Dragon Age 2

poruka: 929
|
čitano: 129.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...

Dok god imaju pauziranje, ja sam happy :)

  Ja njet zadovoljan sa time, jer jako, jako vuče na konzolitis i na ME. E sad, to što vuče na ME ne znači da je loše, ali takvoj borbi je mjesto upravo u ME svemiru. Čak i IU vuče na ME. Sad imamo i ME u fantazijskom svijetu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 15:57 (MegaMass 2000).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2

Ja više volim hack and slash nego li "RPG" sistem borbe, jer je imersivniji i realniji (ja sam reality freak :)), ali vjerujem da ne bi bilo mudro "konzolizirati" ovu igru kao što su napravili s ME2.

14 godina
offline
RE: Dragon Age 2
DžavoŠepard kaže...

Ja više volim hack and slash nego li "RPG" sistem borbe, jer je imersivniji i realniji (ja sam reality freak :)), ali vjerujem da ne bi bilo mudro "konzolizirati" ovu igru kao što su napravili s ME2.

qft  i kod mene je hack and slash drazi xD 

haris771 (eu) LOL account
16 godina
online
RE: Dragon Age 2
MegaMass 2000 kaže...
Elles D. kaže...

Dok god imaju pauziranje, ja sam happy :)

  Ja njet zadovoljan sa time, jer jako, jako vuče na konzolitis i na ME.

Kako pauziranje vuče na konzole?

Ili su BG i NW bile konzolne igre i najgori pretstavnici PC RPG žanra? :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...
.

Kako pauziranje vuče na konzole?

Ili su BG i NW bile konzolne igre i najgori pretstavnici PC RPG žanra? :)

Pauziranje u DA2 vuče na pauziranje iz ME, a ME je konzolaška igra (kozolitis) koja je prerađena za PC. To nije pravo pauziranje kao u BG i NW, gdje se bez pauziranje nije mogla bitka dobiti. ME i ME2 možeš komotno proći bez bilo kakvog pauziranja. Jedini put kad sam ja pauzirao u ME2 je bio kad sam prolazio igru na najtežoj mogućnosti da mogu spamati warp na one likove što svako malo preuzimaju kontrolu. Za igrati ME i ME2 na normal ne treba uopće pauziranje, za razliku od BG-a, NW-a i DA:O-a. U DA2 pauziranje je nešto što jedna od opcija, a u BG, NW, DA:O je must.

 

Mali dodatak.

 

Najteža misija (video je dolje) u ME2 na insanity postavkama. A to je zato jer se igrač nema gdje povući, a neprijatelji su zli. Lik pauzira jedino da promjeni oružje i da stavi drugi weapon mod. U gameplayu nema ni trunke postavljanja svojih suboraca, odabiranja njihovih sposobnosti itd....

Ja sam u toj misiji sa Mirandom spamao warp. Poslje ove misije je igra kao šetnja parkom na najtežoj težini. Odigrati tako BG, NW ili DA:O na normal ili nightmare je nemoguće.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 18:57 (MegaMass 2000).
13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Cini li se to meni ili stvarno Signature Edition kosta samo 25 funti?
http://www.game.co.uk//PC-Games-and-Downloads/RolePlaying/~r352044/Dragon-Age-2-Bioware-Signature-Edition/
Ako ja npr. sad narucim, moze li doci do nekakvih promjena u 3. mjesecu tj. da ja moram nadoplatiti ili nesto? I pitanje za vas koji imate iskustva s game.co.uk, koliko dugo otprilike treba da dode igra?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Dragon Age 2
MegaMass 2000 kaže...
Elles D. kaže...
.

Kako pauziranje vuče na konzole?

Ili su BG i NW bile konzolne igre i najgori pretstavnici PC RPG žanra? :)

Pauziranje u DA2 vuče na pauziranje iz ME, a ME je konzolaška igra (kozolitis) koja je prerađena za PC. To nije pravo pauziranje kao u BG i NW, gdje se bez pauziranje nije mogla bitka dobiti. ME i ME2 možeš komotno proći bez bilo kakvog pauziranja.

Dakle, ako možeš onda moraš? Jel takva neka logika?

ME nisam ni probao prolaziti bez pauziranja, ME2 nisam ni probao prolaziti bez pauziranja, DA nisam ni probao... jel vidiš na što ciljam? Meni je gušt prolaziti taktički, a to što tamo netko može prelaziti bez taktike - super! I on je pronašao način na koji mu je igranje nečega veći gušt :)

 

 

M_dipl. kaže...

Mene više brine nedostatak POV-a iz jedinice nego išta drugo.

Da, i mene...

 

Vuja12 kaže...

Cini li se to meni ili stvarno Signature Edition kosta samo 25 funti?
http://www.game.co.uk//PC-Games-and-Downloads/RolePlaying/~r352044/Dragon-Age-2-Bioware-Signature-Edition/
Ako ja npr. sad narucim, moze li doci do nekakvih promjena u 3. mjesecu tj. da ja moram nadoplatiti ili nesto? I pitanje za vas koji imate iskustva s game.co.uk, koliko dugo otprilike treba da dode igra?

Akcija do 1. mjeseca. To je maksimalna cijena koju ćeš platiti.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 19:14 (Elles D.).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Elles D. kaže...
MegaMass 2000 kaže...
Elles D. kaže...
.

Kako pauziranje vuče na konzole?

Ili su BG i NW bile konzolne igre i najgori pretstavnici PC RPG žanra? :)

Pauziranje u DA2 vuče na pauziranje iz ME, a ME je konzolaška igra (kozolitis) koja je prerađena za PC. To nije pravo pauziranje kao u BG i NW, gdje se bez pauziranje nije mogla bitka dobiti. ME i ME2 možeš komotno proći bez bilo kakvog pauziranja.

Dakle, ako možeš onda moraš? Jel takva neka logika?

ME nisam ni probao prolaziti bez pauziranja, ME2 nisam ni probao prolaziti bez pauziranja, DA nisam ni probao... jel vidiš na što ciljam? Meni je gušt prolaziti taktički, a to što tamo netko može prelaziti bez taktike - super! I on je pronašao način na koji mu je igranje nečega veći gušt :)

 

 

Ne, ne moraš ali to onda više nije isto. DA:O je klasični crpg, a ME i ME2 su konzolaški alcijski rpg-ovi portani na PC. DA:O je nasljednik ili barem duhovni nasljednik BG-a, a on klasični crpg.DA2 je sa ovime postao akcijski rpg, a pauziranje je opcija (čovjek jako lijepo objašnjava da je pauziranje opcija, za one koji to hoće). Imaš ovdje forumaša kojima paše hack'n slash, a to nije DA:O, a bome niti BG.

 

Vidim ja jako dobro na što ti ciljaš, ali ti ne vidiš na što ja pišem. U ME i ME2 taktika ili ako hoćeš jurenje i pucanje su bili jedna od mogućnosti. U DA:O taktika je bila must. Bez taktike  u DA:O, BG-u ili NW2 nije bilo prolaza.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 19:38 (MegaMass 2000).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
MegaMass 2000 kaže...
Elles D. kaže...
MegaMass 2000 kaže...
Elles D. kaže...
.

Kako pauziranje vuče na konzole?

Ili su BG i NW bile konzolne igre i najgori pretstavnici PC RPG žanra? :)

Pauziranje u DA2 vuče na pauziranje iz ME, a ME je konzolaška igra (kozolitis) koja je prerađena za PC. To nije pravo pauziranje kao u BG i NW, gdje se bez pauziranje nije mogla bitka dobiti. ME i ME2 možeš komotno proći bez bilo kakvog pauziranja.

Dakle, ako možeš onda moraš? Jel takva neka logika?

ME nisam ni probao prolaziti bez pauziranja, ME2 nisam ni probao prolaziti bez pauziranja, DA nisam ni probao... jel vidiš na što ciljam? Meni je gušt prolaziti taktički, a to što tamo netko može prelaziti bez taktike - super! I on je pronašao način na koji mu je igranje nečega veći gušt :)

 

 

Ne, ne moraš ali to onda više nije isto. DA:O je klasični crpg, a ME i ME2 su konzolaški alcijski rpg-ovi portani na PC. DA:O je nasljednik ili barem duhovni nasljednik BG-a, a on klasični crpg.DA2 je sa ovime postao akcijski rpg, a pauziranje je opcija (čovjek jako lijepo objašnjava da je pauziranje opcija, za one koji to hoće). Imaš ovdje forumaša kojima paše hack'n slash, a to nije DA:O, a bome niti BG.

 

Vidim ja jako dobro na što ti ciljaš, ali ti ne vidiš na što ja pišem. U ME i ME2 taktika ili ako hoćeš jurenje i pucanje su bili jedna od mogućnosti. U DA:O taktika je bila must. Bez taktike  u DA:O, BG-u ili NW2 nije bilo prolaza.

Ja mnogo više cijenim taktiku kad je primjenjena u na realan način. Više sam uživao u priprostoj taktici kakvu je nudio brothers in arms ili Overlord, nego li suvišnom taktiziranju u DA, koje razbija imersivnost.

 

Zašto, ako mogu, ne bi igru prilagodili i onima koji vole hack'n'slash i onima koji vole taktiku. Ja bi volio da bude još više realnog hacknslasha u stilu M&B radije nego da se igra napola osjeća ko strategija. Ja sam veliki protivnik svega što u jednom RPGu razbija imersivnost, a posebno "izmjena likova", pauziranje i tome slično.

 

PS: Taktika nije samo da ti "namještaš" svojim drugovima kako će se ponašat u zadanoj situaciji, čim ti nekoga napadaš, ko ćeš ga napast sprijeda ili straga, koje ćeš moći iskoristit... sve je to taktika.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 22:09 (DžavoŠepard).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
taktiziranje je u dragon age bilo sjajno implementirano, ja sam igru prosao na hard i nebih mogao bez taktike, zamisli samo proci deep roads bez taktike... nema sanse...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Evo ga, i hardverski zahtjevi su vani....

 

Preporučeni zahtjevi

CPU: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz Processor or equivalent
CPU: AMD Phenom II X3 Triple core 2.8 GHz or equivalent
RAM: 2GB (4 GB Vista and Windows 7)
Video: ATI 3850 512 MB or greater
Video: NVIDIA 8800GTS 512 MB or greater
DirectX 11: ATI 5850 or greater
DirectX 11: NVIDIA 460 or greater

Minimalni zahtjevi:

OS: Windows XP 32-bit with SP3
OS: Windows Vista 32-bit with SP2
OS: Windows 7 64-bit
CPU: Intel Core 2 Duo (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater
CPU: AMD Athlon 64 X2 (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater
RAM: 1 GB (1.5 GB Vista and Windows 7)
Video: Radeon HD 2600 Pro 256 MB
Video: NVIDIA GeForce 7900 GS 256 MB cards
Disc Drive: DVD ROM drive required
Hard Drive: 7 GB
Sound: Direct X 9.0c Compatible Sound Card Windows Experience Index: 4.5

 

Izvor: HCL

 

Btw. Primjetite da DA2 zauzima samo sedam giga na disku, što je manje od prvog dijela, a ova čak sadrži glasove glavnog lika.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
M_dipl. kaže...

A ti si mi Džavo Šepard neki čudan lik, kažeš briješ na realizam a realniji ti je hack 'n' slash od taktiziranja koje "ubija imerzivnost". Taktiziranje upravo stvara imerzivnost, kad provedeš pola sata pauzirajući u svakom potezu bitke totalno se uživiš u igru i postaneš "dio nje". Mlaćenje po tastaturi i mišu u svrhu spajanja nekakvih comboa nikako nije imerzivno niti je imalo realno.

Neznam kako je kod tebe, ali meni taktiziranje odgovara kad ja kao LIK naređujem svojim drugovima, a čim igra od mene traži da kao IGRAČ naređujem članovima moje "partije", to ubije imersivnost. Ja ne govorim o nekakvom mlaćenju po tastaturi i mišu nego realističnom sistemu borbe sličnom onome kakav ima M&B. 

 

Ako se želim uživjeti, to stvaram tako da ja "postajem" lik ,a lik ne može pauzirati, za njega se sve događa u stvarnom vremenu.

 

U kratko, to ubija imersivnost jer ti ne možeš kao čovjek "Iskočiti" iz samog sebe i zaustaviti vrijeme da bi rekao partiji šta da radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
DžavoŠepard kaže...
M_dipl. kaže...

A ti si mi Džavo Šepard neki čudan lik, kažeš briješ na realizam a realniji ti je hack 'n' slash od taktiziranja koje "ubija imerzivnost". Taktiziranje upravo stvara imerzivnost, kad provedeš pola sata pauzirajući u svakom potezu bitke totalno se uživiš u igru i postaneš "dio nje". Mlaćenje po tastaturi i mišu u svrhu spajanja nekakvih comboa nikako nije imerzivno niti je imalo realno.

Neznam kako je kod tebe, ali meni taktiziranje odgovara kad ja kao LIK naređujem svojim drugovima, a čim igra od mene traži da kao IGRAČ naređujem članovima moje "partije", to ubije imersivnost. Ja ne govorim o nekakvom mlaćenju po tastaturi i mišu nego realističnom sistemu borbe sličnom onome kakav ima M&B.

 

Ako se želim uživjeti, to stvaram tako da ja "postajem" lik ,a lik ne može pauzirati, za njega se sve događa u stvarnom vremenu.

 

U kratko, to ubija imersivnost jer ti ne možeš kao čovjek "Iskočiti" iz samog sebe i zaustaviti vrijeme da bi rekao partiji šta da radi.

  Zar ti ne shvacas da se u Dragon Ageu igra s 4 lika u grupi, a ne samo s jednim?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Vuja12 kaže...
DžavoŠepard kaže...
M_dipl. kaže...

A ti si mi Džavo Šepard neki čudan lik, kažeš briješ na realizam a realniji ti je hack 'n' slash od taktiziranja koje "ubija imerzivnost". Taktiziranje upravo stvara imerzivnost, kad provedeš pola sata pauzirajući u svakom potezu bitke totalno se uživiš u igru i postaneš "dio nje". Mlaćenje po tastaturi i mišu u svrhu spajanja nekakvih comboa nikako nije imerzivno niti je imalo realno.

Neznam kako je kod tebe, ali meni taktiziranje odgovara kad ja kao LIK naređujem svojim drugovima, a čim igra od mene traži da kao IGRAČ naređujem članovima moje "partije", to ubije imersivnost. Ja ne govorim o nekakvom mlaćenju po tastaturi i mišu nego realističnom sistemu borbe sličnom onome kakav ima M&B.

 

Ako se želim uživjeti, to stvaram tako da ja "postajem" lik ,a lik ne može pauzirati, za njega se sve događa u stvarnom vremenu.

 

U kratko, to ubija imersivnost jer ti ne možeš kao čovjek "Iskočiti" iz samog sebe i zaustaviti vrijeme da bi rekao partiji šta da radi.

  Zar ti ne shvacas da se u Dragon Ageu igra s 4 lika u grupi, a ne samo s jednim?

Pa i to krši imersivnost. Čovjek ne može biti 4 osobe u isto vrijeme (ili 3 osobe i pas), osim ako ima ozibljan poremećaj ličnosti :P

 

Ali TI si samo jedan od tih likova. U dijalogu, ti možeš birat šta kažeš TI, a ne možeš šta kažu ovi ostali.

14 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Odlično, taman upadam u preporučene zahtjeve. Baš moja kanta...{#}

16 godina
offline
Dragon Age 2

Pronasao sam clanak o hands on Dragon Age 2. Dosta pozitivnog je napisano, meni izgleda da ce biti super, s puno doradjenijom borbom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
pogledao sam sve na youtubeu sta sam mogo nac o igrici...
jedva cekam :)
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
offline
Dragon Age 2

Tek sam sad pogledao combat system walkthrough... Ne sviđa mi se.

 

Ne samo battle sistem, sve mi je nekako meh. Prvi DA je izgledao bolje. Al teško je suditi po videu, vidjet ćemo kad dođe.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
DA ja bio malo usporen za one koji su zeljeli akciju, sad ce svi doc na svoje, i stratezi ko ja i ako neko vise voli akciju...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
offline
Dragon Age 2

Zanima me da li je netko od vas uzeo ovaj bioware signature edition? 11.1. se blizi, a po svemu sudeci ga Steam nece dobiti, pa sam mislio uzeti negdje drugo. E sad, posto sam do sad sve uzimao na steam-u, zanima me gdje je najsigurnije i najpovoljnije uzeti, po mogucnosti download, bez box-a, poste i tih stvari.

 

EDIT: I sluzbeno preordera nece biti na steamu za signature edition. Prokleti EA. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2010 2:43 (Ramo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
MegaMass 2000 kaže...

Kako izgleda borba. Ja njet happy panda.

 Samo da nebude ovakav "spartanski" ui u finalnoj verziji.

aka ReaverTVZ
15 godina
offline
Dragon Age 2

Evo da i ja se malo pridruzim ovoj temi nakod odigranog Originsa i Awakening,uz naravno sve DLC-ove.

Ne znam da li neki znaju,ali potvrdjena je uloga Flemeth i Morrigan ( na neki nacin,u intervju ga pita sto je s Morrigan,a ovaj odgovara da njezina prica nije gotova,ali to je bilo prije Witch Hunt DLC-a,tako da je njezina uloga u DA 2 nesigurna)

 

I,fanovi jel se prema vasim misljenjima trebala nastaviti prica Morrigan ili ste ostali zadovoljni sa Witch Hunt DLC-om? ( Ja osobno nisam,DLC je trebao donijeti odgovore,a ne jos vise pitanja ) :)

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Nisam zadovoljan Witch huntom ni malo. A bas zbog onakvog kraja, s vise pitanja nego odgovora sam uvjeren da ce se pojavljivati jos. Mada po forumima pisu da bi i Flemeth mogla imati neku vecu ulogu. A god baby?

15 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Nisam ni ja kao sto prije rekoh,da Flemeth bi trebala igrati jednu od vecih ( mozda i glavnih uloga ) u zivotu Hawke-a i cjelokupnoga svijeta,e sada ovisi hoće li ista utjecati savegame Dragon Age : Originsa ( da li si ju ubio,ili slagao Morrigan o njoj da si ju ubio)

Concept art Flemeth

Concept art Flemeth 2

Concept art Flemeth 3

 

A u vezi djeteta,e to sada ovisi mnogi nisu imali romansu s Morrigan,niti su prihvati Dark Ritual,ali i ako nisi prihvatio romansu,u epilogu ti se pojavljuje da je Morrigan viđena s djetetom u divljini,e sada koliko ce to ukomponirati developeri,na njima je.

Ne vjerujem da nece nastaviti pricu,samo pametno sute i drze nas u neizvjesnosti,viditi cemo za 2 mjeseca hehe.

Ako to ucine,ne sumnjam da igra nece biti remek djelo,jos s tonom DLC-ova.

{#}

:D
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Ja kako sam razumio, i iz igre i DLC-ova, a i sa sluzbenog foruma, morigan ima djete u svakom slucaju, bez obzira na dark ritual... A flemeth ko Flemeth, i ako si ju ubio, mogu napisati da je samo nasla novo tijelo... Bezbroj mogucnosti. Ja ne mogu docekati nastavak, da vidim gdje ce nas prica dalje odvesti...

15 godina
offline
RE: Dragon Age 2

Ne moze imati dijete ako nisi imao romansu s njome,jedino da nije zacela po Duhu Svetom,a to nije sigurno,gledo sam sve epiloge i ja mislim da nije moguce.

Ne znam,necu napamet govoriti,mozda je i moguce,daj Boze ;D

A i nema nikakve veze,jer ovdje igras s potpuno drugim likom koji dotada nije imao veze s Morrigan,jedino ako je nije sretao u Korcari Wilds ( on je zivio u Lotheringu prije Blight-a i onda kao izbjeglica otisao ).

Mozda ce staviti romansu s Morrigan u DA2 sa svojim likom Hawkeom,i vjerojatno ce se doznati njezini postupci i namjere ( ako se sjecas sto je flemeth rekla,da sto je jaci host [tijelo,domacin],lakse ce uspjeti uci i zauzeti,a upravo to bi trebalo bitii to dijete).

Ovisi o save DA : O.

:D
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 14:22 (doky01akablava).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2

na onom dijelu iz borbe, jedno mi se samo ne svidja..pokreti su nerealni...

u origins, kad lik zamahne onaj ogromni mac, vidi se bukvalno kako se muci sa njim..nije ni jedna akcija bila, ni sa bilo kojim tipom, bilo to warrior, rogue, da izgleda prebrzo, neprirodno..

uradis recimo whirlwind i kontas sad ce se okrenut ko tornado, kad se okrene normalno, ko sto bi svaki normalni covjek mogo..i to mi se svidjalo, pokreti su bili nekako realni..

 

u ovom dijelu ovde, vidim da glavni lik bukvalno skakuce, sad vidis malo udari, sad skoro pa nestane, skoci na drugi dio, nekako ko da cijelo vrijeme mijenja sad ubrzano sad usporeno, i nikako mi se ne svidja..daje mi nekako drugaciji filing..ko da je cartoon, anime, a ne pravi covjek..ne svidja mi se jedino to...

 

prica, likovi i sve ostalo je fenomenalno, i jedva cekam da zaigram..

 

takodjer, ne svidja mi sebas ni grafika..je li mi se cini ili je grafika u ovom dijelu borbe losija nego u DA:O ??

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 14:41 (ismar89).
15 godina
offline
Dragon Age 2

Evo novosti jedne jos.
Ali grafika se cini losijom nego u Originsu,i teksture okoline i lica su nikakve.

Daj Bože da to poprave ( Maker,help us all )

http://www.hcl.hr/vijesti-najavljen-prvi-dragon-age-2-dlc-5274-27.html

:D
Moj PC  
1 1 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
doky01akablava kaže...

Evo novosti jedne jos.
Ali grafika se cini losijom nego u Originsu,i teksture okoline i lica su nikakve.

Daj Bože da to poprave ( Maker,help us all )

http://www.hcl.hr/vijesti-najavljen-prvi-dragon-age-2-dlc-5274-27.html

ako je to sve sto grafika nudi, onda je malo razocarenje..DA:O nije imao pretjerano dobru grafiku, ali ovo je cak losije..mozda su popravili pokrete, uvijek sam imao osjecaj da se morrigan krece kao da je od drveta..

15 godina
offline
RE: Dragon Age 2
doky01akablava kaže...

Ne moze imati dijete ako nisi imao romansu s njome,jedino da nije zacela po Duhu Svetom,a to nije sigurno,gledo sam sve epiloge i ja mislim da nije moguce.

Ne znam,necu napamet govoriti,mozda je i moguce,daj Boze ;D

Postoji nešto što se zove kanonska radnja, tj. radnja koja se nastavlja bez obzira na tvoje odluke u igri.

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice