FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.664
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 18

https://m.youtube.com/watch?a=&feature=youtu.be&v=b4_JGF5RXi8

 

Gledajući lika niti milijun coinsa neće biti dosta za složiti korektnu momčad. Duplići i smeće dolaze u valovima. Mislim da ću propustiti ovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Danas sam se malo pisvetio wl jer je bas dugo nisam igrao, ne racunajuci par tekmi svaki vikend i mogu reci da je ovo strasno tacno za infarkt koliko je svaka utakmica napeta, pa ovako napete utakmice nisu ni u prvoj diviziji. Nadam se da cu zavrsiti ovaj put wl i da ce biti neki gold. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 21:34 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ne znam ima li ikakve veze, ali na dan kad je GDPR stupio na snagu sav moj lag s kojim se mucim od pocetka igranja je nestao  pitaj Boga kakva đavolstva tcom radi, odnosno je radio do sad

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 10:57 (domagojz).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Otvaram ove premium calcio pakete i u razmaku od 2 paketa dobijem 2 plava.

Jedini problem je što sam dvaput dobio istog plavog :)

CB Škriniar iz Intera.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ovaj fut cham je najpromaseniji mod u igri a najvise se igra nzm samo kako to mogu ljudi igrati. U 3 dana tri razlicite brzine samo u petak nisam imao lag ostala dva dana je ne igrivo. Najbagovitiji mod u igri. Sezona u futu koliko god da je losa isto, sto se tice samog gameplay-a bolja je od wl barem 10x makar nemam lag i mogu da igram a nagrade u svim modovima sem wl su presmesne, znaci opstanak u div 1 je 7k koinsa pa to potrosim na fitness ugovore i kartice za oporavak od povrede, nemam ni dosta. Ova igra je stvarno otisla u k. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Serie A TOTS je ono što sam čekao. očistio se cijeli tim od non-rare i low-rated rare igrača na Upgradeove i nakon jedno 30-ak pakova dobio se Immobile. Sada upravo sam riješio je Guaranteed TOTS i iz njega dobio Kolarova, a nakon toga sam s ostatkom riješio Zanetti SBC i iz packova dobio Iličića. Neki će reći najgori mogući trenutak za icon SBC, ali meni i nije cilj skupljanje coinsa za WC mode nego želim ovdje napraviti što bolju Serie A ekipu s ikonama koje su tamo igrale.

 
 
 
 

Ovo je sada moj tim. Iličić mi se jako svidio u tri utakmice što sam do sada s njime igrao. Visok, snažan, brz s dobrim udarcem iz daljine.

 

 

Inače, kada radite one Premium Upgrade SBC-ove, do koje ocjene ubacujete igrače unutra? Ja sam do sada najviše 80, iznad nisam.

ruya kaže...

Ovaj fut cham je najpromaseniji mod u igri a najvise se igra nzm samo kako to mogu ljudi igrati. U 3 dana tri razlicite brzine samo u petak nisam imao lag ostala dva dana je ne igrivo. Najbagovitiji mod u igri. Sezona u futu koliko god da je losa isto, sto se tice samog gameplay-a bolja je od wl barem 10x makar nemam lag i mogu da igram a nagrade u svim modovima sem wl su presmesne, znaci opstanak u div 1 je 7k koinsa pa to potrosim na fitness ugovore i kartice za oporavak od povrede, nemam ni dosta. Ova igra je stvarno otisla u k. 

 Nikome ne valja, ali svi igraju. To je dokaz da je EA napravio dobru stvar. Možda ne kvalitetnu, ali sigurno dobru. Barem za njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Grisha kaže...

 Nikome ne valja, ali svi igraju. To je dokaz da je EA napravio dobru stvar. Možda ne kvalitetnu, ali sigurno dobru. Barem za njih.

 To je samo dokaz koliko volimo nogomet te unatoč sranju koje nam EA servira svake godine i dalje igramo ovu boleštinu od igre. Razmišljam što je dobro u ovoj igri i nakon par minuta šaljem post bez odgovora.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Grisha kaže...

 Nikome ne valja, ali svi igraju. To je dokaz da je EA napravio dobru stvar. Možda ne kvalitetnu, ali sigurno dobru. Barem za njih.

 To je samo dokaz koliko volimo nogomet te unatoč sranju koje nam EA servira svake godine i dalje igramo ovu boleštinu od igre. Razmišljam što je dobro u ovoj igri i nakon par minuta šaljem post bez odgovora.

 Jedino dobro u toj igri je kako je osmisljen ceo taj koncept i fut je stvarno trebao da bude jako zanimljiv mod ali sta vredi kad su sjebali onu glavnu stvar a to je sam gameplay i igra na samom terenu pocevsi od momentuma, laga, bagova brzine same igre, u nedelju dana ni jednom nije ista i onda jednostavno vise ne znas kako igrati, cak to mi najvise i smeta. Eh kad bi sredili pes 19 pa da imaju konkurenciju, mada samo da brze nalazi protivnike u online mecevima ja bih se mozda i prebacio. Ne znam, nisam vise pametan, zdrav razum mi goviri da prestanem da igram to sranje ali kao da mi nesto ne dozvoljava i uvek joj se vracam xd

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 21:58 (ruya).
15 godina
offline
FIFA 18

Danas sam postavio neke nove standarde kada je u pitanju otvaranje packova. Otvorim dva mega packa i u oba zajedno ne dobijem 15k coinsa. Bar da sam dobio koji fitness no ne daju pederi niti to. Hrpa bezvrijednih contractsa, dresova, grbova, menadžera i ostalih sranja. Najjači igrači su bili ratinga 79 u jednom i 80 u drugom packu. Ne vrijede niti 750 coinsa svaki. Potom iz pizdarije složim par onih premium talijanskih sbc i ista stvar. Definitivno odustajem od daljnjeg otvaranja bilo čega. Em je visoki datum em nemam jeben sreće od izlaska igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Danas sam postavio neke nove standarde kada je u pitanju otvaranje packova. Otvorim dva mega packa i u oba zajedno ne dobijem 15k coinsa. Bar da sam dobio koji fitness no ne daju pederi niti to. Hrpa bezvrijednih contractsa, dresova, grbova, menadžera i ostalih sranja. Najjači igrači su bili ratinga 79 u jednom i 80 u drugom packu. Ne vrijede niti 750 coinsa svaki. Potom iz pizdarije složim par onih premium talijanskih sbc i ista stvar. Definitivno odustajem od daljnjeg otvaranja bilo čega. Em je visoki datum em nemam jeben sreće od izlaska igre.

 

ne znam zasto uopce igras jos uvijek. za mene je gotova prica, nemam zasto vise igrati od kako sam Ronalda kupio :)

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

EA Sports je loše isprogramirao Loriusa Kariusa?

 

 

0 Da
4 Ne
 
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

EA Sports je loše isprogramirao Loriusa Kariusa?

 

 

 EA je isprogramirao lose cijelu igricu. To sto je decka pojeo pritisak i napravio dvije glupe greske nema veze sa EA.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
nadimaknaforumu kaže...

EA Sports je loše isprogramirao Loriusa Kariusa?

 

 

 EA je isprogramirao lose cijelu igricu. To sto je decka pojeo pritisak i napravio dvije glupe greske nema veze sa EA.

 

Zbog toga sam i stavio ovo... Jer ako se vama to dogodi u igri onda je to netko loše isprogramirao....

10 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
The_K kaže...
nadimaknaforumu kaže...

EA Sports je loše isprogramirao Loriusa Kariusa?

 

 

 EA je isprogramirao lose cijelu igricu. To sto je decka pojeo pritisak i napravio dvije glupe greske nema veze sa EA.

 

Zbog toga sam i stavio ovo... Jer ako se vama to dogodi u igri onda je to netko loše isprogramirao....

 Kad se takve stvari desavaju svaku utakmicu onda da to je netko lose isprogramirao.

12 godina
offline
FIFA 18

Puno veci golmani od njega su radili katastrofalne greske pa nikome nista. 

Dosta dugo pratim bpl pa sam cesto gledao liverpool i jako dobro je on branio cijeli sezonu.

Ovo sto mu se dogodilo je pad koncentracije, brzopletos, nervoza, mladost i cista nepromisljenost.

Jedini bed je sto se njemu to sve dogodilo ni vise ni manje nego kada te gleda cijeli svijet :)

 

Sto se tice programiranja, EA je "programirao" jednog Begovica koji vadi lopte sa 2 metra i tako 6 udaraca za redom da bi sljedecu tekmu dobio 4 gola sa 30 metara kroz ruke.

EA je govno od firme skupa sa cijelom ekipom programera, unistili su fifu nisu ni svjesni, koliko pratim unistitli su BF serijal isto tako.

Vidjet cemo kako ce proci sve skupa u 9-10 mjesecu kad krenu novi serijali van.

 

Ja nikad manje nisam igrao kao ove godine, i nisam jedini medu prijateljima koji je nesvjesno bojkotirao poluproizvod.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
The_K kaže...
nadimaknaforumu kaže...

EA Sports je loše isprogramirao Loriusa Kariusa?

 

 

 EA je isprogramirao lose cijelu igricu. To sto je decka pojeo pritisak i napravio dvije glupe greske nema veze sa EA.

 

Zbog toga sam i stavio ovo... Jer ako se vama to dogodi u igri onda je to netko loše isprogramirao....

 Koliko cesto vidjas takve greske golmana na utakmicama? Jos finale lige sampiona. Ja se ne secam kad sam vidwo da jedan pro golman takve amaterske greske pravi. Sto se fife tice takve greske su prisutne ako ne svaku onda svaku drugu utakmicu i tu je problem. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Puno veci golmani od njega su radili katastrofalne greske pa nikome nista. 

Dosta dugo pratim bpl pa sam cesto gledao liverpool i jako dobro je on branio cijeli sezonu.

Ovo sto mu se dogodilo je pad koncentracije, brzopletos, nervoza, mladost i cista nepromisljenost.

Jedini bed je sto se njemu to sve dogodilo ni vise ni manje nego kada te gleda cijeli svijet :)

 

Sto se tice programiranja, EA je "programirao" jednog Begovica koji vadi lopte sa 2 metra i tako 6 udaraca za redom da bi sljedecu tekmu dobio 4 gola sa 30 metara kroz ruke.

EA je govno od firme skupa sa cijelom ekipom programera, unistili su fifu nisu ni svjesni, koliko pratim unistitli su BF serijal isto tako.

Vidjet cemo kako ce proci sve skupa u 9-10 mjesecu kad krenu novi serijali van.

 

Ja nikad manje nisam igrao kao ove godine, i nisam jedini medu prijateljima koji je nesvjesno bojkotirao poluproizvod.

 

 

 Slazem se sa ovim vezano za fifu ali sta vredi kad toj igri sve vise raste popularnost i na twitch-u i nikad vise nije bilo ovih pro turnira u fifi, bukvalno svake nedelje. Mislim da ce ea nastaviti u tom smeru u kom je krenuo jer bitna je zarada a ne to sto sr nama to ne svidja. Kad gledam ove turnire da nisam igrao fifu mislio bih da se radi o savrsenoj igri. Sve je to jedan veliki biznis. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

Zbog toga sam i stavio ovo... Jer ako se vama to dogodi u igri onda je to netko loše isprogramirao....

 Jako loša usporedba jer karius je ovo napravio jednom u karijeri a sranja u igri se događaju svakodnevno, iz utakmice u utakmicu. Pogotovo što u igri imaš neke situacije koje se stalno ponavljaju i iz kojih uvijek dolazi do jedne te iste pogreške. Znači, loše isprogramirano.

15 godina
offline
FIFA 18

Zna li netko u koliko sati će DLC bit dostupan za download ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Danas sam postavio neke nove standarde kada je u pitanju otvaranje packova. Otvorim dva mega packa i u oba zajedno ne dobijem 15k coinsa. Bar da sam dobio koji fitness no ne daju pederi niti to. Hrpa bezvrijednih contractsa, dresova, grbova, menadžera i ostalih sranja. Najjači igrači su bili ratinga 79 u jednom i 80 u drugom packu. Ne vrijede niti 750 coinsa svaki. Potom iz pizdarije složim par onih premium talijanskih sbc i ista stvar. Definitivno odustajem od daljnjeg otvaranja bilo čega. Em je visoki datum em nemam jeben sreće od izlaska igre.

 A ja sam npr. napravio tri gold upgradea da imam dovoljno rare igrača za Premium Calcio SBC i iz zadnjeg od tih Two Rare Gold Players pack dobijem TOTS Cavani.

12 godina
offline
FIFA 18

Dakle TOTS Kolarov NE TRČI.

Dobio ga u onom free paketu i idem ga jučer probat.

Dodam mu loptu i krenem u sprint, a on hoda LOL... znači lik kad je u najjačem sprintu izgleda kao da hoda.

Alex Sandro koji ima neznatno veću brzinu izgleda kao raketa naspram Kolarovu.

Osim brzine nisam primjetio ništa loše s tom karticom, ali ne mogu igrati s igračem koji hoda po terenu :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Prodao Blanca da uzmem Ferdinanda 88. I tim potezom sam vratio Jesusa na CAM. Imam Del Piera, Zahu, Firmina TOTGS, Vardy TOTS, Lukakua sam imal... al to kaj Jesus radi, to niko ne radi. Jednostavno perverzija od kartice. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Pozdrav ljudi, recite mi gdje da skinem ovaj dlc svjetskog prvenstva sto je danas izasao??

miki12345
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
miki12345 kaže...

Pozdrav ljudi, recite mi gdje da skinem ovaj dlc svjetskog prvenstva sto je danas izasao??

 Od 12 tek. Guglajte ljudi !!! 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
miki12345 kaže...

Pozdrav ljudi, recite mi gdje da skinem ovaj dlc svjetskog prvenstva sto je danas izasao??

 Od 12 tek. Guglajte ljudi !!! 

 Mislim da ce izac tek tamo pred vecer oko 19,20h 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
MaciStyle kaže...
SimeKZ kaže...
miki12345 kaže...

Pozdrav ljudi, recite mi gdje da skinem ovaj dlc svjetskog prvenstva sto je danas izasao??

 Od 12 tek. Guglajte ljudi !!! 

 Mislim da ce izac tek tamo pred vecer oko 19,20h 

 MattHD je jucer spomenuo nesto u 11h po njihovom vremenu, tako da je to kod nas 12h. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: FIFA 18

Evo 12 je i ništa

 

EDIT: izgleda da je izašao u 13:00, update je velik 3.19 GB

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 13:08 (The_K).
15 godina
offline
FIFA 18

Za PS4 je velik 6 GB. Aj da vidimo što je sve nutra. Vidim da se škvadra na netu buni da duplići dolaze samo tako. Ništa novo, tako je bilo i zadnji put.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 13:53 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Za PS4 je velik 6 GB. Aj da vidimo što je sve nutra. Vidim da se škvadra na netu buni da duplići dolaze samo tako. Ništa novo, tako je bilo i zadnji put.

 Manja baza igraca, vise duplikata. Stvarno ne znam u cemu je problem, osim logike kod skvadre. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Manja baza igraca, vise duplikata. Stvarno ne znam u cemu je problem, osim logike kod skvadre. 

 Pa i nije baš tako. Otvorio sam 20 packova i dobio sam onog ruskog izbornika 10 puta. Je li ti to normalno? Imam sve zajedno 8 izbornika. Znači jednog je lakše dobiti 10 puta nego deset različitih. Nisam ja mutav ali kolika je vjerojatnost u 20 packova dobiti jednu karicu 10 puta? Ajde, još ideš na faks pa mi izračunaj? Ista stvar sa stadionima. Imam ih 4/5 a jednog te istog sam dobio pet puta.

 

I na kraju u 20 packova najjača kartica jebeni muller. Ostalo smiješno da ne može biti smješnije tim više što je mala baza igrača kako kažeš. Očekivao sam bar jednu ili dvije solidne kartice na tako maloj bazi igrača no izgelda da je logičnije dobiti jednu bezveznu karticu 10 puta nego jednu solidnu karticu. Kao što rekoh, trebat će 2 milijuna coinsa da si složiš solidnu momčad. Mala baza igrača ali niti na tako maloj bazi neće solidna kartica. Smiješno ma kako to tebi bilo logično.

 

edit: samo bih dodao da u 20 packova u futu nisam dobio igrača ratinga 81. Izgleda da packove koje nam daju na poklon su očistili bilo kakve dobre kartice. Bar je tako u mom slučaju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 16:21 (movie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice