to subjektivno nekome je nesto lijepo...

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Asterix kaže...

  Za tu cijenu očekujem da prijenosnik ljepo izgleda.

 

Ovakav? 

 

LOL.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
15 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
tpg kaže...
Ja to nikad nebi uzeo,bolje uzeti neki Apple (prijem) koji je lagan, a ne ovo od 3 kg,i onako laptop nije za igrica za to se kupuje stolno racunalo,natrpas ga grafickim i jakim procesorom i nemoze baterija izdrzati 1 h.

Ovo je kao da dođeš na 402 street race ili drag i pametuješ ljudima da bi ti radije kupio Zetor (neklokiranu verziju) ili CATov Bager.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Mentalist kaže...
Asterix kaže...

  Za tu cijenu očekujem da prijenosnik ljepo izgleda.

 

Ovakav? 

 

LOL.

To je OK, ali je dosta star model i vidi se, ovaj je još bolji.

Alienware može biti odvratan zbog LEDica, ako je sve u istoj boji koja ne blješti previše onda je ok, ali ako je u svim bojama povraća mi se.

 

 

Volim jabuke :)
13 godina
offline
Stiže Alienware M18x
Dva ovakva i gostiona moze bit otvorena.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Alienware M18x

Nestane struje u cilom gradu kad ovo čudo uštekaš kabelom

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Mentalist kaže...
Asterix kaže...

  Za tu cijenu očekujem da prijenosnik ljepo izgleda.

 

Ovakav? 

 

LOL.

Na dobrom tragu si...

 

Najbolje da sve blijesti u 10 duginih boja... k'o i Razerova periferija...

 

Zato bih (kad vec mogu birati) uzeo neki drugi laptop, mozda od Voodoo PC-a ili slicnih...

 

 

A ovo mi se isto (jako) svidja:

 

 

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2011 23:00 (Šef).
13 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x

Potpuno osvijetljene tipke.

Isporuka u različitim bojama.

Neonke s prednje stranei i bočne.

Potpuna mogućnost upravljanja obojenosti samog laptopa.

 

To je mala stvar za dizajn?? Dečko, prouči malo bolje Alienware. U Americi cijene nisu tako PRETJERANE kao kod nas, zato i tamo za plaćeno dobiješ dok kod nas, možda za 20k+ kn očekuješ više. Nemojmo uopće komentirati naše cijene koje iskreno nisu normalne, niti su ikada bile, niti će ikada biti!

 

** Live 4 Music **
15 godina
offline
Stiže Alienware M18x

E pa je ne živim u americi i ne kupujem tamo pa nije ni briga za cijene koje su tamo za isti proizvod...

 

Ali dati 20 tisuća kuna za prijenosnik koji skoro da to i nije samo da bi ste mogli u pokretu igrati, iako neznam što to znači u pokretu, jer sigurno nećeš ovo čudo od 4-5 kila htjeti imati na krilu dok igraš neku zahtjevnu igru. A bome ne bi ga ni nosio svaki dan sa sobom da se mogu bilo gdje igrati, što nije bolje uzeti neki normalan laptop za 10k kuna koji će igrati iste igre ali na low/medium, a drugih 10k ulupati u zvjer od desktopa koji će prožvakati tog alienware-a? Win win situacija za mene. 

 

Ali eto ko voli nek izvoli, ova cijena kod nas je debeloprenapuhana da netko kaže da se ovo isplati uzet ma da si neznam kakav gamer...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Ovo je odlican laptop za pro gamere pod pro smatram ljude koji zaraduju za zivot igrajuci igre a takvih je jako malo...
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
sudy_freak kaže...

Potpuno osvijetljene tipke.

Isporuka u različitim bojama.

Neonke s prednje stranei i bočne.

Potpuna mogućnost upravljanja obojenosti samog laptopa.

 

To je mala stvar za dizajn?? Dečko, prouči malo bolje Alienware. U Americi cijene nisu tako PRETJERANE kao kod nas, zato i tamo za plaćeno dobiješ dok kod nas, možda za 20k+ kn očekuješ više. Nemojmo uopće komentirati naše cijene koje iskreno nisu normalne, niti su ikada bile, niti će ikada biti!

 

Kod dizajna ne vrijedi pravilo vise je bolje!

 

Laptopi su im uglavnom nakaradna parada kitcha namjenjena americkim gamer-fatboyima. Al ako te to veseli, kupi i uzivaj.

 

Iskreno, bilo bi me sram izvaditi to na stol pred nekim..

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 0:22 (ansha).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
ansha kaže...
sudy_freak kaže...

Potpuno osvijetljene tipke.

Isporuka u različitim bojama.

Neonke s prednje stranei i bočne.

Potpuna mogućnost upravljanja obojenosti samog laptopa.

 

To je mala stvar za dizajn?? Dečko, prouči malo bolje Alienware. U Americi cijene nisu tako PRETJERANE kao kod nas, zato i tamo za plaćeno dobiješ dok kod nas, možda za 20k+ kn očekuješ više. Nemojmo uopće komentirati naše cijene koje iskreno nisu normalne, niti su ikada bile, niti će ikada biti!

 

Kod dizajna ne vrijedi pravilo vise je bolje!

 

Laptopi su im uglavnom nakaradna parada kitcha namjenjena americkim gamer-fatboyima. Al ako te to veseli, kupi i uzivaj.

Jedino što kod dizajna vrijedi je ona stara: o ukusima se ne raspravlja, ono što je tebi gnjusno neko je prekrasno i obrnuto. Svatko ima neke svoj preferencije kod svega, ali pogotovo kod dizajna

14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
miki1981 kaže...

Jedino što kod dizajna vrijedi je ona stara: o ukusima se ne raspravlja, ono što je tebi gnjusno neko je prekrasno i obrnuto. Svatko ima neke svoj preferencije kod svega, ali pogotovo kod dizajna

ooo i te kako se raspravlja. postoji i cak i grana filozofije koja se time bavi, mozda si cuo, zove se ESTETIKA. al necemo sad puno filozofirat...

15 godina
offline
Stiže Alienware M18x

Meni se dizajn alienware sviđao pred nekoliko godina, kada sam bio klinac od 15 godina kojemu su igre bile sve u životu...kasnije se prioriteti malo promijene(i dalje volim igrati se, ne brinite{#}) Ali ima i drugih stvari, posao, faks i tako, a sada da kupujem dva laptopa jedan za posao jedan za igranje je još veća budalaština. Jer ipak nemožeš nekome ostaviti dobar dojam ako ti laptop svjetli ko da je las vegas{#}

 

Sada više tražim nešto fino elegantno, i pomogućnosti da ne ostaju otisci prstiju kao da si burek jeo na njemu. Ali kao što kolega iznad reče, o ukusima se ne raspravlja, netko to voli netko ne, svaka roba naći će svog kupca, pa tako i šareni laptopovi...

 

Ali recimo nebi se bunio da mi alienwareovo desktop kućište stoji u kući,isto je kić, ali mi se sviđa zbog ludog sustava hlađenja out of the box. 

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
ansha kaže...
miki1981 kaže...

Jedino što kod dizajna vrijedi je ona stara: o ukusima se ne raspravlja, ono što je tebi gnjusno neko je prekrasno i obrnuto. Svatko ima neke svoj preferencije kod svega, ali pogotovo kod dizajna

ooo i te kako se raspravlja. postoji i cak i grana filozofije koja se time bavi, mozda si cuo, zove se ESTETIKA. al necemo sad puno filozofirat...

Naravno da se raspravlja, raspravlja se o svakavim gluparijama i o svakakvim pametnim temama.Zato ne filozofiraj kao da ne znaš na što se poslovica odnosi.

Ali smisao poslovice je da dizajn nije objektivan, vrlo je subjektivan, od osobe do osobe, i kao takav jednostavno nema mjesta u klasičnoj raspravi jer su argumenti isto tako vrlo subjektivni. kao uostalom i cijela filozofija, svatko ima svoju, slijedi svoju, prilagođava je sebi, dakle vrlo je subjektivna. Dok npr zakoni fizike nisu, ili zakoni matematike.

U matematici, ili fizici fino možeš nekome dokazat formulom i/ili izračunom i rezultatom da je u krivu ili u pravu, dok toga u filozofiji, pa tako ni estetici, ili dizaju nema, nemoguće je.

što god bilo tko kaže prva slijedeća osoba može potpuno kontrirati, i obe su potpuno u pravu jer je estetika vrlo subjektivna i ovisi pretežno o subjektu koji ju promatra, istio takoje i vrlo promjenjiva, nekome se danas i sutra ne moraju sviđati iste stvari itd...

Dok zakoni fizike i matematike, prirodni zakoni itd itd su puno stalniji, naravno i oni se mijenjaju katkad, ali je to jako rijetko, te ih se može smatrati puno puno stalnijima i dokazivima itd.

 

13 godina
neaktivan
offline
Stiže Alienware M18x

Hmm mozda sam trebao sacekat koji mj. , m17x r2 sam uzeo prije 2mj.

 

... kupljen u nitel.hr za 25.000kn (u cijenu nije uracunat interni  intel ssd 160GB G2:)) , od ostalih specifikacija 2x 5870, 8gb ram, i7, BD-RW/DVD-RW...

 

 dobro dođe za web dizajn i programiranje, a nadam se i za Guild Wars 2 ak izađe ove godine:)

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Nisam znao da je za web dizajn i programiranje potrebno tako jako racunalo...



:)
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
miki1981 kaže...
ansha kaže...
miki1981 kaže...

Jedino što kod dizajna vrijedi je ona stara: o ukusima se ne raspravlja, ono što je tebi gnjusno neko je prekrasno i obrnuto. Svatko ima neke svoj preferencije kod svega, ali pogotovo kod dizajna

ooo i te kako se raspravlja. postoji i cak i grana filozofije koja se time bavi, mozda si cuo, zove se ESTETIKA. al necemo sad puno filozofirat...

Naravno da se raspravlja, raspravlja se o svakavim gluparijama i o svakakvim pametnim temama.Zato ne filozofiraj kao da ne znaš na što se poslovica odnosi.

Ali smisao poslovice je da dizajn nije objektivan, vrlo je subjektivan, od osobe do osobe, i kao takav jednostavno nema mjesta u klasičnoj raspravi jer su argumenti isto tako vrlo subjektivni. kao uostalom i cijela filozofija, svatko ima svoju, slijedi svoju, prilagođava je sebi, dakle vrlo je subjektivna. Dok npr zakoni fizike nisu, ili zakoni matematike.

U matematici, ili fizici fino možeš nekome dokazat formulom i/ili izračunom i rezultatom da je u krivu ili u pravu, dok toga u filozofiji, pa tako ni estetici, ili dizaju nema, nemoguće je.

što god bilo tko kaže prva slijedeća osoba može potpuno kontrirati, i obe su potpuno u pravu jer je estetika vrlo subjektivna i ovisi pretežno o subjektu koji ju promatra, istio takoje i vrlo promjenjiva, nekome se danas i sutra ne moraju sviđati iste stvari itd...

Dok zakoni fizike i matematike, prirodni zakoni itd itd su puno stalniji, naravno i oni se mijenjaju katkad, ali je to jako rijetko, te ih se može smatrati puno puno stalnijima i dokazivima itd.

 

Dobar dizajn je prvenstveno funkcionalnost, ergonomija, očiglednost i dostupnost funkcija ...   izbor materijala i obrada, dakle kvaliteta istih.  crvene lampice koje nemaju nikakvu funkciju osim što svjetlucaju, napadne kričave boje i oblici nisu dizajn, to je dekoracija ( da ne kažem kič, jer onda stvarno ulazimo u subjektivno, al dobar dizajn nije tj ne bi trebao biti subjektivan ).

 

da citiram ponovno raamsa: "good design is as little design as possible" ... http://www.vitsoe.com/en/gb/about/dieterrams/gooddesign

A.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 12:12 (artfull).
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
ansha kaže...
miki1981 kaže...

Jedino što kod dizajna vrijedi je ona stara: o ukusima se ne raspravlja, ono što je tebi gnjusno neko je prekrasno i obrnuto. Svatko ima neke svoj preferencije kod svega, ali pogotovo kod dizajna

ooo i te kako se raspravlja. postoji i cak i grana filozofije koja se time bavi, mozda si cuo, zove se ESTETIKA. al necemo sad puno filozofirat...

onda nemoj,jer si preograničen da bih mogao pospajati neke stvari u glavi...Alienware i nije napravljan,ili nije ESTETSKI dizajniran za poslovne,pomodne ili ine korisnike,nego baš za one kojim i namjenom služi...za igrače..njima se većim dijelom sviđa,jer su i svojim prijedlozima pridonijeli razvitku tog dizajna...a sada psssst..ne pričaj više..

14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
linuxjuzer kaže...

onda nemoj,jer si preograničen da bih mogao pospajati neke stvari u glavi...Alienware i nije napravljan,ili nije ESTETSKI dizajniran za poslovne,pomodne ili ine korisnike,nego baš za one kojim i namjenom služi...za igrače..njima se većim dijelom sviđa,jer su i svojim prijedlozima pridonijeli razvitku tog dizajna...a sada psssst..ne pričaj više..

zato i postoje mudraci kao sta si ti, da nama neukima i nebistrima pomognu :))))

 

 

15 godina
offline
Stiže Alienware M18x

Meni je i dalje smiješajn taj pojam igraći, jer se to uspoređujete kao sa poslom, kao da 90% ljudi koji se igra od toga zarađuju i žive, pa im trebao poseban hardver baš za njih. Jednostavno smiješno zvuči, jer po tome takvim igraćima bi trebalo možda sbega 0,01% korisnika koji zarađuju od igranja...ostalo je sve samo zabava koja onda dođe poprilično skupa, a onda se ti isti igrači ljute kako im je teško dati 300 kuna za igru, ali se ima 20k kuna za ovakvo čudo...puno nelogičnosti{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stiže Alienware M18x

Bez veze je bacat toliku lovu na taj laptop. S tim Intelovim Sandy Bridge procesorom će biti puno dobrih laptopa za manju lovu

 

Eat my shorts
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
artfull kaže...

Dobar dizajn je prvenstveno funkcionalnost, ergonomija, očiglednost i dostupnost funkcija ...   izbor materijala i obrada, dakle kvaliteta istih.  crvene lampice koje nemaju nikakvu funkciju osim što svjetlucaju, napadne kričave boje i oblici nisu dizajn, to je dekoracija ( da ne kažem kič, jer onda stvarno ulazimo u subjektivno, al dobar dizajn nije tj ne bi trebao biti subjektivan ).

 

da citiram ponovno raamsa: "good design is as little design as possible" ... http://www.vitsoe.com/en/gb/about/dieterrams/gooddesign

Ovdje si stvarno pogodio bit.

Danas je teško naći laptop koji bi se mogao okarakterizirati kao ružan da oči bole (makar kad vidim onu gornju sliku Alienwarea uživo stavio bih ga visoko na listu), ali zato ih ima previše s zbilja lošom ergonomijom i nefunkcionalnošću.

Recimo, prijateljev HP ima naponski kabel odmah pored USB utora i zbog svog prelabavog spoja previše ga je puta isključio skupa s USB kablovima. U ozbiljnom radu to je nedopustivo.

Trenutačno pišem na MSI laptopu koji, iako ima veliku cijenu, ima samo 2 USB utora i eSata utor. Na kućnom Lenovu taj eSata služi i kao USB. Druga stvar taj eSata je tako loše postavljen, nalazi se s desne strane, a kako su ti kablovi debeli i nesavitljivi jako smeta mišu. Staviti ga s lijeve strane očito je bila nepojmiljiva ideja

 

Jako često naletim na neshvatljive propuste, recimo moje Lenovo iako ima lijep dizajn, ima tu prokletu glossy plastiku oko tipkovnice pa imam paket vlažnih maramica pored laptopa za čišćenje.

Kao da proizvođači namjerno naprave propuste. Tipa dobio si odličan hardver, super tipkovnicu, puno dodataka ali zato ćeš dobiti ružnu plastiku i labav poklopac (govroim za svoj Lenovo).

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Mentalist kaže...
Asterix kaže...

  Za tu cijenu očekujem da prijenosnik ljepo izgleda.

 

Ovakav?

 

LOL.

  Ovo je dizajn

Sony VAIO Sony VAIO
Sony VAIO Sony VAIO
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
ansha kaže...
linuxjuzer kaže...

onda nemoj,jer si preograničen da bih mogao pospajati neke stvari u glavi...Alienware i nije napravljan,ili nije ESTETSKI dizajniran za poslovne,pomodne ili ine korisnike,nego baš za one kojim i namjenom služi...za igrače..njima se većim dijelom sviđa,jer su i svojim prijedlozima pridonijeli razvitku tog dizajna...a sada psssst..ne pričaj više..

zato i postoje mudraci kao sta si ti, da nama neukima i nebistrima pomognu :))))

 

 

nije u pitanju mudrost moja ili tvoja,nego jednoumlje koje ti promoviraš..možeš reći meni je fuj,bljak ili nešto treće po pitanju estetike i dizajna,ali generalno izjavljivati da Alienware nema vez sa Estetikom(koja j po tvojoj procjeni filozofija) je najblaže rečeno nezrelo...ali vidim da ti to činiš da bi bio kuuuul...

meni se npr dizajn Ejpla ne sviđa,ali neću reći generalno,da nemaju pojma o estetici niti o dizajnu..to nek svatko ocijeni po svom ukusu,a onjemu se ipak ne raspravlja...izjave tvoga tipa u biti profuravaju likovi koji žele nametnuti neki svoj pomodni ukus...ali imamo i plodno tlo za takve...javi se modnom mačku...{#}

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
linuxjuzer kaže...
ansha kaže...
linuxjuzer kaže...

onda nemoj,jer si preograničen da bih mogao pospajati neke stvari u glavi...Alienware i nije napravljan,ili nije ESTETSKI dizajniran za poslovne,pomodne ili ine korisnike,nego baš za one kojim i namjenom služi...za igrače..njima se većim dijelom sviđa,jer su i svojim prijedlozima pridonijeli razvitku tog dizajna...a sada psssst..ne pričaj više..

zato i postoje mudraci kao sta si ti, da nama neukima i nebistrima pomognu :))))

 

 

nije u pitanju mudrost moja ili tvoja,nego jednoumlje koje ti promoviraš..možeš reći meni je fuj,bljak ili nešto treće po pitanju estetike i dizajna,ali generalno izjavljivati da Alienware nema vez sa Estetikom(koja j po tvojoj procjeni filozofija) je najblaže rečeno nezrelo...ali vidim da ti to činiš da bi bio kuuuul...

meni se npr dizajn Ejpla ne sviđa,ali neću reći generalno,da nemaju pojma o estetici niti o dizajnu..to nek svatko ocijeni po svom ukusu,a onjemu se ipak ne raspravlja...izjave tvoga tipa u biti profuravaju likovi koji žele nametnuti neki svoj pomodni ukus...ali imamo i plodno tlo za takve...javi se modnom mačku...{#}

estetika i jest filosofija i nauka o ljepom. Al dizajn nije estetika, dapače, glavna svrha dizajna je funkcionalnost kroz jednostavnost, očiglednost, kvalitetu, promišljenost etc ... dakle ovo što se tebi sviđa kod alienwarea je ukras, dekoracija i kao takva nema puno veze sa dizajnom. Apple u zadnje vrijeme, a i inače radi izrazito dizajnerski osvještene proizvode ... dakle minimalističke, funkcionalne, kvalitetne izrade i materijala i kao takvi su uglavnom bezvremenski i nisu dekorativni, dapače upravo suprotni tome. 

Prema tome, ako je nešto za modnog mačka i slične to je ovaj kič od alienwarea, swarovski  etc, nikako macbook ili air ili thinkpad koji su čisti utilitary :D . 

A.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 19:03 (artfull).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice