Call of Duty: Black Ops

poruka: 10.187
|
čitano: 1.819.107
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Kupio sam ruski ključ za COD:BO pa mi je igra na ruskom, ne mogu se uopče snači u opcijama. Ne mogu nikako nači language pack ili nešto slično da mi igra radi na engleskom. Jel mi može netko pomoči ?

 

EDIT: Našao sam poslije dugotrajnog, mukotrpnog traženja language pack.

Peace.......Ja sam muško, zakaj svi mislite da sam žensko ?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 20:40 (Tinča14).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Je li to traje Double XP Weekend ponovno?

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | BFBC2: Berologic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Jel su u 2xXP weekendu i 2xCoDPoints?
420chan.org // 7chan.org
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
8ax kaže...
Jel su u 2xXP weekendu i 2xCoDPoints?

 

Pa CoD pointa dobiješ 10% od XPa.

Dakle da.

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

mogu li igrati mp preko alteropsa na xp-u

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
simo97 kaže...

mogu li igrati mp preko alteropsa na xp-u

 

Ne, ali naišao sam na nekakav link u kojem ga je lik nekako uspio pokrenuti, ima i uputa, pa pogledaj.

link

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

moze li mi ko odgovoriti na pitanje u cod6 bug forumu

stvarno zelim da igram cod6 mp

molim vas odfovorite u forumu cod6

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

moze li mi neko pomoc 

instalirao sam cod black ops

i udjem u single player i samo blackscreen nista se ne desava

pomoccc brzooo

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
simo97 kaže...

moze li mi neko pomoc 

instalirao sam cod black ops

i udjem u single player i samo blackscreen nista se ne desava

pomoccc brzooo

 

joj ova djeca,kako se samo prilijepe na ovaj forum i otvaraju 10000 tisuca tema o jednoj igri,problem im koristiti trazilicu,a ne ovako spammati cijeli forum i ciniti ga nepreglednim 

svaki dan takvih je sve vise,jel problem dobijes preporuku kad pises ime teme da stavis u neku postojecu

 

to je zato jer si skinuo piratsku verziju igre,a da igras multyplayer moras kupiti cd key ili box verziju i platiti 100-150kn,i onda tek mozes igrati

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

za tvoju obavjest multyplayer se moze igrati sa alteropsom

a nisam pitao za mp vac za singlplayer

forum sluzi za pomaganje i trazenje prijatelja ,dogovaranje war-ova

ja pitam za singlplayer jel mi je jedino Black Ops ostao da predjem sve i jedan call of duty

 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
simo97 kaže...

za tvoju obavjest multyplayer se moze igrati sa alteropsom

a nisam pitao za mp vac za singlplayer

forum sluzi za pomaganje i trazenje prijatelja ,dogovaranje war-ova

ja pitam za singlplayer jel mi je jedino Black Ops ostao da predjem sve i jedan call of duty

 

Imaš dva koraka jako su jednostavna

1.Kupi igru

2.instliraj ju!

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

mos mi dati neku stranicu gdje se kupuju igre

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
simo97 kaže...

mos mi dati neku stranicu gdje se kupuju igre

 

1.

ima i jos neka sa bx verzijama nešto sa Z nisam siguran kako se zve 

btw 1000 post 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 16:18 (zelenbic).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Nije mi jasna ova igra ni steam, prije bi uvijek radilo kako treba prilikom instalacije a sada kad instaliram ne budu ikone na radnoj povrsini od igre a kad update napravi nece da je otvori pise da je kao neka greska nisam ni ja tocno siguran. Nije mi jasno u cem je prolem uvijek ooce sad nece. Ima neko mozda kakvo rijesenje ocu rec slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

jel vama lagga igra?,meni i u meniu i u igri..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
_CR7_ kaže...

jel vama lagga igra?,meni i u meniu i u igri..

Meni je ping ogroman....igram mw3 na pingu 50-69 a kad pokrenem BO ping je >100.

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
nul-3 kaže...

Meni je ping ogroman....igram mw3 na pingu 50-69 a kad pokrenem BO ping je >100.

ma meni je pig dobar od 60-70,ali jednostavno igra laga ne jako ali kad igras s&d hc onda je to puno..

14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Pitanje.

 

Zašto nemogu editat klase. Uđem u edit class, napravim šta trebam, izađem i ništa se ne spremi.

Riba pliva, ptica leti, konj trči...ja igram.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
nul-3 kaže...

Pitanje.

 

Zašto nemogu editat klase. Uđem u edit class, napravim šta trebam, izađem i ništa se ne spremi.

malo moras levelat,i meni se to dogadalo..

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ako je na AlterOpsu nije do toga, to se i meno događalo, više se nesjećam kako sam rješio, znam da je bilo dosta lako za naći na internetu.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Da tu netrazim rjesenje u moru postova..moze li mi netko reci, zasto mw3 igram na high 1920x1200, 2xaa,

 

a Black Ops mi malo steka i zastajkuje (cak i na 1024x768)..mw3 je poslije izasao..postoji li neki patch za malo bolju optimizaciju igre (kao sto je slucaj sa gta iv?

 

Jer nemogu ovako igrati..

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 17:54 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
brane47 kaže...

Da tu netrazim rjesenje u moru postova..moze li mi netko reci, zasto mw3 igram na high 1920x1200, 2xaa,

 

a Black Ops mi malo steka i zastajkuje (cak i na 1024x768)..mw3 je poslije izasao..postoji li neki patch za malo bolju optimizaciju igre (kao sto je slucaj sa gta iv?

 

Jer nemogu ovako igrati..

 Jer je užasno optimizirana i radi normalno na svakom trećem PC-u.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
donator_bubrega kaže...

  Jer je užasno optimizirana i radi normalno na svakom trećem PC-u.

  Znaci trebam skinuti brdo patcheva?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Ne.
Igra se automatski updatea preko Steama.
I am Sinistar. I hunger!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
8ax kaže...
Ne.
Igra se automatski updatea preko Steama.

  Hh, Steam....  {#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
brane47 kaže...

Da tu netrazim rjesenje u moru postova..moze li mi netko reci, zasto mw3 igram na high 1920x1200, 2xaa,

 

a Black Ops mi malo steka i zastajkuje (cak i na 1024x768)..mw3 je poslije izasao..postoji li neki patch za malo bolju optimizaciju igre (kao sto je slucaj sa gta iv?

 

Jer nemogu ovako igrati..

Jer igra ne koristi grafičku,engine je prastari Q3 engine koji preferira četverojezgrene procesore,dakle bilo koji 4core cpu plus bilo koja grafička daje smoother fps nego dual core sa gtx680 primjerice.

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Nači imam sljedeći problem. Imam original black ops RU na steamu. Igrao sam ga čim je izašao i sve na maximumu bez ikakvog laga na jedno 45-50 fps-a. Danas ga instaliram da bi preso SP još jednom, kad ono lagga ko ludo i to ne konstantni lagg, nego ono 45 fps-a fraps pokazuje onda padne na 10 onda opet 45 i tako stalno, neigrivo jednostavno. Probao sam smanjit sve na minimum, igrao u 800x600 i najmanje detalje stavio i opet lagga. Čudi me to jer mi je prije normalno radilo. Jel može bit da koristim neki stari translator, pa da je neki novi patch koji je došo to blokira pa zato lagga?!

 

EDIT: sad sam na stemu isao ono da mi verify local files i obriso mi je valjda ono za engleski jezik i sad sam na ruskom malo igro i kolko tolko dobro radi, na 2. misiji radi odlično, bez trzaja. Ima neko rješenje?

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 15:45 (Volvox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Volvox kaže...

Nači imam sljedeći problem. Imam original black ops RU na steamu. Igrao sam ga čim je izašao i sve na maximumu bez ikakvog laga na jedno 45-50 fps-a. Danas ga instaliram da bi preso SP još jednom, kad ono lagga ko ludo i to ne konstantni lagg, nego ono 45 fps-a fraps pokazuje onda padne na 10 onda opet 45 i tako stalno, neigrivo jednostavno. Probao sam smanjit sve na minimum, igrao u 800x600 i najmanje detalje stavio i opet lagga. Čudi me to jer mi je prije normalno radilo. Jel može bit da koristim neki stari translator, pa da je neki novi patch koji je došo to blokira pa zato lagga?!

 

EDIT: sad sam na stemu isao ono da mi verify local files i obriso mi je valjda ono za engleski jezik i sad sam na ruskom malo igro i kolko tolko dobro radi, na 2. misiji radi odlično, bez trzaja. Ima neko rješenje?

  Posto ti imas original, vjerojatno ti se samo update-a na steamu..Ja nemam, pa sam instalirao sve patcheve..

 

Inace prva misija (pocetak) stvarno grozno steka..cak i sa patchevima..ali sad dalje kolko vec igram par sati..sve je ok..jako rijetko, skoro pa nikad ne zasteka..

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ako ekipa igra adajte za frienda -Sinke,večinom S&D se piči.

$inke
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 12:18 ($inke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

Pozdrav ljudi, eh ovako pošto sam kupio jučer Rusku verziju BlackOps igre pretrazio sam sve moguće što ima za promjenu ali ništa mi nije pomoglo, većina tutorijala je na njemačkom jeziku i fali dosta linkova odnosno zbog megauploada ne mogu pola stvari skinuti.

Pokusao sam preko registrya staviti EN ali ne funkcioniše jer u fajlima imam samo rusku verziju igre, znači nije ne moguće da se promjeni jezik samo mi trebaju fajle i tut kako se to radi, ako neko ima iskustva i ako je radio neka se javi 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice