Francuzi đonom na piratstvo

poruka: 550
|
čitano: 255.526
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuzi đonom na piratstvo".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Francuski zakon na udaru
15 godina
offline
RE: Francuzi đonom na piratstvo

-da, primjetio sam, šteta... les miserables, što bi rekli (naravno zagorci)

Samo se nadam da je little (red) dwarf sačuvao nekog ASa u rukavu. Ili bez obzira na razum (jer on odvje zapravo nema veze) mašinerija, broj ruku i svaki zakon (zločin) prolazi. -Ako me sjećanje nevara, već je prije pola godine bio blokiran, ovo je strike-2, sad ide na 3.  .. kad-tad može proći, a onda opet tema dobije smisao.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
RE: Francuzi đonom na piratstvo
ihush kaže...

-da, primjetio sam, šteta... les miserables, što bi rekli (naravno zagorci)

Samo se nadam da je little (red) dwarf sačuvao nekog ASa u rukavu. Ili bez obzira na razum (jer on odvje zapravo nema veze) mašinerija, broj ruku i svaki zakon (zločin) prolazi. -Ako me sjećanje nevara, već je prije pola godine bio blokiran, ovo je strike-2, sad ide na 3.  .. kad-tad može proći, a onda opet tema dobije smisao.

Da, kako kažu naši istočni susjedi: " Para vrti gdje burgija neće".
Invenstitori znaju da je najisplativije ulaganje u izbornu kampanju.
Kandidati prvo njima predstavljaju programe, a zatim " maskiraju IP".

Međutim, ovo je previše, "Duh je nekontrolirano mutirao". 

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
15 godina
offline
Francuzi đonom na piratstvo

-kao da mi nedostaje Sarkozyja... dopamina. U trenutcima kad se Sj.Koreja igra 'lupkanjem atoma', kao u jednoj staroj Gastonovoj karikaturi, 'kromanjonac'-zapravo jedan od preživjelih/nuklear blast, nađe 'kinder jaje' i pokuša upaliti vatru -kamen o kamen... naravno idući kadar je BUM. Izgleda da su velesile pronašle novu igračku, sad (možda) slijedi učenje demokracije, tako da Sarkozy ostaje 'mali' (problem) naspram Velikih (sila).. nema novosti (Verbatim help?, jer googlić nije fokusiran NYT -4.og., jer kao da s druge strane bare nisu u istom mjesecu/godini s nama ''..rejected President Nicolas Sarkozy’s plan...''???)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Francuzi đonom na piratstvo

@ ihush..Dosadno ti je......

Ljudskoj gluposti nema kraja. U Americi je udruga koja štiti filmska prava u američke škole poslala naputak da profesori, umjesto ripanja DVD-a koje koriste pri edukaciji, radije potrebne programe i emisije snimaju video kamerama!
  LOL ! LOL ! LOL !

Interview with Cary Sherman - Intervju s RIAA presjednikom Cary Sherman

http://arstechnica.com/old/content/2008/12/riaa-graduated-response-plan-qa-with-cary-sherman.ars

Suradnja ISP i RIAA, na štetu P2P

http://arstechnica.com/tech-policy/news/2008/12/no-more-lawsuits-isps-to-work-with-riaa-cut-off-p2p-users.ars

Text Ustavne tužbe ( šugavi google prevoditelj - origigi je na francuskom)

http://72.14.221.132/translate_c?hl=hr&sl=fr&u=http://www.lesechos.fr/medias/2009/0519//300350517.pdf&prev=/search%3Fq%3Dle%2Bmond%26hl%3Dhr%26client%3Dopera%26rls%3Dhr%26hs%3DUPa&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhgBrcXtr8CsxtYsv2CEW1N_tSiKjA


Vrlo zanimljivo - Slučaj Joel Tenenbaum

Početkom ovog mjeseca moji su studenti stajali na kiši usred trg Harvard, skupljajući novac i pažnju za sudski proces koji je zaokupio međunarodnu javnost. Moj je klijent Joel Tenenbaum, 25-godišnji apsolvent fizike na Bostonskom sveučilištu, a tuže ga glazbene kompanije zbog dijeljenja sedam pjesama 2003. godine uz pomoć KaZaA, mreže za dijeljenje zapisa na kojoj slične stvari rade milioni takvih kao što je on. O slučaju se vjerovatno više priča u javnosti nego li pred sucima. A ako mogu biti iskren, upravo je to i poanta.
The Recording Industry Association of America (RIAA), koja upravlja ovih tužbama,pokušat će dokazati da je Joel ove pjesme podijelio svjesno i da zbog toga mora platiti ukupno 1,050,000$ (rolleyes) glazbenim kompanijama.
Joel je već bio ispitivan 9 sati bez prekida u prisilnom iskazu; natjeran je da izdrži slične iskaze svoje mame, tate, sestre i prijatelja; i morat će predati svoj sadašnji kompjuter i svoju privanost “ekspertu” kojeg odabere RIAA kako bi oni mogao napraviti mirror image tvrdog diska za forenzičnu analizu.
Sve to za sedam pjesama?

Mislim da sudska kampanja RIAA-e protiv Joela i miliona iz njegove generacije predstavlja neustavnu zloupotrebu zakona. Zamislite zakon koji, u ime davanja primjera, propisuje kaznu od 750$ (više od 3000kn) za svaki kilometar na sat preko dozvoljenog limita, a kazna se podiže na 150,000$ (više od 650,000kn) po km/h preko limita ukoliko je vozač znao da vozi prebrzo.

Internet access is a fundamental right
http://blackouteurope.eu/

Kako ekipa s The Pirate Buy-a misli platiti odštetu - Pirate Bay Founder Devises DDo$ Attack

Druga je novost trač da bi Bayovci mogli pokušati napraviti jednu zgodnu spačku. Ovih su dana Bayevci dobili račun od 30,000,000 Kruna na ime odštete za kaznu koji moraju uplatiti pravničkoj firmi koja zastupa medijsku industriju. To im je dalo ideju: odštetu će - što im zakon ne brani - platiti u mikroisplatama koje će uplaćivati njihovi fanovi. Ukoliko su uplate dovoljno male bit ce ih toliko da ce troskovi po transakciji ispasti veći od same svote, pa bi pravda bila zadovoljena, ali bez da i jedan novčić završi u rukama tužiteljske strane. Naime, pravna tvrtka ima pravo na 1000 besplatnih transakcija, nakon čega plaća 2 Krune po transkaciji.


http://www.blogpirate.org/2009/05/10/pirate-bay-founder-crafts-distributed-denial-of-dollars-attack/

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 12:10 (Verbatim).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Francuzi đonom na piratstvo

-nije dosada nego takav posao... i dosada, kopiranje par tetrabajta imagea / backapovi..  :) -btw. hvala.

Ovih par tekstova je recimo smiješno, sama RIAA je već x-puta napravila sličnu stvar. Čak i razumljivo, štite interes ali iznosi... -btw. naknada za štetu mora biti u iznosu stvarne štete.... Kazna je nešto drugo, ona nesmije pripasti RIAAi, nego sudu/državi. Čak onaj linearan/progresivan način obračuna kazne (Švedi) gdje je kazna za vožnju proporcionalna primanjima (3mj. plaće) što bi Keruma stajalo ..uuhuuhuu.. mrtvih krznaša, a dotinčog studenta '0' (nula).

Mikropayment je stvarno izvrsna ideja... za TPB. :))))  -čak prijedlog pravnicima (oni bi to morali znati), otvore neku fikus firmu, dobrotvornu, na 'Gušterskim' otocima, pa možda prođu bez naplate troškova, ali onda bi oni radili ono što prigovaraju... -samo TPB treba istaknuti upozorenja da NEprimaju veće uplate od 1 cent.

.. ihiihii, :)) -ripanje s VHScam. hohoho. Kako li samo padaju takve ideje, nezaboravimo -pravnici imaju izuzetno visoke plaće -pitanje je zašto, jer ovo su kreteni.

.. idem malo trošiti cente... DDo$att.

 

-eh, nema ništa o Czaru Nikolasu? ... nove cipelice? novi zakon ili samo tour-de-france po UEA.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: Francuzi đonom na piratstvo

Lol, two thumbs up za piratebay :-D Svaki put me iznenade necime, svaka im cast.

 

Ibanez RG1527 * Mesa Simulclass 2:90 * Mesa Triaxis (4th edition) * TC Electronics GMajor * Marshall JCM 1960 * Behringer FCB1010 + UNO mod * iPc + Ubuntu Studio * Van Den Hull D501 silver
15 godina
offline
Francuzi đonom na piratstvo

Dok je Sarkozy na pješčanoj 'plaži', evo novog zakona, ne-mobitelima (za djecu...), još malo pa ni satove neće smjeti nositi... što im je?

''- đonom na sve!''

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Francuzi đonom na piratstvo
ihush kaže...

Dok je Sarkozy na pješčanoj 'plaži', evo novog zakona, ne-mobitelima (za djecu...), još malo pa ni satove neće smjeti nositi... što im je?

''- đonom na sve!''

 pa cuj... sto ce djetetu mobitel? mobiteli stete svima, a pogotovu djeci u fazi rasta... moje dijete mi se moze obratiti za mobitel kad bude imalo 16. god - onda vise i nece biti dijete
premda ima bitnijih stvari za regulirati zakonom od ovoga
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 20:04 (igy).
15 godina
offline
RE: Francuzi đonom na piratstvo

-slažem se i s takvim pogledom, konkretno nisam za-protiv, ali mi nije jasno što se to dešava u francuskoj politici, ili je svaka reklama-reklama (i loša), jer nigdje drugdje nema govora o takvim vrstama zabrana (ima o pušenju, alkoholu, brzini na cesti...). -nisu zabranili odašiljaće u blizini škola npr. -to je nelogično. Lupilo ih neko 'zakonodavno proljeće'....

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Francuzi đonom na piratstvo

@Verbatim

Ulepsavas mi dan linkovima

:-)

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Francuski zakon na udaru
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice