Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.458.227
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sudy_freak kaže...
Stryder kaže...
war3_tft kaže...
lav1000 kaže...

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-strix-1080ti-oglas-26258285

 

strix OC za 3500...bome fino...ajmo se dogovoriti 2-3 čovjeka pa žicati par komada po 3000/kom, ja bi uzeo jednu za SLI pa kud puklo 

 Evo ja sam za, ajmo se skupit barem jos dvojica da vidimo da li bi spustio ista.

 +1

+1

Šaljem upit

 Ako nije kasno pridružit se, i ako ima dovoljno komada, +1 (ako ima i 2 komada)

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
war3_tft kaže...
lav1000 kaže...

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-strix-1080ti-oglas-26258285

 

strix OC za 3500...bome fino...ajmo se dogovoriti 2-3 čovjeka pa žicati par komada po 3000/kom, ja bi uzeo jednu za SLI pa kud puklo 

 Evo ja sam za, ajmo se skupit barem jos dvojica da vidimo da li bi spustio ista.

 Za 3k sam i ja za jednu. Čak nije ni daleko.

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Butcher kaže...
war3_tft kaže...
lav1000 kaže...

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-strix-1080ti-oglas-26258285

 

strix OC za 3500...bome fino...ajmo se dogovoriti 2-3 čovjeka pa žicati par komada po 3000/kom, ja bi uzeo jednu za SLI pa kud puklo 

 Evo ja sam za, ajmo se skupit barem jos dvojica da vidimo da li bi spustio ista.

 Za 3k sam i ja za jednu. Čak nije ni daleko.

 

Za 3k samo sanjajte..
Lik je već i više nego spustio.. 7250 je nova u ADM-u pa si mislite.

Imam 4 sigurne, 5 potencijalno i kolega iznad ako se javi za 6 pa da vidimo na čemu smo..
Ako nekom igra 50-100kn na ovom dealu, bolje da se ne javlja.

LP

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

100, 200+ isto može

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jel ga tko kontaktirao
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
galinjo24 kaže...
Jel ga tko kontaktirao

Kupljeno sivh 6. Hvala svima na interesu i pogotovo markoal na odmah odgovaranju i ne kompliciranju.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sudy_freak kaže...
galinjo24 kaže...
Jel ga tko kontaktirao

Kupljeno sivh 6. Hvala svima na interesu i pogotovo markoal na odmah odgovaranju i ne kompliciranju.

 Tko su vlasnici kartica?

Nije valjda da si solo uzeo svih 6 ? iako se nebih cudio :)

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
sudy_freak kaže...
galinjo24 kaže...
Jel ga tko kontaktirao

Kupljeno sivh 6. Hvala svima na interesu i pogotovo markoal na odmah odgovaranju i ne kompliciranju.

 Tko su vlasnici kartica?

Nije valjda da si solo uzeo svih 6 ? iako se nebih cudio :)

Vidjet ćete sve.. držite fige da prođe kupo prodaja ok 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uff steta,ja tek sad vidio,ja bih i za 3500 bez problema uzeo!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za sada samo ovoliko.

Prošlo je sve super, hvala veliko lav1000 koji je uhvatio ovaj deal.

Kolegama war3_tftStryder i ranije spomenutom Lavu hvala na potencijalnim pregovorima, a posebno markoal koji je ulovio u konačnici jednu (potencijalno dvije)

 

Ja sam upecao 5 komada kao što vidite, a kolega Marko će se javiti sa svojom perjanicom 

 

Više detalja u adekvatnoj temi o rezultatima testova 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 22:35 (sudy_freak).
Moj PC  
19 0 hvala 8
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

Uff steta,ja tek sad vidio,ja bih i za 3500 bez problema uzeo!

 ti izgleda samo blebeces, htio si uzeti i onaj "šugavi" Aoc 32" kad je bio na akciji za sirotinjskih 1200kn pa nisi, kad ja velim da ima hrpa gtx 1080ti za 3500kn s garancijom samo treba pitati na pm za koliko idu onda se djele td jer kakti odlicna je kupnja onih za 4000+ ma zamisli pameti sad ti je drugi dan ova za 3500kn odlicna...jeste dvolicni u 3pm

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 22:24 (Stjepanj).
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
volegradele kaže...

Uff steta,ja tek sad vidio,ja bih i za 3500 bez problema uzeo!

 ti izgleda samo blebeces, htio si uzeti i onaj "šugavi" Aoc 32" kad je bio na akciji za sirotinjskih 1200kn pa nisi, kad ja velim da ima hrpa gtx 1080ti za 3500kn s garancijom samo treba pitati na pm za koliko idu onda se djele td jer kakti odlicna je kupnja onih za 4000+ ma zamisli pameti sad ti je drugi dan ova za 3500kn odlicna...jeste dvolicni u 3pm

to što si ti nekom poslao 20 poruka na njuškalo da se ogrebeš za koju kunu ne znači da je to realna cijena kartice 

 

ovaj sa strixicama ih se odlučio riješiti u jedan i uspjelo mu je.... 

eto sad bih mu se ja trebao javiti i tražiti ga bar 200 kn nagrade jer sam mu pomogao oko prodaje, no neću nisam Stjepanj 

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo da se javim i ja, zahvalio bi lav1000 te sudy_freak s kojim sam zajedno preuzeo jedan komad.

Par sličica ispod, odvrtio sam odmah malo i neki benchmarking tool na koji sam prvi naletio. Sve 5!

 

Dogovorio sam sutra za još jednu grafičku, nisam siguran koliko ih još ima, ako netko želi uzeti, slobodno provjerite.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 23:25 (markoal).
Moj PC  
10 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
volegradele kaže...

Uff steta,ja tek sad vidio,ja bih i za 3500 bez problema uzeo!

 ti izgleda samo blebeces, htio si uzeti i onaj "šugavi" Aoc 32" kad je bio na akciji za sirotinjskih 1200kn pa nisi, kad ja velim da ima hrpa gtx 1080ti za 3500kn s garancijom samo treba pitati na pm za koliko idu onda se djele td jer kakti odlicna je kupnja onih za 4000+ ma zamisli pameti sad ti je drugi dan ova za 3500kn odlicna...jeste dvolicni u 3pm

 Sta blebecem.uzeo sam drugi monitor ,skuplji i sta sad?Ne trebaju mi 3 monitora doma,ali sta je je ponuda je bila ekstra,bice se jos grizes sto si skuplje platio-

Nego tebi je izgleda zao sta nisi pokupio ni jednu Strxicu da je mos uvalit dalje za 4Kkn,tko je tu dvolican?Jo mi naviru sjecanja od one tvoje hd7950 koju si po zlato prodavao,ubiti navire mi dosta sjecanja,nemoj da moram kopat po arhivi!

AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
markoal kaže...

Evo da se javim i ja, zahvalio bi lav1000 te sudy_freak s kojim sam zajedno preuzeo jedan komad.

Par sličica ispod, odvrtio sam odmah malo i neki benchmarking tool na koji sam prvi naletio. Sve 5!

 

Dogovorio sam sutra za još jednu grafičku, nisam siguran koliko ih još ima, ako netko želi uzeti, slobodno provjerite.

 Za kolko su na kraju kartice osle? Jel ima jos? Jebote, mogo bi i ja ovu 980Ti puknut na njuskalo nakon ukupno 5 mjeseci vlasnistva...

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima još, dal bi još ko uzeo a da je iz ZG pa da preuzme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evi svi platite jednu za mene ja ću preuzeti i poslati poštom po HR o svom trošku :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vrinho kaže...

Ima još, dal bi još ko uzeo a da je iz ZG pa da preuzme.

 uzeo bi ja jednu, gdje, sto, kako?

nisam pratio temu pa ne znam pricu :)

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
markoal kaže...

Evo da se javim i ja, zahvalio bi lav1000 te sudy_freak s kojim sam zajedno preuzeo jedan komad.

Par sličica ispod, odvrtio sam odmah malo i neki benchmarking tool na koji sam prvi naletio. Sve 5!

 

Dogovorio sam sutra za još jednu grafičku, nisam siguran koliko ih još ima, ako netko želi uzeti, slobodno provjerite.

Svaka cast na ulovu.

da sam se samo stripio ta dva tjedna ovo sam mogao kesirati..

no moze nekakav info o temperaturama itd??

 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
markoal kaže...

Evo da se javim i ja, zahvalio bi lav1000 te sudy_freak s kojim sam zajedno preuzeo jedan komad.

Par sličica ispod, odvrtio sam odmah malo i neki benchmarking tool na koji sam prvi naletio. Sve 5!

 

Dogovorio sam sutra za još jednu grafičku, nisam siguran koliko ih još ima, ako netko želi uzeti, slobodno provjerite.

Svaka cast na ulovu.

da sam se samo stripio ta dva tjedna ovo sam mogao kesirati..

no moze nekakav info o temperaturama itd??

 

Nisam stigao testirat previše, ali prema HWMonitoru niti jednom nije prešla 69, ventilatori se pale na 60.

8ax Pošto smo jučer od jednom uzeli 6 komada, spustio nam je 200 kn na ukupni iznos, što je po kartici 30-ak kn niže. Ali svakako 3500 kn i 25 mj. jamstva za tu grafičku je odličan deal. Slobodno ga kontaktiraš jeli ima još komada.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Danas sam se čuo sa dotičnim za grafu i sve dogovorio bez ikakvih problema tako da se kasnije nalazimo da to rješimo... Odličan ulov s obzirom da sam mislio uzet novu u dućanu i moram priznat da mi je na trenutak prošlo kroz glavu da uzem dvije kad su tak jeftine al ipak sam ostao priseban 

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako sam dobro shvatio grafe nemaju račun i to je treci vlasnik, na koji način je ostvariva garancija, preko serijskog  broja ili kako?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...

Ako sam dobro shvatio grafe nemaju račun i to je treci vlasnik, na koji način je ostvariva garancija, preko serijskog  broja ili kako?

Odakle si to izvukao da nema računa?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sudy_freak kaže...
njuskac kaže...

Ako sam dobro shvatio grafe nemaju račun i to je treci vlasnik, na koji način je ostvariva garancija, preko serijskog  broja ili kako?

Odakle si to izvukao da nema računa?

 Rekao mi je "vlasnik" kartica.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...
sudy_freak kaže...
njuskac kaže...

Ako sam dobro shvatio grafe nemaju račun i to je treci vlasnik, na koji način je ostvariva garancija, preko serijskog  broja ili kako?

Odakle si to izvukao da nema računa?

 Rekao mi je "vlasnik" kartica.

 U privatnu poruku mi napiši ime i prezime "vlasnika" da usporedim s imenom na računu. 

Bili smo u ADM-u i provjerili situaciju.

Račun postoji, odnosno, ponuda preko koje je ostvariva garancija, do 12.9.2020!

 

ako ti je krivo što ti nisi jednu uhvatio po ovoj super cijeni, nemoj kenjuckat. Nije zdravo za živce. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nemam pojma tko je vlasnik ni ime ni prezime da li je to bitno? rečeno mi je da nema račun, zato sam pitao kako je ostvariva garancija? Ima nešto lose u tome da me zanima? kupio bi par stvari koje nemaju racun i zanimalo me da li mogu nekako ostvariti garanciju ako nema račun.

Da sam htio kupiti tu grafičku kupio bi ne brini se,kontaktirao sam covjeka dok ih je još imao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 10:56 (njuskac).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ponuda i racun nemaju apsolutno ikakve veze jedno s drugim, ponuda vrijedi 2 dana racun do isteka garancije a znamo kako garancije mogu zavrsiti u adm-u boli glava. Neka vam se isprinta novi racun ako uopce mogu jer tamo vam isti dan druga osoba moze reci deseto.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li je puno dati 350KM (cca 1400kn) za strix 970-tku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja ne bio dao više od 1000kn

Dirty dosen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Elubrylla kaže...

Da li je puno dati 350KM (cca 1400kn) za strix 970-tku?

 Ja sam 970 Phantom (bez garancije) rjesio u 4. ili 5.mj za 1200kn. Neznam kak je u Bosni al mislim da je previse.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 11:27 (8ax).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice