Xiaomi Mi A1

poruka: 941
|
čitano: 258.686
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Zakaj?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
POZNANOVEC kaže...

Hvala to sam i mislil, ali nisam bil siguran...

Preporučite mi neki čistač...

LP.

 ...stavi ih sto vise jer samo 1 nije dovoljan!!!!

 

https://play.google.com/store/apps/collection/search_results_cluster_apps?clp=ggEJCgdjbGVhbmVy:S:ANO1ljKLXlA

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 14:00 (djigibao).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
djigibao kaže...

 ...stavi ih sto vise jer samo 1 nije dovoljan!!!!

I barem 2 kupljene verzije!

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
POZNANOVEC kaže...

Pa za očistiti smeće....

Imao ga je mi 5,  sad ga imam na mi not3

Ako se ne varam MIUI je koristio neku verziju Clean Mastera, ovdje mozes skinut https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:56 (KiCo77).
9 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Cistaci u 2018. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Vidim da me kolege sprdavaju...pitam se gdje su admini i modovi...

Zašto bi je trebao znati sve  o mobitelima ( čisačima)? Zar forum ne služi za izmjenu informacija?

Mislim da sam postavio jednostavno...

LP.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
POZNANOVEC kaže...

Vidim da me kolege sprdavaju...pitam se gdje su admini i modovi...

Zašto bi je trebao znati sve  o mobitelima ( čisačima)? Zar forum ne služi za izmjenu informacija?

Mislim da sam postavio jednostavno...

LP.

 Da, nije ok što te sprdavaju. Bilo bi lijepo da pojasne.

 

Koliko sam ja skužio danas sami operativni sustav mobitela riješava to. Ja sam vidio da nakon što izbrišeš aplikaciju znaju ostati neki folderi i možda fajlovi od te aplikacije. E sad ja ne znam da li to ikako utječe na performanse mobitela. Znade netko?

 

Što točno misliš da će cleaner počistit? Ili si samo po dojmom da se na mobitelu nešto stvara i ti čistaći bi to nešto počistili? Pitam jer možda si samo pod nekim dojmom na temlju priča, pa niti sam ne znaš točno što treba počistit. Tako sam ja imao nekad neke brije. Ali ako znadeš, napiši što misliš da se treba počistiti.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
POZNANOVEC kaže...

Vidim da me kolege sprdavaju...pitam se gdje su admini i modovi...

Zašto bi je trebao znati sve  o mobitelima ( čisačima)? Zar forum ne služi za izmjenu informacija?

Mislim da sam postavio jednostavno...

LP.

 

tigerija kaže...
POZNANOVEC kaže...

Vidim da me kolege sprdavaju...pitam se gdje su admini i modovi...

Zašto bi je trebao znati sve  o mobitelima ( čisačima)? Zar forum ne služi za izmjenu informacija?

Mislim da sam postavio jednostavno...

LP.

 Da, nije ok što te sprdavaju. Bilo bi lijepo da pojasne.

 

Koliko sam ja skužio danas sami operativni sustav mobitela riješava to. Ja sam vidio da nakon što izbrišeš aplikaciju znaju ostati neki folderi i možda fajlovi od te aplikacije. E sad ja ne znam da li to ikako utječe na performanse mobitela. Znade netko?

 

Što točno misliš da će cleaner počistit? Ili si samo po dojmom da se na mobitelu nešto stvara i ti čistaći bi to nešto počistili? Pitam jer možda si samo pod nekim dojmom na temlju priča, pa niti sam ne znaš točno što treba počistit. Tako sam ja imao nekad neke brije. Ali ako znadeš, napiši što misliš da se treba počistiti.

 Postalo je to normalno na forumu, što je to krivica trolera koji pitaju petsto puta isto pitanje i prave se pametni ujedno, a nemaju pojma (nisam rekao da je kolega Poznanovec trol da se odmah ogradim, nego je to dosta cesto postalo na ovom forumu, zato sam i prestao postati toliko), što nekog stava da svi trebamo znat sve, serviser treba ujedno biti i android developer, ali kad netko strpa sve IT struke pod jednan pojam, onda odma panika da postoje razlicita usmjerenja, da nismo svi isti itd. itd. Necu ulaziti u to, offtopic je i nije bitno.

 

Sto se tice cleanera postali su poznati kao veliki potrosaci baterije, jos vecina vrvi adwearom i dokazano je na dobrom broju njih da zapravo (ako ne odmah) kasnije utjecu na preformanse mobitela, te ih usporuju. Sve u svemu nekakav Clean master recimo, nece imati nekakvu trenutnu posljedicu, eventualno ce oslabiti bateriju s vremenom, a i zaista ono što taj svaki cleaner radi je postalo toliko jednostavno napraviti da nije nužno potreban. Očistiti cache neke aplikacije ili deinstalirati neku aplikaciju, ograniciti pristup neke aplikacije (a pogotovo na A1 i googleovom romu) je postalo stvar klika dva. Moras uzeti i u obzir da mobiteli koji vrve ramom i memorijom danas ih zaista ne trebaju. Necu nista preporuciti, jer zaista ne koristim cleaner, smatrah ih osobno nepotrebnim, ako imas vremena pogledaj si kako ocistiti cache partition i kako u potpunosti obrisati aplikaciju

 

Mislim da je cist ok clanak, pa malo pogledaj

 

https://joyofandroid.com/junk-file-cleaning-apps-are-hurting-your-phone/

 

"Android learns from your daily usage and adapts to run better each day that you use your device."

 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
POZNANOVEC kaže...
...

 

guls kaže...

Ako smijem, preporučio bi da ne instaliraš čistač.

Vjeruj mi, ne treba ti.

Pa lijepo ti je kolega odgovorio i savjetovao te.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Hvala na podršci ...  troler sigurno nisam.

Vjerojatno ni sam neznam što bi trebalo očistiti.  Zadnjih nekoliko godina koristim xiaomije. Oni imaju ikonu sigurnost a u njoj čistsač, optimizator...malo malo pa se pojavi ikona na kojoj piše  očistite smeće ili tak nekaj...

Prije koji dan uzeo sam kćeri mi A1,  na njemu nema takve a ni slične ikone, zam da je on Android i pretpostavio sam da moram instalirati nešto za čiščenje...

Pročitao sam cijeli podforum o mi A1 i nigdje nisam našao ništa o tim čistač ima, pa sam postavio pitanje.

Zašto admini i modovi ne reagiraju na takva omalovažavanja?

LP.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Prvo mi se preporuči da stavim, nakon toga da ne ...onda mi vi preporučite bar dva kupljena... 

14 godina
offline
Xiaomi Mi A1

čitaj:

 

ne treba ti čistač za svakodnevni rad, eventualno nešto da pronađe zaostale (orphaned) datoteke preostale kad deinstaliraš aplikaciju...

 

za to koristim SD Maid, ali ga palim kad izvrtim par programa, ne svide mi se, deinstaliram ih i onda provrtim SD Maid...

 

Jasno sad?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Je hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi A1

nije zgoreka jednom u 2-3 mjeseca opalit clean master, tako ja uradim, samo dosta rijedje.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi A1

stigao je August update ....kazu da je rijesen problem sa notifikacijskom ledicom ... budem instalirao ovih dana

Moj PC  
3 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
BoTiA kaže...

stigao je August update ....kazu da je rijesen problem sa notifikacijskom ledicom ... budem instalirao ovih dana

 Taman kad sam se priviknuo na to da stalno svijetli 

 

EDIT: ledica popravljana

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 15:52 (Johnny4286).
11 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Naručim nillkinovu crnu hard maskicu za mi A1 a kupim redmi note 5.. ako kome treba javite se na PM pa ćemo se dogovoriti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi A1

ja sam citao da je baterija bila dobra sa julskim patchom, samo eto bio taj bug sa led svjetlom, javite ako bude baterija ista i sa ovim od augusta.


btw, citao sam takodjer da neki imali problema sa zvukom, da je tisi postao oko majskog apdejta, da li i dalje taj problem postoji, i da li je to rijeseno i jesu li svi zahvaceni  s tim bili?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Došao update za kolovoz. LED opet normalno radi, a što se tiče zvuka, primjetio sam još prošli mjesec da je max level viši nego što je bio nakon tog snižavanja 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Došao mi je bez odobrenja sa April verzije August nadogradnja tj najnovija. Već ujutro sam primjetio ružnu nadogradnju apl Poziva tj bijela je ali je pisalo Android 8.0 No prestala mi raditi lijeva tipka za zatvaranje appova.., vibrira i radi na duže držanje samo u Chromeu. Idem u postavke i dalje je 8.0, nudi august od 1150mb ali ne prihvacam. Resetiram ga i na ekranu mi se vrti "Nadogradnja sustava, pričekajte"
Još su kod paljenja dozvolu tražili Google tipkovnica za kineze i indijce koja se ne može deinstalirati.
Još kome se ovo desilo?
Btw svjetlina se sada baš jako može podesiti
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 0:25 (Ag008).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Ne, a aplikacija Telefon je posebno ažurirana kao samostalna app, nema veze s august updateom.
14 godina
offline
Xiaomi Mi A1

kod mene je isto bijela boja aplikacije.

i mene traži dozvolu za te tipkovnice. 8.1.0. verzija

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Ag008 kaže...
Još su kod paljenja dozvolu tražili Google tipkovnica za kineze i indijce koja se ne može deinstalirati.

 Mogu se uredno deinstalirati preko aplikacija.... Dogodilo se na mobu od starog i od stare, kod mene nije iz nekog razloga. A oni su na starijim updateovima.

15 godina
online
Xiaomi Mi A1

evo upravo deinstalirao Google unos za kineske i indijske jezike ... bez problema ...

August update odradio ... sve OK

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi A1

meni super radi nakon ovog latest fix-a sve.

 

netko možda razmišljao o a2 ili a2 lite ili ga već ima, iskustva?

 

ne mislim mijenjati, nego čisto da čujem nekoga ovako :)

A1 FTW dok ne krepa :):) 

 

thnx

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
MujagaWudakhi kaže...

meni super radi nakon ovog latest fix-a sve.

 

netko možda razmišljao o a2 ili a2 lite ili ga već ima, iskustva?

 

ne mislim mijenjati, nego čisto da čujem nekoga ovako :)

A1 FTW dok ne krepa :):) 

 

thnx

Bio kod mene jedan dan, pa sam ga proslijedio prijatelju.

Malo sam se igrao s njim i njegovim mogučnostima.

Obzirom da sai na A1, softverski će ti pasat (meni je bila prava mala morica, obzirom da mi dosta stvari fali).

Sam rad je poprilično ok i dosta nelošte radi, kod mene je bila verzija 6gb ram i 128gb interne memorije.

 

Ono što me iznenadilo je kamera.

U slabijim uvjetima osvjetljenja slike nisu ništa specijalno, ali izuzev toga, poprilično sam se iznenadio.

Čak mi je na oko davao prirodnije slike, nego recimo Mate 10 PRO (govorim o automatici).

 

Ono što mi se nikako nije svidilo, to je prijem wifi signala.

Tu ga je Mate 10 PRO doslovce progutao.

Tamo gdje se ovaj ugasi, Mate 10 PRO i dalje sufra.

Pretpostavljam da je metal učinio svoje.

 

Display me isto iznenadio.

Obzirom na večinu recenzija, očeivao sam škart.

Na kraju dobiješ ekran koji zaista ima ok svjetlinu i nije loš (nije ništa specijalno, ali u tom cjenovnom rangu sam zadovoljan).

 

Zvuk u slušalici i s jedne i druge strane bez greške.

Vanjski zvučnik dosta glasan i po tom pitanju nije loš.

 

Spominjao se problem sa senzorom blizine, kojeg na svom primjerku nisam primjetio.

 

Inače, za cijenu po kojoj se prodaje, ne može se očekivat uređaj bez mane, ali svakako kupnja vrijedna razmišljanja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 15:26 (zabranjeniples).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Minneyar kaže...
Ag008 kaže...
Još su kod paljenja dozvolu tražili Google tipkovnica za kineze i indijce koja se ne može deinstalirati.

 Mogu se uredno deinstalirati preko aplikacija.... Dogodilo se na mobu od starog i od stare, kod mene nije iz nekog razloga. A oni su na starijim updateovima.

 Meni nudi samo deinstalaciju na tvorničku verziju a Google Play će opet instalirati noviju verziju tih tipkovnica jer nema posebne opcije za isključivanjem ažuriranja te tipkovnice.

Btw kada idete postavke, pohrana, koliko vam sustav zauzme mjesta?

Meni 9.1Gb

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
9.6GB
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
online
Xiaomi Mi A1

sustav 9.2 GB

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi A1

8,9 GB

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice