Inovativne ideje...

poruka: 195
|
čitano: 60.615
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Inovativne ideje...
djdomi kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

Mislis ovaj?

 

lol imam ih preko 100 spremljenih...

jel bi mogao uploadat cijeli pack tih slika? baš su awesome :)

  imas tu nesto http://input-image.info/Physics-Troll.html :)

14 godina
offline
Inovativne ideje...

Evo jedne ideje. Zašto ostpad koji teško zbrinjavamo(nuklearni otpad itd., plastika) ne pošaljemo u svemir. Npr. ostavimo to na mjesecu pa kad nam zatreba dođemo po to!

Znanje je moć!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Inovativne ideje...
captain_soap_McTawish kaže...

Evo jedne ideje. Zašto ostpad koji teško zbrinjavamo(nuklearni otpad itd., plastika) ne pošaljemo u svemir. Npr. ostavimo to na mjesecu pa kad nam zatreba dođemo po to!

skupo i fucking opasno.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
captain_soap_McTawish kaže...

Evo jedne ideje. Zašto ostpad koji teško zbrinjavamo(nuklearni otpad itd., plastika) ne pošaljemo u svemir. Npr. ostavimo to na mjesecu pa kad nam zatreba dođemo po to!

  I raketa eksplodira u atmosferi???

 

PUF... pol zemljinog ekosistema u banani...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: Inovativne ideje...
Dr. Zoidberg kaže...

  Kad gledam ove slike imam osjećaj kao da sam ih ja crtao prije 10 godina u vrtiću. No kako sam se razočarao kad sam saznao da to nije moguće.

Znanje je moć!
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...

Ja sam imao neku sličnu ideju kao @ilija2010lukic,samo što ja ne bi ja stavio akumulator,kao npr za skutere ili tako nešto i punio to.....šta mislite o tome?? Cool

Kac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Inovativne ideje...

Zašto jednostavno nekada u budućnosti napravimo superračunala svemiru? Ili možemo poslati velike servere u svemir tako da na zemlji ne zauzimaju prostor.

Znanje je moć!
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...

Evo ga :)

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
Kac kaže...

Ja sam imao neku sličnu ideju kao @ilija2010lukic,samo što ja ne bi ja stavio akumulator,kao npr za skutere ili tako nešto i punio to.....šta mislite o tome?? Cool

  Toga mozes vidjeti po cestama koliko hoćeš... i kupiti u svakom malo boljem prodajnom centru...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
EnlightenedPhoenix kaže...

Evo ga :)

hahahaha a bar ljepo izgleda zar ne??' Izlanuo se

''Znam da ništa ne znam.''
14 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
EnlightenedPhoenix kaže...
Kac kaže...

Ja sam imao neku sličnu ideju kao @ilija2010lukic,samo što ja ne bi ja stavio akumulator,kao npr za skutere ili tako nešto i punio to.....šta mislite o tome?? Cool

  Toga mozes vidjeti po cestama koliko hoćeš... i kupiti u svakom malo boljem prodajnom centru...

Ma znam,ali dosta su skupi.....mislim da bi to bilo puno jeftinije složit doma nego kupovat........Smijeh

Kac
15 godina
offline
Inovativne ideje...

@Enlightened

 

De pliz uploadaj nekakav .rar s ovim fizix-trolovima.

 

Sorry za offtopic.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
Ajde procitajte sto sam napisao... trenutno uploadam neke druge vaznije stvari, stoga cim se oslobodi koji upload slot na dropboxu bude stavljeno... HVALA....
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
EnlightenedPhoenix kaže...
Ajde procitajte sto sam napisao... trenutno uploadam neke druge vaznije stvari, stoga cim se oslobodi koji upload slot na dropboxu bude stavljeno... HVALA....

jel budu one slike :)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...
treba izmislit nesto sto ce samo kositi travu bez tosenja ljudske snage ....... nesto sto ce jednostavno samo pokositi ;) to bi bilo dobro za nogometne travnjake i kod mene doma ...neda mi se svaki tjedan kosit trava po 2-3 sata :D a ako je nekosim naraste pa je moram kupit u košaru sto ona jos vise oduzima vremena ...... zamislljao sam to nesto da radi na nekim vodilicama i tako nesto ;D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Inovativne ideje...
mikosik kaže...
treba izmislit nesto sto ce samo kositi travu bez tosenja ljudske snage ....... nesto sto ce jednostavno samo pokositi ;) to bi bilo dobro za nogometne travnjake i kod mene doma ...neda mi se svaki tjedan kosit trava po 2-3 sata :D a ako je nekosim naraste pa je moram kupit u košaru sto ona jos vise oduzima vremena ...... zamislljao sam to nesto da radi na nekim vodilicama i tako nesto ;D

ovako nešto samo vece i naravno sa oštricama ispod ...vecina stvari se moze automatizirati samo je pitanje isplativosti Namigiva

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...
Evo moje ideje mislim da cak to nokia ima u planu: da u mobitelima imamo čip s kojim bi sve u kuci mogli kontrolirati npr. Probudis se uzmes mob i u jednom programu, upalis si svjetlo u hodniku, ukljucis grijanje, pustis radio, i bilo sta - upalis si bojler, dignes rolete, upravljas tv-om, upalis komp, ruter, klimu itd a to da je sve na mobitelu kao aplikacija. A onda kad ides spavati zakljucas kucu, vidis jel ti negdje svjetlo upaljeno...
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Inovativne ideje...
Sesvetski Kraljevec kaže...
Evo moje ideje mislim da cak to nokia ima u planu: da u mobitelima imamo čip s kojim bi sve u kuci mogli kontrolirati npr. Probudis se uzmes mob i u jednom programu, upalis si svjetlo u hodniku, ukljucis grijanje, pustis radio, i bilo sta - upalis si bojler, dignes rolete, upravljas tv-om, upalis komp, ruter, klimu itd a to da je sve na mobitelu kao aplikacija. A onda kad ides spavati zakljucas kucu, vidis jel ti negdje svjetlo upaljeno...

Što će ti čip za to. Na klijentskoj strani je dovoljna aplikacija ili čak samo web browser. Serverska strana (kuća) je ta koja mora imati implementiranu kontrolu.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
offline
Inovativne ideje...

ljudi ako imate genijalne ideje onda forum svakako nije mjesto za to. nisam čitao cijelu temu, ali samo želim upozoriti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...
A pa oni imaju mislim da se zove NFC taj vrag, al moglo bi se i prek wlana al opet to je daleka buducnost... A chip bi bio koristan recimo da i tv ima taj chip pa da direktno komunicira s njim al dobro svejedno bilo kako meni bi kul bilo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...

Razmislite o

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Inovativne ideje...
mikosik kaže...
treba izmislit nesto sto ce samo kositi travu bez tosenja ljudske snage ....... nesto sto ce jednostavno samo pokositi ;) to bi bilo dobro za nogometne travnjake i kod mene doma ...neda mi se svaki tjedan kosit trava po 2-3 sata :D a ako je nekosim naraste pa je moram kupit u košaru sto ona jos vise oduzima vremena ...... zamislljao sam to nesto da radi na nekim vodilicama i tako nesto ;D

Evo ti jednostavno riješenje 


Samo što ćeš morati sam okositi kutove. Namigiva

13 godina
offline
Inovativne ideje...

Kad se sjetim svog bicikla na X2 pogon(spojio sam prednje i zadnje kolko na zupčanik :D), sve je radilo kao po loju do prve okuke.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
captain_soap_McTawish kaže...

Evo jedne ideje. Zašto ostpad koji teško zbrinjavamo(nuklearni otpad itd., plastika) ne pošaljemo u svemir. Npr. ostavimo to na mjesecu pa kad nam zatreba dođemo po to!

 

Svemir se ne smije zagađivati.

Mislim da ima i neka konvencija u UNu o tome.

Potpis na potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 16:04 (Dropper).
15 godina
offline
Inovativne ideje...

Emo salama, koja bi se kako i ime kaže, rezala sama.

 

Ili emo trava iz istog razloga. =)

Can't find a better Jam!
 
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Inovativne ideje...
SUPER :) kaže...

Ja i moj frend smo izmislili novi sport(hahahahahaha...ali stvarno) samo on ne zeli da iko zna za to.

Uglavnom to je sport za one koli ne vole puno trcati,a ja mislim da tih ima dosta...ali, necemo u detalje.Cool

I sve jedno su pravila su komplicirana da ih ja nebi znao objasniti pismeno.

da ti nisi gey ?

Be Gamer
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...

moji projekti/patenti:

°Hidrooksidni pogon, uđe voda, izađe voda, auto radi... toliko jednostavno, mada je aparatura vrlo slozena...

°elektro-frekvencionalni protuzracni raketni sustav- umijesto da avion unistis eksplozijom, posaljes veliku raketu koja moze stotine, pa i tisuće aviona unistiti odjednom, a moze se koristiti koliko god puta zelite, prosjecna ground to air raketa kosta +100 000$

°staticko-magnetski sustav stitova- zamislite sateltkoji oko sebe ima stit koji odbija solarni vijetar i mrvi metalne asteroide u prasinu sve do razine molekula...

°elektro magnetska automatska artiljerija/protuzracni top- pad prvu varjantu, zamislite top dug desetak metara koji ispucava projektile duge 50cm, teske nekoliko kilograma, koji putuju brzinom od 2000m/s i svaki od njih moze udarom srusiti empire stare building, projektili mogu letjeti do 200 km, znaci u slucaju npr agresije kine i sjeverne koreje na juznu koreju, ameri postave 5-6 ovakvih blizu seula, 5min bombardiraju strateske pozicije u sjevernoj koreji i uzrokuju nezamislive gubitke komunistima, isti bi se mogli koristiti za rusenje podzemnih tunela koima arapi dopremaju oruzje za teroristicke napade na izrael, istima bi se konacno mogle bombardirati strateske pobunjenicke baze u sredisnjoj africi i konacno intervenirati i uvesti mir u tu regiju, gdije rat bijesni vec 40g neprekidno...

u teoriji, mogao bi se ispaliti snajperski metak napunjen smanjenim sadrzajem atomske bomba i na udaljenosti od +1000km unistiti povrsima od dvadesetak kvadratnih kilometara...

taj i prvi na listi su mi najambiciozniji, a prati ih broj 2 

koga nesto zanima samo neka tu napise

50Niggas
 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Inovativne ideje...

Imam ideju (više prijedlog), da se optički mediji (CD,DVD) zamjene nekakvim drugačijim sredstvom za pohranu podataka, na nešto kao, male jeftine USB stickovi (slično po vanjskom izgledu), samo je kod te ideje problem u cijeni sirovina koje bi trebale za proizvodnju jednog takvog sticka (CD je samo plastika, dok bi ovo imalo i par elektroničkih dijelova), po meni bi to bilo ušteda na prostoru (veličini medija), vijeku trajanja i boljoj zaštićenosti samog medija (CD-ima se izgrebe površina, ovdje se ne bi mogla), no, kao što sam već naveo, stvar je u nabavci jeftinih sirovina za proizvodnju.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Inovativne ideje...
1337Code_breaker kaže...

moji projekti/patenti:

°Hidrooksidni pogon, uđe voda, izađe voda, auto radi... toliko jednostavno, mada je aparatura vrlo slozena...

°elektro-frekvencionalni protuzracni raketni sustav- umijesto da avion unistis eksplozijom, posaljes veliku raketu koja moze stotine, pa i tisuće aviona unistiti odjednom, a moze se koristiti koliko god puta zelite, prosjecna ground to air raketa kosta +100 000$

°staticko-magnetski sustav stitova- zamislite sateltkoji oko sebe ima stit koji odbija solarni vijetar i mrvi metalne asteroide u prasinu sve do razine molekula...

°elektro magnetska automatska artiljerija/protuzracni top- pad prvu varjantu, zamislite top dug desetak metara koji ispucava projektile duge 50cm, teske nekoliko kilograma, koji putuju brzinom od 2000m/s i svaki od njih moze udarom srusiti empire stare building, projektili mogu letjeti do 200 km, znaci u slucaju npr agresije kine i sjeverne koreje na juznu koreju, ameri postave 5-6 ovakvih blizu seula, 5min bombardiraju strateske pozicije u sjevernoj koreji i uzrokuju nezamislive gubitke komunistima, isti bi se mogli koristiti za rusenje podzemnih tunela koima arapi dopremaju oruzje za teroristicke napade na izrael, istima bi se konacno mogle bombardirati strateske pobunjenicke baze u sredisnjoj africi i konacno intervenirati i uvesti mir u tu regiju, gdije rat bijesni vec 40g neprekidno...

u teoriji, mogao bi se ispaliti snajperski metak napunjen smanjenim sadrzajem atomske bomba i na udaljenosti od +1000km unistiti povrsima od dvadesetak kvadratnih kilometara...

taj i prvi na listi su mi najambiciozniji, a prati ih broj 2

koga nesto zanima samo neka tu napise

@Boldano nema teorije da običan snajperski metak leti preko 10 km a kamoli preko 1000 I a kako bi ti to izveo jer atomska bomba mora eksplodiraditi da eksplodira tj. moraš imati neku jaki eksploziv da prokrene reakciju...

 

A za prvo da objasni postupak...Ako neces tu daj na PM...Ko zna mozda krenem s tobom u biznis....

Pinky je zakon... I ♥ π
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice