Sony Xperia U

poruka: 2.057
|
čitano: 729.190
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Nešto krivo radiš. Kad ga pališ trebaš držati power up + vol up ako se ne varam. ?

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Pozdrav, imam xperiu U i na njoj custom rom, od danas mi je počeo malo štekati touch, točnije na tipkovnici kada pišem poruku zna se dogoditi da neprima slovo, to je jako iritantno jer brzo pišem, i kada bo mjenjam screnove nekad neprimi iz prve da promjeni screen, dali zna tko u čemu je problem, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Pratim ovu temu doslovno od prve poruke i planiram uskoro prestati {#}

Moj primjerak je na prodaju: http://www.njuskalo.hr/sony-ostali/sony-xperia-st25i-sve-mreze-poklon-brzi-punjac-oglas-10763467

Za bugovce odobravam mali popust.

 

Inače, nakon godinu i pol mu je otišao touchscreen, poslao sam ga na servis u Agramservis i vratili su ga sa novim touchscreenom i Androidom 2.3.7, mislim da to govori sve o Sony-evom ICS-u {#}

 

Pozdrav svim (palim) suborcima koji su rame uz rame navijali za ICS pa CM9 pa CM10, pa za bilo što {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Ovako pomagajte, imam problema sa svojoj xperiom, nedavno sam stavio novi android 4.0.4 i od tad samo s*anja imam, znaci prvo mi je poceo lagat stekat kako ocete, i sad mi touch na njemu otiso uqurac, neznam ni zasto ni zbog cega samo odjednom, restartiro sam da nije pomoglo, napravio sam restart tvornickih postavki nije pomoglo, garancija mi istekla, ne znam je li treba napraviti hard restart oce li to pomoci, a ako to pravim treba i root-at
ovo je video primjer kako moj mobitel radi:
https://www.youtube.com/watch?v=O2w3EHo_HPw 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

pomogajteeeeeeeeeeeeee :SSSSSS 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 2:02 (3Y3ct.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

meni je isto tako otisao touch i nije mi bilo pomoci nego servis

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 9:50 (alias_noname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia U

Pozdrav ljudi, može pomoć?
Dakle imam ovaj mobitel, i htio bi ga prodat, pa me zanima koliko mogu dobit novaca za njega, ovako realno.
Kupljen je u 1. mjesecu 2013. godine, u bonbonu.
Vidljivi su sa zadnje strane malo tragovi korištenja, a na ekranu je s gore lijevo napuklo staklo, ali je i dalje savršeno funkcionalno (na tom dijeli radi touch).

Uz mob bi dao i punjač, usb, sluške, kutiju i tako to, normalno sve.

Kad je kupljen plaćen je 1750, jel mogu sad za njega dobit bar 500?

Ja sam ptica i moram da letim
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 19:22 (leotom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Mobitel je dobar i sve funkcionira kako treba dok se ne update-a poslije toga pocinje ne normalno stekat i baterija mu se isprazni nakon par sati na njemu. Tako da predlazem da je bolje uzeti neki drugi slabiji nego ovaj!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Pozdrav, imam ovaj mobitel vec duze vrijeme,medjutim u zadnje vrijeme ne reagira na spajanje sa PC-om preko usb kabla.Znaci kad ga spojim na PC samo vrsi punjenje baterija i ne pokazuje nikakve druge znakove, a PC javlja da ne prepoznaje uredjaj. Probo sam sa Sony PC Companion medjutim ni on ga ne prepoznaje. Odradio sam hard reset mobitela al ni to nije pomoglo.(da naglasim da je prije mobitel radio sasvim ok).

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia U

Pozdrav ljudi, molim Vas pomoć.
Dakle, danas mi je na dotičnom mobitelu crkla baterija. Kad stavim u svoj mob bateriju od frendove Xperije U onda šljaka, ali s mojom ne radi.
Zanima me, koliko otprilike košta nova baterija za Xperiju U (nisam nigdje našao na netu), i ima li uopće kakve razlike između baterije za Xperiju U i ostalih Sonyevih baterija (jesu univerzalne bat. ili za određen model Sonyevog moba postoji točno određen tip baterije)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U

Na ebayu ih ima valjda milijarda. Ako nisi našao nikakvu cijenu onda ga *ebi.

 

Puno ime mobitela je Sony Xperia ST25i.

My name is Legion... For we are many!
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Imam problem sa xperiom u, kad  ga upalim samo se pokaze sony logo pa xperia logo i crn ekran i odmah kao da se resetira i opet se iznvoa samo to pokazuje

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

jesi dirao sta sustav? meni se čini da je to bootloop, samo bi trebao flashat opet sustav i miran si

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

a kako da flasham sustav ?!?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

ovo prvo moras probat napravit

1. probaj hard reset (izgubit ces sve podatke)

ako si uspio sa hard resetom onda mos 2. i 3. napravit

2. nakon hard reseta trebas pogledat jel imas otkljucan bootloader, ukucaj  *#*#7378423#*#* i onda idi  Service info > Configuration > Rooting Status

3. ako ti piše Bootloader unlock allowed : Yes onda ovdje otključavaš ovdje  . Ako piše No bootloader se ne može otključati (osim testpointom i SeToolom2) i ako ga ne zelis otkljucavati onda idi ovdje

 

ako nisi uspio sa hard resetom onda neznamo je li ti bootloader otkljucan ili nije, pa preporucam da radis flash metodu

ako ti je otkljucan ili samo zelis nastavit dalje kreni sa ostatkom

 

4. skini si Flashtool , nakon što si ga skinuo, i instalirao, odi u folder gdje si ga instalirao i pod drivers trebas ih instalirat, moras instalirat drivere za xperiu u i jos neke drivere na pocetku liste ti pisu, u slucaju da imas win8,8.1 moras napraviti prvo ovo pa onda tek instalirat

5. skini si verziju sustava koju želiš, odi na xda forume i pogledaj koji ti se sviđa, ja koristim CM11 kitkat i sve radi kako treba ( brzo cemo dobit lollipop  )

6. skini si Gapps (googleove appovi, jbg trebaju ti)

7. iz ovog CM11 sto si  skinuo trebas izvadit boot.img (samo ga copy pasteaj)

8. spremi si na neki folder na mobitelu Gapps i CM11 zip 

 

sad ide opasni dio, ako što zezneš ovdje morat ces nervozno tražit po googleu, pazi da imas dovoljno vremena za radit ovo i živaca!!!

 

9. u flashtool, klikni na onu munju, fastboot mod, select kernel to flash, odaberi boot.img i trebao bi ti flashat boot - za sve probleme upitaj google

9.1 ako ti izbaci da moras device pokrenit u fastboot nacinu to ti se radi da ugasis mob, odspojis ga sa usb, drzis volume down (ili up ne sican se), ustekas usb kabel i trebale bi ti ledice svijetlit plavo (ako svijetle zeleno to ti je flashmode)

 

10. ako ti je sve zavrsilo kako treba, odspoji mob sa usb, i upali ga, kad vidis oni bootscreen sony, pritišći ka lud volume down i up i treba bi ti ući u recovery

11.idi pod wipe, advanced wipe i odaberi sve

12. idi pod install, i sad šetaj do foldera di si spremio CM11.zip, klikni na njega, i odaberi add more zips, onda idi i odaberi gapps.zip, onda swipeaj da flashas

13. rebootaj mobitel i cekaj, ako ti u 15 min ne boota sustav onda si nesto zeznio

14. uzivaj u mobitelu kakav je trebao biti od prvog dana a ne ono GB, ICS ili JB smece

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 11:15 (alias_noname).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U
alias_noname kaže...
2. nakon hard reseta trebas pogledat jel imas otkljucan bootloader, ukucaj  *#*#7378423#*#* i onda idi  Service info > Configuration > Rooting Status

3. ako ti piše Bootloader unlock allowed : Yes pređi na korak 4. ako piše No onda ga moraš otključati ovdje

Ne... Ako je Bootloader unlock allowed: Yes, tek onda ideš na tu SE stranicu za unlock!

 

Ako kaže No, bootloader se ne može otključati (osim testpointom i SeToolom2). T-mobile ima ugl. zaključane bootloadere na tom telefonu.

My name is Legion... For we are many!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Sum_of_all_fears kaže...
alias_noname kaže...
2. nakon hard reseta trebas pogledat jel imas otkljucan bootloader, ukucaj  *#*#7378423#*#* i onda idi  Service info > Configuration > Rooting Status

3. ako ti piše Bootloader unlock allowed : Yes pređi na korak 4. ako piše No onda ga moraš otključati ovdje

Ne... Ako je Bootloader unlock allowed: Yes, tek onda ideš na tu SE stranicu za unlock!

 

Ako kaže No, bootloader se ne može otključati (osim testpointom i SeToolom2). T-mobile ima ugl. zaključane bootloadere na tom telefonu.

 evo popravljeno, tnx 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice