FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.059
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Samo da vam kazem, 85 i 86 španjolci iz Lalige su dosta jeftini pa ako imate coinsa uzmite ih. Prosli petak sam ulozio 950k u 85-87 rated i najvise sam zaradio na španjolcima iz Lalige. Sa zaradom sam odradio Alves sbc i jos mi je 30k ostalo profita.

Nisu niti približno jeftini koliko su bili jeftini u četvrtak. Tada sam se natovraio karticama i sva sreća pa je izašao sbc kroos da se počistim. Nije zarada kakvu sam planirao ali ipak je dobra zarada. Bitno je da se što prije očistim od kartica na marketu. Još mi ih je dosta ostalo a to su većinom IF kartice koje trenutno ne trebaju nikome. Valjda će uskoro novi icon sbc.

 Parejo 23k u cetvrtak, dns ujutro 19k, Asesnsio u cetvrtak 13k, 11k danas ujutro.  Ja sam na njima dvojici uzimao profit od 6k po kartici nakon poreza. Sveukupno sam skupio 200k na investiciju od 950k poslije poreza (nije lose za 8h)  + ostavio sam nekoliko Edersona, Kompanya i Otamendia da ih prodam dok traje hype za Potm Sterlinga (dosta ljudi njega ocekuje).

 

U sto si ulozio u cetvrtak?

Dali snipas kartice cetvrtkom ili ih bidas?

Ove godine me tek market zanima, pa bi volio znat u sto vi iskusniji ulazete.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja samo trpam 83 rated kartice i čekam sljedeći totw sbc, dosadna radnja ali donosi milijune.

 

Sad su UCL kartice dobra investicija, mislim na one korisne, ne ove sbc kartice.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Nisam napravio neke coinse ali makar sam vratio minus od 25k nakon prodaje Pogbe za 460k.

 

Saul mi je najdraza kaertica kupujem ga za 10k a lagano prodajem za 13.5k.

Sad više ne ide za te novce ali je išao.

 

Koje IF ili UCL kartice da kupim?

 

Moram se rijesiti 10-ak Verrattia koje sam kupuio za 16-17k a cijena ne ideni coina gore.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Son lagano plovi prema informu. Gol i asistencija za sad.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Parejo 23k u cetvrtak, dns ujutro 19k, Asesnsio u cetvrtak 13k, 11k danas ujutro.  Ja sam na njima dvojici uzimao profit od 6k po kartici nakon poreza. Sveukupno sam skupio 200k na investiciju od 950k poslije poreza (nije lose za 8h)  + ostavio sam nekoliko Edersona, Kompanya i Otamendia da ih prodam dok traje hype za Potm Sterlinga (dosta ljudi njega ocekuje).

 

U sto si ulozio u cetvrtak?

Dali snipas kartice cetvrtkom ili ih bidas?

Ove godine me tek market zanima, pa bi volio znat u sto vi iskusniji ulazete.

 Ne znam na čemu si? Ja na PS4 Pareja sam u četvrtak kupovao po 17k a sada je 24k. Nacha sam u četvrtak kupovao po 700/800 coinsa i da ne nabrajam dalje. Vrlo vjerojatno su sada cijene porasle zbog kroosa. Istina, nisam ujutro gledao cijene.

 

Gle, četvrtkom ujutro na PS4 toliko kartica dolazi da samo idem i bidam prvih desetak minuta pa se vratim. Toliko kartica bude da ih dobiješ gotovo po početnoj cijeni. Skužio sam da su najpovoljnije ujutro prije 9 sati. Znači kada se otvara masa packova samo idem i bidam po redu. Skužio sam koje kartice drže cijenu i samo po njima lupam. Vrlo vjerojatno ima i boljih opcija no meni su i ove ok. Bez prevelikog truda dva puta tjedno poboljšam stanje na računu. Ponedjeljkom i četvrtkom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Nisam ja na nicemu, pricam kako sam dns prodao i kakvo je stanje bilo u cetvrtak kao sto mozes vidjet po slikama.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Nisam ja na nicemu, pricam kako sam dns prodao i kakvo je stanje bilo u cetvrtak kao sto mozes vidjet po slikama.

Valjda možeš shvatiti kada te pitam na čemu si da mislim na čemu igraš, PC, xbone, PS4. Na kraju kažem ja sam na PS4. Nisam mislio na lude gljive i alkohol već platformu na kojoj igraš. S obzirom da sam se u četvrtak natovario karticama za preko pola milje coinsa, vidim da sam u četvrtak sve kupio osjetno jeftinije nego što je to danas. Zato te i pitam na čemu si? Možda smo na različitim platformama pa su i cijene različite.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Haha sorry, glup sam...

Na alkoholu i PS4

14 godina
offline
FIFA 19

Morao sam ga rijesiti da zamjenim svog 90 tradable 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19

Javi dojmove... ja sam skotska skola, samo gomilam lovu... i na kraju mi inflacija sve pojede...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 0:34 (shtifke).
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja sam i sa obicnim bio zadovoljan jedino sto je bio trom prije hunter kemije ovaj bi trebao biti brzi i imati jos bolju finesu. Dosta podcijenjen igrac u fifi posto ima WF 5* i i moze sa svake strane zabiti. Probat cu sutra da vidim kakva je razlika. Kad prodam svog zlatnog doci cu na 0 sto sam ulupao u sbc da ga slozim pa mislim da je dobra ponuda.

Nevezano za kroosa danas sam probavao trikove sa couthinom znaci bas je zabavno uspio sam komplet od centra driblat i zakucat gol lik me nije mogao zauataviti nazalost neznam bas sve trikove pa improviziram ali cesto napravi bas to sto hocu. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Opet fali 1 pobjeda do gold 1 i  u zadnjoj utakmici vodim 2:0 i onda opet krecu sranja gdje igraci odjednom prestanu igrati obranu, covjek okrene i zabije 4 gola zaredom i ja pusim na kraju 4:3.

 

Bilo koja obrana bilo koji igraci, u tih zadnjih par utakmica me igra vec tjednima jebe. 

 

Prevara.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zdravo,moze li par savjeta i komentara o mom timu? Vi vjerovatno puno trgujete pa imate predobre ekipe. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Amater443256 kaže...

Zdravo,moze li par savjeta i komentara o mom timu? Vi vjerovatno puno trgujete pa imate predobre ekipe. 

 Da sam na tvom mjestu maknuo bi Firmina i stavio bi nekog defenzivnijeg igraca tipa Naingolan, Matuidi ili mozda onaj Parolo sto dobijes u objektivima. Uvijek je dobro imati dva vezna za obranu i jedan za napad a Firmina pocnes koristiti kao super sub

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dr4zh3n kaže...

TOTW idući tjedan - Salah, Rashford, Torreira, David Luiz, 100 %

Za kaj david luiz? Za to što ga je lopta slučajno pogodila u glavu i što su se doma branili s 15 igrača a cijelo prvo poluvrijeme su dva puta prešli centar i zabili slučajni gol za kojeg je kriv sane jer nije pratio igrača a stajao je pored njega. Zato je i izletio drugo poluvrijeme van. Koliko je samo prvo poluvrijeme imao luiz krivih dodavanja na svojih 16m jer zbog pritiska protivnika nisu mogli prdnuti. Igraš doma a protivnik igra kao da je on doma. 12 kornera nasuprot tvom jednom iz kojeg zabiju slučajan gol. Ako je netko zaslužio IF karticu onda je to Hazard za 2 asistencije.

 Gol protiv lidera prvenstva, clean sheet i MOTM kao defender. Ne vidim razloga da ga EA zaobidje.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
FIFA 19

Nije mi dao vrag mira i napravio sam Kroos sbc i za sada sam jako zadovoljan njime odlicna dodavanja ima dok mu finese jos nisam isprobao

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ovaj patch skroz sjebao igru em sto nisu popravili kick off i finesse udarce uvalili su novi problem. Vec mi se u 7,8 dogodilo da mi RAM postane CDM a CDM mi postane CAM a CAM mi postane RAM ili mi se desi da RAM postane CDM a CDM obrnuto uglavnom te dvije situacije. Znaci stisnem start i pogledam si formaciju svi su na svojoj poziciji vratim se u igru a pozicije mojih igraca su i dalje smrdani. Jedino uspijem popraviti nakon sto 3 puta promjenim formaciju i vratim sve nazad i onda se sve unormali. Netko ce reci da to nije nista strasno ali je u tih 10 min dok ja mjenjam 3 formacije meni se igraci skroz ispremjestaju nitko ne stoji na svojim pozicijama i to su situacije iz kojih se lako prima gol. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
Amater443256 kaže...

Zdravo,moze li par savjeta i komentara o mom timu? Vi vjerovatno puno trgujete pa imate predobre ekipe. 

 Da sam na tvom mjestu maknuo bi Firmina i stavio bi nekog defenzivnijeg igraca tipa Naingolan, Matuidi ili mozda onaj Parolo sto dobijes u objektivima. Uvijek je dobro imati dva vezna za obranu i jedan za napad a Firmina pocnes koristiti kao super sub

 Hvala na savjetu. In game stavim firmina na cam, hamsik i allan cdm ali ocito da hamsik nije dobar defanzivno. 

14 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Nije mi dao vrag mira i napravio sam Kroos sbc i za sada sam jako zadovoljan njime odlicna dodavanja ima dok mu finese jos nisam isprobao

 Ja prva tekma i 2 gola sa njime jedan glavom drugi finessa. Mislim da je 20 do 30 posto bolji nego obicni. Aspasa sam dao u sbc i nabavio martinsa na rw gdje je za prodore odlican jel pace 99 sa kemijom. Jos prodao svog kroosa i kupio modrica a raketa je u zamjeni. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Ovo je vise psihijatrija. Prismrdio golu nije 120min a zabio 2 gola. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uvek sam jurio Gold 3 i gold 2 u vikend ligi, a prosle nedelje sam stao na silver 1, dobio coinse i dobio igraca, nisam se previse nervirao i to je ok. Ove nedelje sam lepo krenuo sa 8 pobeda i 3 poraza, pa sam mislio da jurim gold ponovo. Danas od 19 utakmica 16 poraza i 3 pobede samo, uzas. Odbrana mi je bila Robertson, Otamendi, Stones UCL i Aurier UCL. Nista nisam odbranio, katastrofa. Svi protivnici sa kojima sam igrao su bili bolji, cak i igra nije bila previse spora, ne znam u cemu je problem. Igraci mi nisu agresivni, na sredini imam De bruynea, Fabinha i Rijkaarda, mislim da mi je umesto Fabinha potreban brzi igrac, ali nemam coinse tako da sam za sada osudjen na ovu ekipu. Samo sam se bespotrebno nervirao. Znaci od sada ostajem na silver 1, igram Division rivals, ispunjavam te zadatke i cao. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Uvek sam jurio Gold 3 i gold 2 u vikend ligi, a prosle nedelje sam stao na silver 1, dobio coinse i dobio igraca, nisam se previse nervirao i to je ok. Ove nedelje sam lepo krenuo sa 8 pobeda i 3 poraza, pa sam mislio da jurim gold ponovo. Danas od 19 utakmica 16 poraza i 3 pobede samo, uzas. Odbrana mi je bila Robertson, Otamendi, Stones UCL i Aurier UCL. Nista nisam odbranio, katastrofa. Svi protivnici sa kojima sam igrao su bili bolji, cak i igra nije bila previse spora, ne znam u cemu je problem. Igraci mi nisu agresivni, na sredini imam De bruynea, Fabinha i Rijkaarda, mislim da mi je umesto Fabinha potreban brzi igrac, ali nemam coinse tako da sam za sada osudjen na ovu ekipu. Samo sam se bespotrebno nervirao. Znaci od sada ostajem na silver 1, igram Division rivals, ispunjavam te zadatke i cao. 

 Zadnja linija ti je kriminalna za WL.

Ja imam dva Cdma Casemira i Fabinha... Nema do njih, osim kaj Fabinho jako puno kuna naprijed. 

 

Htio bi skrenut paznju na 5221 formaciju koju koristim zadnjih 10-15min tekme. Ja sa tom formacijom u tih 10min slozim toliko sansi da to nije normalno. Ne znam do cega je, al vidio sam jednog pro igraca da koristi. . Ocito nekaj ima od toga. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Znam, katastrofa. Imam i Thiaga Silvu na klupi. Da li da gradim odbranu oko njega, ili da dovedem nove igrace, sta mislis? Untredable je. 

12 godina
offline
FIFA 19

Kimpembe i Thiago Silva + buffon, lala desno i Alex sandro lijevo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...

 Gol protiv lidera prvenstva, clean sheet i MOTM kao defender. Ne vidim razloga da ga EA zaobidje.

 Neće ga zaobići, naravno. No ovo sam rekao iz perspektive gledanja tekme. Rezultat je jedna od većih prevara u zadnjih nekoliko godina. MC ih je strgao a sam Luiz je tijekom prvog poluvremena imao više krivih dodavanja nego dobrih poteza. Strgao ih MC a prvo poluvrijeme je bila škola nogometa. No kako to biva kada ne zabiješ primiš. Sretno su zabili iz prvog udarca po golu u 45 minuti. Isto tako im se skrumpirao taj korner. Iz tog prvog kornera u 80 i nekoj minuti opet sretno zabijaju dok je MC imao 12 kornera. Kao domaćini igrali su kao zadnji šupci a publika cijelo prvo poluvrijeme molila boga da izgube sa što manjom razlikom. Na kraju eto, loš igrač izrasta u MOTM jer sterling s 5 metara ne može zabiti, jer sane s 2 m ne može zabiti, jer sane na 3m od gola umjesto da puca driblja do besvijesti itd. Dobili su tekmu posve slučajno i nezasluženo.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ovo je vise psihijatrija. Prismrdio golu nije 120min a zabio 2 gola. 

 Nešto slično kao chelsea jučer...

 

Gledam, tellesu pala cijena a trebao bi u petak dobiti nadogradnju? Vrlo vjerojatno sam se zajebao ali uzeo sam dva komada pa neka stoje. Valjda ću dobiti koliko sam dao za njih.

Sinoć uzmem sokratisa za 39k. Da ga jebeš toliko vrijedi. Probam danas par tekmi i lik skače do neba. Neusporedivo više od SIF Van Dijka. Meni isti vrag i stavim Dijka na market i ode za 410k coinsa. Za sat vremena na marketu Dijka po 380k koliko hoćeš. Bacim pogled i na bidanju uzmem jednog za 350k i stavim ga buy now za 395k. I začudo ode. Sada imam sokratisa plus 415k coinsa više na računu kada odbijem porez na ove dvije prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 18:32 (movie).
10 godina
offline
FIFA 19

Lijepa pjesmica

 

a ovdje ispod je razlog zasto je napravio diss 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 18:32 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Lagano se izgubila mogucnost elite 3 ulaska.

 

Tonu Kroos je cudo kartica, cudooo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Lagano se izgubila mogucnost elite 3 ulaska.

 

Tonu Kroos je cudo kartica, cudooo. 

 Kroos uopce nije cudo obicna je kartica jos uvijek nemam gola sa njime sa 30m ali pazi ti sada GIgnaca sbc e to je kartica ja sam mu doslovno popusio kurac punio me ko kurvu. Ja zabijem gol ide kick off doda covjek velikom Gignacu i bum frajer razvali i eto ti gola sa 30m i tako tri puta za redom. Dodjem na smrdljive penale naravno da sam budala sto sam pustio da dodjem na penale trebao sam odavno stisnut alt+F4. Pucamo te mrtve penale svakome pogodimo stranu i dodjemo do nekog 7,8 penala i ja naciljam desno puknem lopta ode u sredinu a golman ostao u sredini. Pas im mater lopovsku prevarantsku odmah sam stisnuo alt+F4 jer ne zelim mu dati takvu nepostenu pobjedu ja sam zabio gol gadjao sam desno to sto mene igrica ne zeli poslusat to je njihov problem a ne moj

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Lagano se izgubila mogucnost elite 3 ulaska.

 

Tonu Kroos je cudo kartica, cudooo. 

 Kroos uopce nije cudo obicna je kartica jos uvijek nemam gola sa njime sa 30m ali pazi ti sada GIgnaca sbc e to je kartica ja sam mu doslovno popusio kurac punio me ko kurvu. Ja zabijem gol ide kick off doda covjek velikom Gignacu i bum frajer razvali i eto ti gola sa 30m i tako tri puta za redom. Dodjem na smrdljive penale naravno da sam budala sto sam pustio da dodjem na penale trebao sam odavno stisnut alt+F4. Pucamo te mrtve penale svakome pogodimo stranu i dodjemo do nekog 7,8 penala i ja naciljam desno puknem lopta ode u sredinu a golman ostao u sredini. Pas im mater lopovsku prevarantsku odmah sam stisnuo alt+F4 jer ne zelim mu dati takvu nepostenu pobjedu ja sam zabio gol gadjao sam desno to sto mene igrica ne zeli poslusat to je njihov problem a ne moj

 Pa nije Kroos tu da zabije. On je tu da svaki through ball prode. Vec dugo nisam imo igraca ciju loptu protivnici "ne smiju" dirat. Cudo kakve lopte ima. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice