Windows 8 početkom 2013.?

poruka: 98
|
čitano: 19.088
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 početkom 2013.?".
15 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Daj, taman svi prihvatili sedmicu, i već lete na sljedeći OS, a ovaj im je fakat super. Nikad nisam bio zadovoljniji kompom.

Nema stalnih dizanja sustava, ko kod XP-a i starijih OS-ova, unixa i slično.

Kad jednom pukneš sedmicu i održavaš je nema brige.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
doxy kaže...

Daj, taman svi prihvatili sedmicu, i već lete na sljedeći OS, a ovaj im je fakat super. Nikad nisam bio zadovoljniji kompom.

Nema stalnih dizanja sustava, ko kod XP-a i starijih OS-ova, unixa i slično.

Kad jednom pukneš sedmicu i održavaš je nema brige.

Pa mora i MS od nečeg živjet, a niije najavljeno da će ga izdati ove godine već 2013.

15 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
doxy kaže...

Daj, taman svi prihvatili sedmicu, i već lete na sljedeći OS, a ovaj im je fakat super. Nikad nisam bio zadovoljniji kompom.

Nema stalnih dizanja sustava, ko kod XP-a i starijih OS-ova, unixa i slično.

Kad jednom pukneš sedmicu i održavaš je nema brige.

Ko ti brani da ostanes na 7? Ovakve izjave stvarno ne razumijem.

Taman smo se navikli na Golf 5, a vidi, ovi pederi vec izdali Golf VI. Samo im je do novca!

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

ludi amerikanci,još ni win 7 nisu usavršili do kraja!

 
0 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
zorzino kaže...

ludi amerikanci,još ni win 7 nisu usavršili do kraja!

A di ćeš Win7 usavršavati..

 

Nije da je savršen ali ni nema nekih ogromnih propusta koje treba popravljati... Najbolji MSov OS do sada.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Sum_of_all_fears kaže...
zorzino kaže...

ludi amerikanci,još ni win 7 nisu usavršili do kraja!

A di ćeš Win7 usavršavati..

 

Nije da je savršen ali ni nema nekih ogromnih propusta koje treba popravljati... Najbolji MSov OS do sada.

Pa ja na to gledam ovako:

 

Vista s pokrpanim bugovima=Win 7

 

Dakle nemožeš nešto što je već usavršeno, još više usavršavat, mislim možeš, al onda moraš ispočetka.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?

...hahahaha...imam 13 godina,da...ali i tri puta toliko,pa sam prema tome radio na računalima dok ti vjerojatno još nisi ni bio u planu..a "pravih programera" više skoro niti nema!!!...prije se radilo u assembleru samo,ali dakako da ti tako mlađahan ne možeš to znati :p

..a što se tiće MS-a...nikad,al ZAISTA NIKAD(!) nisu napravili dobar OS...jer dobar OS znaći komad softwarea koji će koristiti prosječnom korisniku,a ne da se ovaj mora natezat s njime i više od pola vremena potrošit na natjeravanje spomenutog na ispravan rad.

...bilo kako bilo,tržište software-a i OS-ova je u današnje vrijeme nakupina smeća,koje kasnije treba krpati kojekakvim zakrpama...zbog tržišne utakmice,kvaliteta opada i to je neosporivo...ali,ne brini se..ti i dalje igraj COD i uživaj u mladosti ;)

♪♫♪
14 godina
offline
Windows 8 početkom 2013.?

jbga i ja imam 3x13 na žalost ali ako ti ne paše napravi sam os možeš i u pascalu, fortranu, cobolu ili basicu pa uživaj valjda će ti biti dobar

 

da i pobij par miliona idiota širom svjeta koji uživaju u tome da nekom sjebu komp

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 23:40 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice