Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.342
|
čitano: 14.152.345
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Philips znam da imam to, jednoga imam pa sam tak nest ocekival i od Sonya ali nemaju te opcije.
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...

Znači Samsung? 

 pričekaj još koji odgovor, možda netko zna za bolju priliku

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
38cb91

Evo i 5% popusta ako se odlučiš na kupnju u ED
Ali prvo pročitaj iskustva kupaca :)
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...
picajzla0707 kaže...
ParaNO1d kaže...

Sviđa mi se Philiphs što ima Ambilight ali nije presudan. Kakvi su njihovi TV-i?

da odgovorim protupitanjem - kakva su ms platinum napajanja?

koriste elektroniku slične kvalitete, kondenzatore elite i hermei, tier 4 ili 5 i niže, čak mislim da ms koristi kvalitetnije komponente u zadnje vrijeme

 

ambipur ionako služi za maskiranje nedostataka na panelu

Znači Samsung? 

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE55NU8002TXXH/

Ili ovaj qled QE55Q6, dobra cijena. Vele da je zadnji komad, pa se informirat ako je novi i zapakirani onda je za 7500 svakako bolji od NU8002.

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijemnik-qe55q6f

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
ParaNO1d kaže...
picajzla0707 kaže...
ParaNO1d kaže...

Sviđa mi se Philiphs što ima Ambilight ali nije presudan. Kakvi su njihovi TV-i?

da odgovorim protupitanjem - kakva su ms platinum napajanja?

koriste elektroniku slične kvalitete, kondenzatore elite i hermei, tier 4 ili 5 i niže, čak mislim da ms koristi kvalitetnije komponente u zadnje vrijeme

 

ambipur ionako služi za maskiranje nedostataka na panelu

Znači Samsung? 

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE55NU8002TXXH/

Ili ovaj qled QE55Q6, dobra cijena. Vele da je zadnji komad, pa se informirat ako je novi i zapakirani onda je za 7500 svakako bolji od NU8002.

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijemnik-qe55q6f

 Sada sam zvao, prodan je. Nisu ažurirali stranicu. 😅

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mislio sam snipe-at ali proš'o voz 😁

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Izgleda da je rasprodan u većini dućana, možda još ovaj provjeriti.

 

https://www.segar.hr/led-televizor-samsung-qe55q6fnatxxh/0101011914/product/

 

 

Na kraju uvijek ostane onaj ED:)

 

https://edigital.hr/led-televizori/samsung-qe55q6fnatxxh-55-qled-smart-led-televizor-p563011

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 Je, samo pokušaj pronaći negdje s 5 godina garancije. Mislim da ED nikada ne daje 5 godina.

Ako ti to nije problem kupi.

Odličan tivi. 

 

imaš ga i u Mall.hr na zalihi za zeru veću cifru https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijemnik-qe55q6f?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 17:42 (Anđeo bez falinge).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

 Je, samo pokušaj pronaći negdje s 5 godina garancije. Mislim da ED nikada ne daje 5 godina.

Ako ti to nije problem kupi.

Odličan tivi. 

 

imaš ga i u Mall.hr na zalihi za zeru veću cifru https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijemnik-qe55q6f?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

cizma kaže...

 

 Sada sam zvao, prodan je. Nisu ažurirali stranicu. 😅

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 18:10 (Flagship).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...

Pozdrav svima.
Uskoro sam u fazi kupovanja novog TV-a. Treba mi 55" i da nije skuplji od 7K kn. Imam doma Samsung UltraHD (SAMSUNG UE49KU6402UXXH).

Za Božić 2016 je bio 6.5K kn, sad vidim da je 3500 kn. Bome pala je cijena.
Jako sam zadovoljan s njim. Da li da ostajme na nekom Samsugnu ili nešto drugo. Sviđa mi se Philiphs što ima Ambilight ali nije presudan. Kakvi su njihovi TV-i?

Najviše bi htio Samsung QLED ali mi je preskup malo.

Preoruke? THX

 Samsung 65NU7022 za 6.000 kn. Provjeri malo budući da u nekim trgovinama (npr. Svijet Medija, Sancta Domenica) besplatno dobiješ Star Wars dron vrijedan kojeg Mažuranića ($58 na akciji). Kada vidi dimenzije (televizora) žena neće grintat radi cijene. Djecu možeš pustiti vani da se igraju sa dronom, a ti se na miru možeš baciti na proučavanje (televizora), te isprobavanje i usvajanje novih vještina ako nisi previše umoran. Tv je u rangu Sony 65XE7005 (usporedba) koji je svojevremeno bio dosta dobra prilika za ne puno manju cijenu. U odnosu na druge Samsung televizore (71xx-76xx) ima jedan HDMI/USB manje i nema SAT tuner (usporedba) ali ukoliko su ti dva HDMI priključka dovoljna i nemaš satelitsku antenu (7090/7170/7400+) televizor je dosta povoljan. 65NU7170 dođe 500-600 kn više. Drugi su dosta skuplji. Na hdteleviziji imaš nekakvu recenziju

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

 Je, samo pokušaj pronaći negdje s 5 godina garancije. Mislim da ED nikada ne daje 5 godina.

Ako ti to nije problem kupi.

Odličan tivi. 

 

imaš ga i u Mall.hr na zalihi za zeru veću cifru https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijemnik-qe55q6f?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

--------------------------

 

Taj u mall.hr je bio 2017 (oznaka q6f i drugacije nogice), 2018 je q6fn.

 

U drugim trgovinama taj TV kosta 10000 (u SD sa 5g. garancije i gear s3 frontier), to mi je malo preskupo. Da li uopce treba gledati na tu vecu garanciju?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 21:38 (HomoHabilis).
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kad sam u veljači kupio LG nije bilo 5 godina garancije pa sam ga svejedno kupio jer bilo mi je hitno, nisu ni drugi u mome budžetu davali 5 godina.

Mislim, kada kupiš ipak poznatiji brand da je isto kao i sa svakom elektronikom. Ubrzo tv kao i ostala elektronika pokaže da nešto nije u redu s njim a ko ima neku tvorničku falingu.

Nije me to ni onda opterećivalo a ni danas. Tv nema probijanja, sve radi kako treba i očekujem korektan rad nekih 7/8 godina.

Nije da nešto ne može otići k vragu i da nije bolje kupiti tv s 5 godina garancije ali, kada ti je hića ne razmišljaš tako nego si stvoriš pozitivnu teoriju kao ja.

 

Dao sam relativno malo novaca za 49" 4670 kn na sniženju a danas bi vjerojatno i ja dao nekih 1t€ i gledao bih takav Samsung 55" QLED kao i ti. To je max što bih dao za tv.

Znam da nije QLEd nešto revolucionarno i daleko je od OLEDa ali ima sve što većini treba.

Ipak mi je to puno povoljnije neko iskeširati nekih 12 tkn za 55" turbo sony ili OLED.

 

Znam da od boljega ima bolje ali i pri kupovini televizora treba biti malo razuman i ne kupovati preskupi tv na 24 rate.

 

Kad imam keš kupim, izbjegavam kredite jer sam se naučio pameti.

Tko ima (zarađuje) puno love njemu je svakako svejedno.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Vedran33 kaže...

Molio bih preporuku za TV od 55", osnovna namjena pracenje programa putem Total TV (SD i HD programi), od "smart" stvari eventualno YT, bez igranja igrica,4k filmova i sl..

 

Ima li smisla za navedene sadrzaje iz perspektive prosjecnog, nezahtjevnog korisnika kupovati  (ukoliko financije ne igraju kljucnu odluku pri odabiru) TV poput LG SK850 ili Sony XE/F 8005, 9005 ili je za isto dovoljan cijenovno slabiji model poput XE 7005 ili LG UJ701v? Tj.isplati li se dati 2-3 000kn vise za TV koji ce se koristit iskljuciivo za pracenje opisanih sadrzaja, moze li uopce skuplji TV dati u tom segmentu (SD-HD sadrzaj) vise od slabijeg modela da bi isto prosjecan korisnik uopce primjetio? 

Hvala unaprijed na preporuci, informaciji.

 

 Ako cijena nije problem onda se isplati ići na neki od FALD modela (poput SK8500) jer ipak daju bolju sliku (i još drugih stvari, ali kad kažeš da nije bitno). Ako pak ne, prosječnom/nezahtjevnom će biti dobar i neki duplo jeftiniji sa direct osvjetljenjem (poput UK6470/6400). 4K rezolucija je danas jednostavno norma, iako ima još ponešto 1080p TV-a okolo. Na 55" će se primjetiti razlika između SD programa tipa HRT i nekog u HD-u, pogotovo neki 4K HDR sa Youtube-a.

Pao je izbor ipak na jeftiniju varijantu; nešto od ovga npr.

1. LG 55UK6950 ili

2. SAMSUNG 55NU7172/7402

 

TV bi se gledao u pravilu direktno, naglasak na sport, film u HD rezoluciji, koja je bolja opcija od ponuđenih? 

HVALA 

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne znam za taj LG, ali ja sam nedavno kupio 49NU7172 i zadovoljan sam. Osobito kad uzmem u obzir cijenu od 3500kn...

 

Ne znam koliko smisla ima komentirati kvalitetu slike...81% DCI P3 nije baš bajno (ni UK6950 nije puno bolji - 84%), ali zato i ne košta 5-6000kn...

VA panel je, dakle kontrast je dosta dobar...

Prije sam imao IPS i razlika je očigledna, pogotovo kada se gleda u mraku...VA ima puno bolji black uniformity, bez obzira što nema local dimming itd...

 

Jedino mi je žao što uz ovaj njega ne ide Smart Remote...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vedran33 kaže...
Mad Ant kaže...
Vedran33 kaže...

Molio bih preporuku za TV od 55", osnovna namjena pracenje programa putem Total TV (SD i HD programi), od "smart" stvari eventualno YT, bez igranja igrica,4k filmova i sl..

 

Ima li smisla za navedene sadrzaje iz perspektive prosjecnog, nezahtjevnog korisnika kupovati  (ukoliko financije ne igraju kljucnu odluku pri odabiru) TV poput LG SK850 ili Sony XE/F 8005, 9005 ili je za isto dovoljan cijenovno slabiji model poput XE 7005 ili LG UJ701v? Tj.isplati li se dati 2-3 000kn vise za TV koji ce se koristit iskljuciivo za pracenje opisanih sadrzaja, moze li uopce skuplji TV dati u tom segmentu (SD-HD sadrzaj) vise od slabijeg modela da bi isto prosjecan korisnik uopce primjetio? 

Hvala unaprijed na preporuci, informaciji.

 

 Ako cijena nije problem onda se isplati ići na neki od FALD modela (poput SK8500) jer ipak daju bolju sliku (i još drugih stvari, ali kad kažeš da nije bitno). Ako pak ne, prosječnom/nezahtjevnom će biti dobar i neki duplo jeftiniji sa direct osvjetljenjem (poput UK6470/6400). 4K rezolucija je danas jednostavno norma, iako ima još ponešto 1080p TV-a okolo. Na 55" će se primjetiti razlika između SD programa tipa HRT i nekog u HD-u, pogotovo neki 4K HDR sa Youtube-a.

Pao je izbor ipak na jeftiniju varijantu; nešto od ovga npr.

1. LG 55UK6950 ili

2. SAMSUNG 55NU7172/7402

 

TV bi se gledao u pravilu direktno, naglasak na sport, film u HD rezoluciji, koja je bolja opcija od ponuđenih? 

HVALA 

 Ako gledamo ukupno ti je Samsung svakako bolji izbor. Ali treba upozorit, da Samsung ne podržava DTS zvuka, nema Bluetootha i nema izhod za slušalice. Tako, da ako ti je to veoma važno, onda češ morat uzet Lg ili koji drugi model drugog proizvođača. A Lg ima WRGB panel što opet nije najbolje, tako, da ima svaki neki minus.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

Kad sam u veljači kupio LG nije bilo 5 godina garancije pa sam ga svejedno kupio jer bilo mi je hitno, nisu ni drugi u mome budžetu davali 5 godina.

Mislim, kada kupiš ipak poznatiji brand da je isto kao i sa svakom elektronikom. Ubrzo tv kao i ostala elektronika pokaže da nešto nije u redu s njim a ko ima neku tvorničku falingu.

Nije me to ni onda opterećivalo a ni danas. Tv nema probijanja, sve radi kako treba i očekujem korektan rad nekih 7/8 godina.

Nije da nešto ne može otići k vragu i da nije bolje kupiti tv s 5 godina garancije ali, kada ti je hića ne razmišljaš tako nego si stvoriš pozitivnu teoriju kao ja.

 

Dao sam relativno malo novaca za 49" 4670 kn na sniženju a danas bi vjerojatno i ja dao nekih 1t€ i gledao bih takav Samsung 55" QLED kao i ti. To je max što bih dao za tv.

Znam da nije QLEd nešto revolucionarno i daleko je od OLEDa ali ima sve što većini treba.

Ipak mi je to puno povoljnije neko iskeširati nekih 12 tkn za 55" turbo sony ili OLED.

 

Znam da od boljega ima bolje ali i pri kupovini televizora treba biti malo razuman i ne kupovati preskupi tv na 24 rate.

 

Kad imam keš kupim, izbjegavam kredite jer sam se naučio pameti.

Tko ima (zarađuje) puno love njemu je svakako svejedno.

 

 Evo danas otvorim SD stranicu,, i tocno taj model sada kosta 7700 kn,, sa 5g garancije i frontier satom. Mislim da cu shoppingirati :D

 

Vidim da su i LG na akciji ovaj vikend, 20% na jednokratno placanje.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Vedran33 kaže...
Mad Ant kaže...
Vedran33 kaže...

Molio bih preporuku za TV od 55", osnovna namjena pracenje programa putem Total TV (SD i HD programi), od "smart" stvari eventualno YT, bez igranja igrica,4k filmova i sl..

 

Pao je izbor ipak na jeftiniju varijantu; nešto od ovga npr.

1. LG 55UK6950 ili

2. SAMSUNG 55NU7172/7402

 

TV bi se gledao u pravilu direktno, naglasak na sport, film u HD rezoluciji, koja je bolja opcija od ponuđenih? 

HVALA 

 Ako gledamo ukupno ti je Samsung svakako bolji izbor. Ali treba upozorit, da Samsung ne podržava DTS zvuka, nema Bluetootha i nema izhod za slušalice. Tako, da ako ti je to veoma važno, onda češ morat uzet Lg ili koji drugi model drugog proizvođača. A Lg ima WRGB panel što opet nije najbolje, tako, da ima svaki neki minus.

 pa imaš i Samsung iste klase, sa DTS zvukom, Bluetoothom, smart daljincem i izlazom za slusalice, samo prošlogodišnji model ... dok ga još ima

 

https://www.nabava.net/search.php?q=UE55MU6172

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
HomoHabilis kaže...

 Evo danas otvorim SD stranicu,, i tocno taj model sada kosta 7700 kn,, sa 5g garancije i frontier satom. Mislim da cu shoppingirati :D

Vidim da su i LG na akciji ovaj vikend, 20% na jednokratno placanje.

Da, ali ga nemaju na lageru niti ga se može kupiti preko weba, to je već netko tu prije spominjao da mute vodu. Ja i dalje čekam black friday, odn. kraj godine da se potamane s akcijama, nije sad više daleko.

Deckard
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
HomoHabilis kaže...

 

Vidim da su i LG na akciji ovaj vikend, 20% na jednokratno placanje.

 Vec sam se nadao da cu ubosti B8 (10400 kn s tih 20% popusta)... Ali se nazalost ne zbraja s dodatnih 10% popusta koje imam prek firme, tak da mislim da cu ipak pricekati jos, iako ni ovako nije losa ponuda. Polazem nade u black friday.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vedran33 kaže...
Mad Ant kaže...
Vedran33 kaže...

Molio bih preporuku za TV od 55", osnovna namjena pracenje programa putem Total TV (SD i HD programi), od "smart" stvari eventualno YT, bez igranja igrica,4k filmova i sl..

 

Ima li smisla za navedene sadrzaje iz perspektive prosjecnog, nezahtjevnog korisnika kupovati  (ukoliko financije ne igraju kljucnu odluku pri odabiru) TV poput LG SK850 ili Sony XE/F 8005, 9005 ili je za isto dovoljan cijenovno slabiji model poput XE 7005 ili LG UJ701v? Tj.isplati li se dati 2-3 000kn vise za TV koji ce se koristit iskljuciivo za pracenje opisanih sadrzaja, moze li uopce skuplji TV dati u tom segmentu (SD-HD sadrzaj) vise od slabijeg modela da bi isto prosjecan korisnik uopce primjetio? 

Hvala unaprijed na preporuci, informaciji.

 

 Ako cijena nije problem onda se isplati ići na neki od FALD modela (poput SK8500) jer ipak daju bolju sliku (i još drugih stvari, ali kad kažeš da nije bitno). Ako pak ne, prosječnom/nezahtjevnom će biti dobar i neki duplo jeftiniji sa direct osvjetljenjem (poput UK6470/6400). 4K rezolucija je danas jednostavno norma, iako ima još ponešto 1080p TV-a okolo. Na 55" će se primjetiti razlika između SD programa tipa HRT i nekog u HD-u, pogotovo neki 4K HDR sa Youtube-a.

Pao je izbor ipak na jeftiniju varijantu; nešto od ovga npr.

1. LG 55UK6950 ili

2. SAMSUNG 55NU7172/7402

 

TV bi se gledao u pravilu direktno, naglasak na sport, film u HD rezoluciji, koja je bolja opcija od ponuđenih? 

HVALA 

 Za direktno gledanje je bolji VA panel, tako da Samsung. LG ima vise "dodataka" i Magic remote ali je IPS panel. Kod LG-a 50" verzije su sa VA ali samo do UK6950 modela, dalje vecinom ide samo IPS i OLED. I LG UK6950 nema 3.5 mm za slusalice, skuplji tek imaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 13:00 (Mad Ant).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
HomoHabilis kaže...

 

Taj u mall.hr je bio 2017 (oznaka q6f i drugacije nogice), 2018 je q6fn.

 

 

 Točno.

Ali nema nekakve velike razlike https://www.displayspecifications.com/en/comparison/19ec5c8b9

 

Ja bih bez beda uletio u taj F iz 2017 jer ipak je prevelika razlika u cijeni a nema drastičnih razlika ili čekati kraj godine.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

 Za direktno gledanje je bolji VA panel, tako da Samsung. LG ima vise "dodataka" i Magic remote ali je IPS panel. Kod LG-a 50" verzije su sa VA ali samo do UK6950 modela, dalje vecinom ide samo IPS i OLED. I LG UK6950 nema 3.5 mm za slusalice, skuplji tek imaju.

Postoji i 70UK6950 koji isto ima VA panel:)

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/f56611ce

 

https://www.dein-fernseher.de/produkt/lg-70uk6950

 

 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
HomoHabilis kaže...

 Evo danas otvorim SD stranicu,, i tocno taj model sada kosta 7700 kn,, sa 5g garancije i frontier satom. Mislim da cu shoppingirati :D

 

Vidim da su i LG na akciji ovaj vikend, 20% na jednokratno placanje.

taj q6 je odlican tv ;)

 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Biti će čudno ako ne bude LG B8 OLED za 9000 kn za Black Friday. A to je mislim cijena kod koje više nema dileme koji TV uzeti ako se gleda potrošiti 8000-9000 kn.
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Moze neka preporuka za TV do 4000kn 

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Fabio.Matušan kaže...

Moze neka preporuka za TV do 4000kn 

 Koje veličine..?

5 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Fabio napisali ste 4.000 ima jedan za 3.150, a u drugom dućanu je isti taj 5.150 kn.

Najbolja kupnja trenutno je taj Panasonic TV u Sancta Domenici

Može se kupiti za 3.150 uz kod od 10% (bez koda je 3.500 kn)

 

Isti TV je na ekupi 4.800 kn, a u Elipsu 5.150 kn

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-panasonic-tx-49ex600e.aspx

 

https://www.ekupi.hr/PANASONIC-LED-TV-TX-49EX603E-1170037.aspx

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PANASONIC-TX_49EX600E/

 

Inače bih preporučio LG OLED http://promocije.sancta-domenica.hr/mozda-vam-je-promaknulo-dobili-smo-prvi-lg-fullhd-oled-tv-2017-godista/

HD model iz 2017. godine. Može se nabaviti za oko 1.000 eura, apsolutno vrhunski uređaj, sve iznad toga je bacanje novaca ali tko voli zašto ne.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CroDexter kaže...
Biti će čudno ako ne bude LG B8 OLED za 9000 kn za Black Friday. A to je mislim cijena kod koje više nema dileme koji TV uzeti ako se gleda potrošiti 8000-9000 kn.

 Ne znam kakvi su povijesno popusti za BF za televizore jer ne pratim bas, ali i ja se tome nadam :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Prosle godine su popusti za BF bili odlicni. Pocinje ta praksa snizavanja cijena za BF i na ovom geografskom podrucju, barem sto se tehnike tice.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

uvijek se nešto nađe. ne treba bacati nofce.

80% je marketing, novi modeli, godišta, spike, oznake, kozmetika.

Ja gledao mjesecima uzeo LG OLED HD. Neopisivo zadovoljan, puno bolji od stare dobre Panasonicove plazme. 

Čudo tehnologije.

 

LG; Samsung, Panasonic, Sony i to je to. Provjerene marke Japan i Koreja, narod zna napravit TV.

 

Pilips, kineski, srpski, turski TV neće u moju kuću dok sam živ  .

Uvijek kažem " Bolje ti je imat odličan TV za ne puno novaca, nego jeftino smeće na popustu" 

Panasonic SD trenutno ubija ponudom. Korisnik sam i navijač LG, jer sam potpuno zadovoljan.

Volim vrijednost za novac, ne preplaćujem bez veze.

 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice