Call of Duty: Black Ops

poruka: 10.187
|
čitano: 1.819.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

ajde i meni treba neko da uplouda eng filove ili da link

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops

Di je najeftinije za kupit Black Ops key, ali ne ruski nego eng ... i općenito keyevi di su najeftiniji 

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Bulldozer kaže...

Di je najeftinije za kupit Black Ops key, ali ne ruski nego eng ... i općenito keyevi di su najeftiniji 

 

http://cdkeyprices.com/

 

Inače mislim da ti je još jeftinije naručit box od negdje, recimo tu:

http://www.dvd.co.uk/buy/catcallofdytyblackpc/call-of-duty-black-ops-pc.htm

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

LP! Kupio sam neki dan u linksu Black Ops oriđiđi prvenstveno zbog multiplayera. E sad htio bi map pack "first strike". Ima li to negdje na internetu za skinut? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

Moraš kupiti na Steamu, dođe ti 13.99Eur i postoje više ti DLC-a. Svaki isto dođe.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Pozdrav,kupio sam BO prije par dana i sad me zanima zasto su serveri uglavnom prazni?zar nitko ne igra?ima li mozda aktivnih domacih servera kojima se mogu prikljucit?

steta,dodjem doma poslije posla i rado bi odigrao koju partiju a ono nigdje nikoga...pa sam prisiljen hodat po ISLI INNOCENTES...koja mi je dojadila{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

Da Bo je mrtva igra na PC.

Dnevno je igra nešto manje od 6 tisuća ljudi.

Gdje si bio prije 2 godine kada se igrala xD.

Sada su ti uglavnom puni 0-24 serveri koji daju nuketown mapu ili firing range te najpopularnije, pa tamo pokušaj.

Ili kupi xbox pa uživaj sa mnogoo igrača. 

Toliko od mene.

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

hmmm...steta....hvala ti na odgovoru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Evo razmišljam si kupiti key od Black Ops, pa me zanima dali se isplati više igrati Black Ops na PC-u?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

ako imaš konzolu kupi za nju, jer više ljudi igra na konzolama;

evo na na PC-u svega 6 tisuća ljudi,- ili ukratko mrtva igra na PC-u!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
ExStazy kaže...

Evo razmišljam si kupiti key od Black Ops, pa me zanima dali se isplati više igrati Black Ops na PC-u?

 

Slabo se na PC-u igra, što zbog bugova, što zbog neoptimiziranosti, etc...

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac)
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

LP!

Namjeravam kupit black ops za pc, isplati li se uzeti? Ako ne može neka preporuka multiplayer igre na pp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Laser365 kaže...

LP!

Namjeravam kupit black ops za pc, isplati li se uzeti? Ako ne može neka preporuka multiplayer igre na pp

naravno da se isplati...ja ga igram više neg MW3 i zabavniji mi je...al nedaj više od 110 kn za key

d4rkd3atH
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ima ekipe, serveri uvjek puni a vikendom i prepuni,igra je optimizirana kak spada ,istina nakon 8 mjeseci ali radi ko urica jer je na dualcima prije cvikala katastrofalno al nakon kaj su u dogovoru s proizvođačima kad su potonji napunili kase i sforsali preuranjeno quadove optimizirali igru kak spada i vidi najedamput proradila na dualcu uhhhh koji prank.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 19:01 ($inke).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
marjag kaže...

Pozdrav,kupio sam BO prije par dana i sad me zanima zasto su serveri uglavnom prazni?zar nitko ne igra?ima li mozda aktivnih domacih servera kojima se mogu prikljucit?

steta,dodjem doma poslije posla i rado bi odigrao koju partiju a ono nigdje nikoga...pa sam prisiljen hodat po ISLI INNOCENTES...koja mi je dojadila{#}

Pobrkale su ti se daske isla je na bc2-ki rista.Kod mene serveri uvjek puni,stalno.Ah da pa normalno da su ti serveri prazni kad bc2-ka neide u isti koš sa black ops-om,šalu na stranu , kaj se tiče dlc-ova ne kupujte jer se ne isplati jer malo igrača posjeduje dlc-mape pa su i okršaji na njima rijetki.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 19:07 ($inke).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

E sada ste progovorili kada mi je lik nudio ključ za 100kn, ovdje pisali da su serveri prazni. Daj se odlučite?!

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

taj ko ti je pričao da su serveri prazni laže...jer ima aktivnih servera na kojima ja naravno igram

d4rkd3atH
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Slika govori više od tisuću riječi-stara partizanska,ovo je snimljeno za vrijeme trajanja tekme Eng.-Ukra. pa ti vidi dali nema igrača.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
d4rkd3atH kaže...

taj ko ti je pričao da su serveri prazni laže...jer ima aktivnih servera na kojima ja naravno igram

Je velik je lažac ovaj gore nekako isfrustriran,možda čovjek prešo s pc-a na konzolu pa mu sada žao,uglavnom ima nas svakakvih.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Može mi netko molim vas pojasnit malo.

Kako nabavit taj key za black ops? Znači skinem igru sa neta i upišem taj key ili kako to funkcionira?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Kupiš igru preko steama ili od nekog provjerenog korišteni account.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
$inke kaže...

Kupiš igru preko steama ili od nekog provjerenog korišteni account.

Mogu li bit banan ako skinem dlc novih mapa sa torrenta i umetnem u igru?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 22:44 (Laser365).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Nebreš jer ih ni nemožeš umetnut,govorim o originalu.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
$inke kaže...

Nebreš jer ih ni nemožeš umetnut,govorim o originalu.

Ma platio bi ja te mape (first strike) ali nemam ni jednu od onih kartica tamo koje nude jedino da otvorim pay-pal ima li kakav drugi način da kupim te mape?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 22:51 (Laser365).
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Laser365 kaže...
$inke kaže...

Nebreš jer ih ni nemožeš umetnut,govorim o originalu.

Ma platio bi ja te mape (first strike) ali nemam ni jednu od onih kartica tamo koje nude jedino da otvorim pay-pal ima li kakav drugi način da kupim te mape?

Netko od prijatelja ili roditelja da ti kupe a ti njima keš, ili tu na forumu od nas netko ako zamoliš, uvijek se netko nađe pa ti pomogne u takvoj situaciji.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Hvala vam na informacijama inače sam mislio da više nitko ne igra black ops ali očito sam pogriješio sutra jedan igrač više na steamu {#}

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Kupujem black ops box boundle sa dvd-ima. Dakle bez keya.

Što jeftinije. Kontaktirajte me na pm, sa ponudama.

red bull mi je htio pokloniti i obećao ali nikad nije poslao.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Igra li ga netko na steamu?!

Vidim da su DLC-ovi na popustu, isplati li se to uzeti?

 

da olakšam:

 

6 Igram BO
2 Igram BO i imam DLC-ove
7 Ne ne i ne.
Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops

Ima ko sa foruma da ima black ops i bilo koji dlc ? ako imate dodajte me zvonexp78

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ako netko SLUČAJNO ima tko više ne igra BO, pa ga DAJE nek se javi. {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice