HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

poruka: 395
|
čitano: 277.599
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Pogledajte stranu 13 : http://hrt.hr/uploads/media/Privremeni_ugovor_HRT-a_i_Vlade_RH.pdf

 

HRT-ov ugovor sa RH vladom, navodi se da će HRT 3 i 4 bit emitirani u MUX B te sve o sadržaju

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Jeli tko na MaxTV-u ima ovaj sportski program od HHO-a i na kojem kanalu?

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Očito ništa od ovih programa zasad...

U 4. mj je smijenjena kompletna uprava pa privremena uprava nije imala pravo početi emitiranje, objavili su da bi kanali trebali krenuti iduće godine sa shemom informativni - obiteljski

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2011 15:22 (Mitch).
16 godina
protjeran
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
sardax kaže...

Jeli tko na MaxTV-u ima ovaj sportski program od HHO-a i na kojem kanalu?

Kad si ti cuo da Hrvatski Helsinški Odbor ima svoj kanal?!? WTF?!?
HOO ima svoj kanal, zove se Sportska Televizija-SPTV... i nalazi se na 12.kanalu u MaxTV-u...

Play Hrad Play Cool
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

eheheh, typo =) 

Znam da ga ima. A konacno smo dobili na MaxTV-u i Arena HD :YEEEY:

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Dali netko zna hoceli sto biti i kada od HTV 3 i 4? I dali se moze hvatati htv HD u slavoni. Ja sam iz orasja pored zupanje antena prema vinkovcima okrenuta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
B_O_J_A kaže...
Dali netko zna hoceli sto biti i kada od HTV 3 i 4? I dali se moze hvatati htv HD u slavoni. Ja sam iz orasja pored zupanje antena prema vinkovcima okrenuta.

Kažu da če bit 1.1.2013.

Dino
13 godina
protjeran
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Dinče kaže...
B_O_J_A kaže...
Dali netko zna hoceli sto biti i kada od HTV 3 i 4? I dali se moze hvatati htv HD u slavoni. Ja sam iz orasja pored zupanje antena prema vinkovcima okrenuta.

Kažu da če bit 1.1.2013.

Ma zaboravi na HD!(neće to tako brzo)moja procjena 2015-2016

I šta bi ti gledao na HD-u?meksičke i turske sapunice ili po 18 puta raprizu Urkela?

Evo vidiš čak imaš i mogućnosti da biraš(da nebi rakao da smo kao u S.Koreji)

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
16 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Dinče kaže...
B_O_J_A kaže...
Dali netko zna hoceli sto biti i kada od HTV 3 i 4? I dali se moze hvatati htv HD u slavoni. Ja sam iz orasja pored zupanje antena prema vinkovcima okrenuta.

Kažu da če bit 1.1.2013.

To kaj oni kažu znači baš ništa, moš obečanja njihova objesit mačku o rep od tih HTV kanala nema ništ samo gusta magla u zraku i to je to. Kak če i bit sa smanjenim prihodima, i svim slinim viškom ljudi koje če otpustit a zapravo kaj če uopče prikazivat na tom HRT 3 ili HRT 4 kad nemaju kaj pošteno pokazat niti na ova dva kanala fučkaj ga.{#}{#}

 

Jel se neko sječa HRT obečanja i uvjeravnja,{#} tamo negdje u 10 mjesecu 2010 godine da če od 1.1.2011 krenut sa 16-9 signalom. A di je taj signal završil na Plutonu izgleda, tu ga nema ga nigdje a danas je več 2012 godina fučkaj ga.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
protjeran
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Prije nekog vremena čitam u novinama da voditeljica na Novoj Mia Kovačič ima plaču 15.000kn po emisiji.

Kak će bit para,kad jednoj takvoj patki daš tolku paru?Dam se kladiti da ima 18 puta ljepših studentica koje bi taj posao radile za 5000 najmanje 4 puta uspješnije.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Pa ljepših i mlađih studentica  ima sigurno, ali mislim da se i one snađu za novce bez većih muka i problema, kada im isti zatrebaju. 

15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
roseman kaže...

Prije nekog vremena čitam u novinama da voditeljica na Novoj Mia Kovačič ima plaču 15.000kn po emisiji.

Kak će bit para,kad jednoj takvoj patki daš tolku paru?Dam se kladiti da ima 18 puta ljepših studentica koje bi taj posao radile za 5000 najmanje 4 puta uspješnije.

Pa da radi 7 studentica i svakoj po 2k u istoj emisiji bi bilo 10000x zanimljivije

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Meni sada dođe da se zaposlim na domi i vodim neki show.Onako šarmantan i zgodan,zalizana frizura i tako to...

Eh kad bi tako bilo... Bilo bi to ljepo.Sve se žene trgaju za tebe pa te onda proglase hrvatskim Brad Pittom (Možda mi Severina otpjeva i koju pjesmu {#}).

Dino
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Da imaš jahtu bi tebi Severina i usnu harmoniku odsvirala!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
roseman kaže...
Dinče kaže...
B_O_J_A kaže...
Dali netko zna hoceli sto biti i kada od HTV 3 i 4? I dali se moze hvatati htv HD u slavoni. Ja sam iz orasja pored zupanje antena prema vinkovcima okrenuta.

Kažu da če bit 1.1.2013.

Ma zaboravi na HD!(neće to tako brzo)moja procjena 2015-2016

I šta bi ti gledao na HD-u?meksičke i turske sapunice ili po 18 puta raprizu Urkela?

Evo vidiš čak imaš i mogućnosti da biraš(da nebi rakao da smo kao u S.Koreji)

 na hrtu nema ni jednog kolko ja znam. jedino na hrtu i rtlu u zadnje vrijeme vidim neki film it proteklih 3-4 godine ovi ostali programi imaju sve iz 90-ih.

15 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

http://www.hrt.hr/index.php?id=186&tx_ttnews%5Btt_news%5D=141139&cHash=6a0075ced0

 

 

 

Znači, HRT 3 i 4 kreću s emitiranjem u 3. kvartalu negdje, a zasigurno prije kraja ove godine.

Prvo će maknut HRT Plus, da oslobode mux za još dva kanala.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

To su stare informacije, jer je za sad u planu samo pokretanje kanala HTV 3.

 

http://www.e-novine.com/drustvo/59040-HTV-kulturu-znanost-obrazovanje.html

14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Nek radije puste 720i na HRT1/2.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Ako se ne varam hrt 3 je bio prije pa su ga ukinuli i sada ce ga ponovo ukljuciti
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Bio je.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
15 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

da bio je i kad su ga iskljucili dali su hrt plus. mislim da je na hrt 3 bio sport vecinom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
8ax kaže...
Nek radije puste 720i na HRT1/2.

Misliš na 720p? A kako, kad se snima u 576i? 720p je za njih SF.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 0:51 (Ord Mantel).
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Ord Mantel kaže...
8ax kaže...
Nek radije puste 720i na HRT1/2.

Misliš na 720p? A kako, kad se snima u 576i? 720p je za njih SF.

Vecina njih u HRT-u ni nezna sta je to 720i, 720p, 108i, 1080p. Budemo mi placali preplatu jos dugo a necemo imati ni 16:9.

inox
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Mislim barem na 576p upscalean na 720i kod njih.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
8ax kaže...
Mislim barem na 576p upscalean na 720i kod njih.

Wtf lolz bbq. Zašto? Da bi neki od nas možda dobili marginalno bolju kvalitetu, a istovremeno 3/4 ljudi više ne bi moglo gledat niš jer imaju prijemnike iz praška za veš koji nit ne kuže nikakav signal osim 576i.

Meni bi draže bilo da pređu na 16:9, međutoa, i za to treba upgradeat ili izmjenjat opremu, a dok se to dogodi ostatak svijeta bit će na hologramima.

s.f. - s.n.
15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
ninotocka kaže...
8ax kaže...
Mislim barem na 576p upscalean na 720i kod njih.

Wtf lolz bbq. Zašto? Da bi neki od nas možda dobili marginalno bolju kvalitetu, a istovremeno 3/4 ljudi više ne bi moglo gledat niš jer imaju prijemnike iz praška za veš koji nit ne kuže nikakav signal osim 576i.

Meni bi draže bilo da pređu na 16:9, međutoa, i za to treba upgradeat ili izmjenjat opremu, a dok se to dogodi ostatak svijeta bit će na hologramima.

kakva makar i marginalno bolja kvaliteta sa upscalingom? Ono, koja ti je razlika radio upscaling tvoj TV ili oni sa svojom opremom? Nikaka, al zato bi dobio gužvu u kanalu jer za veću rezoluiciju bi trebao puno veći bitrate da dobiješ istu kvalitetu slike, ili bi malo više MPEG degradacije slike sa istim bitrateom i većom rezolucijom?

15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
8ax kaže...
Mislim barem na 576p upscalean na 720i kod njih.

A šta ti imaš tako loš TV da ne može napraviti taj upscale?

15 godina
odjavljen
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

RTL bez problema već dugo daje 16:9. HRT može, ali ne želi vjerojatno zbog publike koja većinom ima 4:3 televizore. Doduše, mene fascinira nesposobnost da titl ubace u sliku, već ga drže na dnu i onda niti oni koji bi inače mogli "odrezati crnilo", nisu lišeni debilnog krivljenja slike zbog titla.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
720i sigurno izgleda bolje od 576i :)

Je, imam upscaling na 1080i, ali bila bi bolja slika kad bi izvor bio 576p/720i a ne 576i.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
14 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Gnjavator kaže...
ninotocka kaže...

kakva makar i marginalno bolja kvaliteta sa upscalingom? Ono, koja ti je razlika radio upscaling tvoj TV ili oni sa svojom opremom? Nikaka, al zato bi dobio gužvu u kanalu jer za veću rezoluiciju bi trebao puno veći bitrate da dobiješ istu kvalitetu slike, ili bi malo više MPEG degradacije slike sa istim bitrateom i većom rezolucijom?

Kaj meni odgovaraš, nisam ja tražio upscaling :)

BTW, pretpostavljam da bi uređaj od par desetaka ili stotina k EUR bolje odradio upscaling od prosječnog TV-a, al nebitno, da, stvar je apsolutno uzaludna.

 

Tonči kaže...

RTL bez problema već dugo daje 16:9. HRT može, ali ne želi vjerojatno zbog publike koja većinom ima 4:3 televizore. Doduše, mene fascinira nesposobnost da titl ubace u sliku, već ga drže na dnu i onda niti oni koji bi inače mogli "odrezati crnilo", nisu lišeni debilnog krivljenja slike zbog titla.

 

Al zato povremeno pomaknu logo unutar 16:9 područja :)

A najjači mi je RTL 2, kupili su serije u 4:3 pa ih sad razvlače u 16:9, LOL.

Ma generalno mi ne pada na pamet gledat filmove na TV-u, samo se naživciram dok to sve vidim.

 

8ax kaže...
720i sigurno izgleda bolje od 576i :)

Je, imam upscaling na 1080i, ali bila bi bolja slika kad bi izvor bio 576p/720i a ne 576i.

 

Da. I kad bi na HRTu imali koju kameru koja je sposobna za išta drugo osim 4:3 SD PAL-a.

s.f. - s.n.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice