Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.143.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozz nissam od decembra igrao pa sam se totalno pogubio u vezi informacija oko igre i mapa. Koja je zadnja verzija igre? Moze li neko postavit linkove od TSM i Poland rebuild i jel mogu zajedno one radit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 18:58 (Fele08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav! Nikad nisam igrao ETS2, a htio bih.

Zanima me koje sve modove i mape trebam instalirati da bi "to bilo to"? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
0x4c756b61 kaže...

Pozdrav! Nikad nisam igrao ETS2, a htio bih.

Zanima me koje sve modove i mape trebam instalirati da bi "to bilo to"? 

 mozes igrati i bez modova, modovi su tvoj izbor. imas na netu progluglaj ets2 mods i izbacit ce ti puno stranica sa modovim(mape, kamioni, skinovi,prikolice itd.)

mislim da se najvise igra na mađarskoj mapi i tsm mapi, nemam linkove posto ne igram bas cesto pa eto probaj potrazit.

Gaming 4ever.
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zadnja verzija igre je ovaj hotfix 1.18.1.3 medjutim meni pise i dalje u steam library public beta a i kad odem na properties betas tab i tamo pise public_beta-1.18 public beta i nema da izaberem 1.18.1.3.  Jel to znaci da je autmatski se update na 1.18.13 samo sto ga u library i u betas tab ne prikaze?

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 16:13 (Fele08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

zadnja verzija igre je ovaj hotfix 1.18.1.3 medjutim meni pise i dalje u steam library public beta a i kad odem na properties betas tab i tamo pise public_beta-1.18 public beta i nema da izaberem 1.18.1.3.  Jel to znaci da je autmatski se update na 1.18.13 samo sto ga u library i u betas tab ne prikaze?

 malo prelistaj dolje evo kako je kod mene ako sam u pravu 

 

 

Gaming 4ever.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
99Mile99 kaže...
Fele08 kaže...

zadnja verzija igre je ovaj hotfix 1.18.1.3 medjutim meni pise i dalje u steam library public beta a i kad odem na properties betas tab i tamo pise public_beta-1.18 public beta i nema da izaberem 1.18.1.3.  Jel to znaci da je autmatski se update na 1.18.13 samo sto ga u library i u betas tab ne prikaze?

 malo prelistaj dolje evo kako je kod mene ako sam u pravu 

 

 

nasao sam ali i dlaje mi u library pise public beta, sta tebi pise mozes li uslikat

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U "BETAS" trebas staviti: "NONE - Opt out of all beta programs" -> prva od gore ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

U "BETAS" trebas staviti: "NONE - Opt out of all beta programs" -> prva od gore ...

 

 to znaci da ce mi skinut 1.18.1.3 verziju?

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 18:20 (Fele08).
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kako se zvao onaj mod za povecanu gustocu saobracaja, truck traffic densitiy ili tako nesta mislim da je bio od jazzycat al ne mogu da nadjem nikako

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Jel' to netko rece Iveco ... 

http://ets2.lt/en/hd-iveco-hi-way-interior-fix/

 

 ------- EDIT:
Ako je netko zakasnio, ovdje ima dva, pa birajte ...
A ovdje nema sta nema, samo jos magarece usi nedostaju ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 13:23 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 Jel' to netko rece Iveco ... 

http://ets2.lt/en/hd-iveco-hi-way-interior-fix/

 

 ------- EDIT:
Ako je netko zakasnio, ovdje ima dva, pa birajte ...
A ovdje nema sta nema, samo jos magarece usi nedostaju ... 

 jesu ovde samo teksture ili ima dodatnih opcija na dashboard, tipa da pokazuje vise detalja na displayu  ko na nekim prijasnjim modovima

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa neki modovi imaji na displeju poneki podatak ili slicicu vise nego default ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Pa neki modovi imaji na displeju poneki podatak ili slicicu vise nego default ...

 

 bio je mod al ne mogu se sjetit, koji puno vise detalja daje na displeju

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I napokon stize > ETS2 1.19 Update Open Beta  ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

čini mi se vrlo ozbiljan update, u zadnjih par updateova me baš ugodno iznenađuju  konačno su počeli razvijati igru kako treba  svaka čast dečkima...

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam već neko vrijeme igrao, ali stalno pratim novosti.

Baš kao što kolega kaže, u zadnjih par updateova se počela igra opako razvijati. Ono što me iznimno veseli je to što se igra neprestano razvija.

Velika većina igri se jako brzo prestane razvijati i izgubi community, ali ova što je starija to je sve bolja.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon pet mjeseci ne igranja ponovno za upravljačem moje drage Scanije :) 

 

Igra je napredovala ali kompresija fotki na forumu nije 

Tempus fugit
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2015 22:57 (robisierra92).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

O gospodine pa vi ste živi! Mislim da je to malo više od 5 mjeseci ali slabost prema Scania-i ne prolazi.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

sta je najbolje da izaberem od ovih opcija. imam win 8.1 64 bit, 4 gb ram, asus r7 260x 2gb OC, intel core 2 quad 2,66GHz

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2015 15:19 (Fele08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Play ets2 (64-bit)...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

pošto zadnjih mjesec dana nisam skoro ništa igrao ETS2 jer mi je lagano dosadio bio, danas sam se malo igrao sa modovima, skinuo jedno 5-6 komada, i napokon si sastavio jebenicu od igre

 

eo par screenshotova, a i link na cijeli album u punoj rezoluciji:

 

http://imgur.com/PgqH7ag,UfULjaT,2U1Gmju,2jl0b0B,kqqhyzX,iBX4Val,OVFBPMb,w2snqlw,kgFCvZB

 

 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav 

Skinuo sam  verziju 1.18.1.3  i traži me  key  da bih mogao igrati. A koju god napisem kaze mi da nije tocna . Pa me zanima sto da radim .

Antolovic
 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zetor turbo kaže...

Pozdrav 

Skinuo sam  verziju 1.18.1.3  i traži me  key  da bih mogao igrati. A koju god napisem kaze mi da nije tocna . Pa me zanima sto da radim .

 Ne znam meni recimo pada napamet da kupiš orginal ? Šta misliš o toj ideji ?

Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within | Intel Core i7
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Kupi original, nije skup :) Zar očekuješ da ti netko besplatno da CD-key?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zetor turbo kaže...

Pozdrav 

Skinuo sam  verziju 1.18.1.3  i traži me  key  da bih mogao igrati. A koju god napisem kaze mi da nije tocna . Pa me zanima sto da radim .

 koju god upises nije tocna ?sta imas vise keyeva ? :p , ... e sad ....pretpostavljam da nemas kupljenu verziju igre :P ... , nema ti druge nego da kupis (barem se ova igra moze kupit za skoro džabe) 

 

ps. nisam procitao prethodne postove :P

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 14:13 (TheVeky).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Oooo, pa dugo nije bilo bisera sa koji traže keyeve ovdje. Već sam se zabrinuo da su svi počeli kupovat igru. :D

 

Nego, šalu na stranu... ž

Dal je netko od vas skinuo 1.19 beta? Ja sam sinoć htio malo zaigrati opet i uključio sam si betu, skinuo, ali nakon toga više ne mogu pokrenuti igru. Kliknem da pokrene i nakon toga se pojavi crni ekran i stane, ništa se ne događa više i moram sa CTRL+ALT+DEL isključiti proces. Pokušao sam izabrati više načina (OpenGL, x64...), ali na svima je isto.

Dal je itko imao sličnih problema možda?

Čim uhvatim vremena malo kasnije ili večeras probat ću isključit beta verziju i skinut natrag na 1.18.

 

E sad, nisam dugo igrao, pa ne mogu garantirati dal je 1.18 verzija radila ili je možda i ona isti problem stvarala.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Konačno sam sredio i vrijeme, nema više narandžastog horora od 15-20 h, slike su ovih prvih 8 http://s1377.photobucket.com/user/mostwantedmt/library/?sort=3&page=1 , slike nisu poredane redoslijedom ali imaju u desnom uglu vrijeme u koliko je slikano znači 11, 13, 15, 17, 18, 19 i 20h, takođe slike su slikane bez sweetfx-a jer ga neki ne koriste evo link http://www.file-upload.net/download-10770668/zz_HDR_Fix_Weather_Fix.rar.html , što se tiče bete nisam skidao jer igram na ProM mapi tako da radi dva nova grada mi se ne isplati trenutno

Max1985
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...
 Kliknem da pokrene i nakon toga se pojavi crni ekran i stane, ništa se ne događa više i moram sa CTRL+ALT+DEL isključiti proces. Pokušao sam izabrati više načina (OpenGL, x64...), ali na svima je isto.

A da uzmes ladno pivce (za zivce) umjesto "CTRL+ALT+DEL" ...

 

Max1985 kaže...

... tako da radi dva nova grada mi se ne isplati trenutno

Ta dva grada su nula naspram ostalog ...

 

Other notable improvements include:
  Manual control for automatic transmission (shifting hints, switch between manual/auto)
  Controls for dashboard navigation map (zoom, turn off)
  Driver controlled trip info stored in truck computer (distance, consumption)
  Editor improvements (see Modding Info)
  Matching truck cabin interior looks shown in exterior view.
  Improved readability of dashboard info in some trucks (computer display, GPS map)
  Added wheel sounds on different surfaces (+ re-balanced sounds)
  Added sounds for sticks and buttons in truck cabin

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ladno pivce je uvijek kraj mene, a ovo sam iz dosade išao probat... :D Ma i nije mi toliko bitno bilo, pa se ni ne živciram. Rješenja uvijek ima, kad uhvatim vremena i volje otkrit ću ga. Rekoh, možda se netko susreo sa tim već.  

I usput da pitam. Igra još tko MP uopće, jel se nađe ekipe? Stvarno nisam dugo igrao, pa ni ne znam što se sve događa u trucking svijetu. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice