Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.145.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hehe, nisi skuzio ...  

Uzmi pivce i sacekaj umjesto "CTRL+ALT+DEL" ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Hehe, nisi skuzio ...  

Uzmi pivce i sacekaj umjesto "CTRL+ALT+DEL" ...

 

 da i meni je crn ekran trajao oko 2 minute al poslije udje sve radi ok

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo sad navečer sam išao opet probati, upalio sam Steam i skinuo mi je neki update od 46 mb i od tad radi sasvim normalno. 

 

I da, lijepo je nakon nekoliko mjeseci opet biti za volanom. Tek sad vidim koliko novosti sam propustio. :D 

Odmah sam se počastio i kupio si MP IV i moram priznati da je jako lijep i da odlično ide. Odvozio sam dvije kraće ture da se malo prisjetim svega i da vidim kako to sve ide. 

 

I usput par pitanja... Ad Blue se toči zajedno sa gorivom koliko sam skužio. Događa li se što kad se Ad Blue tank isprazni pošto je on poprilično manji od tanka za gorivo? 

Čemu služi prekidač kočnice na ispuhu? 

Gledao sam malo po kontrolama i naišao na to, pa čisto da pitam.

 

Prošlo je dosta vremena, pa sad treba vidjeti kako firma stoji, napraviti plan za dalje i najvažnije, voziti! :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Evo sad navečer sam išao opet probati, upalio sam Steam i skinuo mi je neki update od 46 mb i od tad radi sasvim normalno. 

 

I da, lijepo je nakon nekoliko mjeseci opet biti za volanom. Tek sad vidim koliko novosti sam propustio. :D 

Odmah sam se počastio i kupio si MP IV i moram priznati da je jako lijep i da odlično ide. Odvozio sam dvije kraće ture da se malo prisjetim svega i da vidim kako to sve ide. 

 

I usput par pitanja... Ad Blue se toči zajedno sa gorivom koliko sam skužio. Događa li se što kad se Ad Blue tank isprazni pošto je on poprilično manji od tanka za gorivo? 

Čemu služi prekidač kočnice na ispuhu? 

Gledao sam malo po kontrolama i naišao na to, pa čisto da pitam.

 

Prošlo je dosta vremena, pa sad treba vidjeti kako firma stoji, napraviti plan za dalje i najvažnije, voziti! :D

 ja nigdje nisam nasao pokazivac za ad blue, jel ima na svim kamionima?

15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 

 I usput par pitanja... Ad Blue se toči zajedno sa gorivom koliko sam skužio. Događa li se što kad se Ad Blue tank isprazni pošto je on poprilično manji od tanka za gorivo

 

Čemu služi prekidač kočnice na ispuhu? 

Gledao sam malo po kontrolama i naišao na to, pa čisto da pitam.

 

 

 Citiram sam sebe kako bi ispravio krive podatke koje sam naveo. Ja sam se pogriješio.

Na intrument ploči sam vidio dva različita broja kraj ikonice za benzinsku što me navelo da pomislim da je gornji veći broj litraža goriva, a donji manji broj litraža Adblue. 

 

Krivo! Gornji broj je litraža goriva, a donji broj je broj kilometara koje se može prijeći sa tom litražom, a što se same potrošnje tiče Adblue se troši nešto manje od goriva tako da nije moguće ostati bez njega prije goriva.

Sitne su ikonice zbog grafike, pa je zbog toga došlo do greške. 

 

Pitanje se može zanemariti i ispričavam se zbog netočnih podataka.

 

Što se tiče pokazivača u verziji 1.19 na novom Mercedesu ima manulni pokazivač sa kazaljkom, isti kao za gorivo samo sa desne strane. Koliko sam po nekim slikama vidio Daf također ima pokazivač, ali u obliku bara sa kockicama pokraj pokazivača goriva. Ostali kamioni bi također trebali na neki način imati taj pokazivač.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

Moje super-računalo (Moj PC) tjera mađarsku mapu bez problema. Koji je problem?

 

 

Dalje nečeš moći! Dalje nečeš moći!
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 9:41 (Zekat).
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

Moje super-računalo (Moj PC) tjera mađarsku mapu bez problema. Koji je problem?

 

 

 Hmmm cisto sumnjam, ili igras na minimalnim postavkama za grafiku sa malom rezolucijom, ili je tebi glatko 16fps.

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

 Meni radi odlicno na postavkama do kraja..

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xpider kaže...
Zekat kaže...
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

Moje super-računalo (Moj PC) tjera mađarsku mapu bez problema. Koji je problem?

 

 

 Hmmm cisto sumnjam, ili igras na minimalnim postavkama za grafiku sa malom rezolucijom, ili je tebi glatko 16fps.

 Postavke su na midium odprilike, neke na high što se tiče kamiona jer okoliš me nepali baš, rezolucija je full HD, grafa je stalno zakucana na 99% dok je proc na 45-60%, FPS je 33 dok nešto padne u gradu kad je gužva i upaljena svjetla ali to meni ne igra, zadovoljan sam iako bi ljepo bilo imati jaču grafu u ovoj igri.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dado16 kaže...
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

 Meni radi odlicno na postavkama do kraja..

 Jel možeš  vidjeti FPS, opterečenost GPU i CPU-a?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
dado16 kaže...
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

 Meni radi odlicno na postavkama do kraja..

 Jel možeš  vidjeti FPS, opterečenost GPU i CPU-a?

 jel gledas to u task manager ili ima program pa u igri direktno gledas. Moje spec su : Asus R7 260x 2GB GDDR5 OC, intel core 2 quad 2,66 GHz, 4 GB ram ddr2 i zna mi poprilicno lagat dok vozim madjarsku mapu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...
Zekat kaže...
dado16 kaže...
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

 Meni radi odlicno na postavkama do kraja..

 Jel možeš  vidjeti FPS, opterečenost GPU i CPU-a?

 jel gledas to u task manager ili ima program pa u igri direktno gledas. Moje spec su : Asus R7 260x 2GB GDDR5 OC, intel core 2 quad 2,66 GHz, 4 GB ram ddr2 i zna mi poprilicno lagat dok vozim madjarsku mapu

 Skini ako nemaš MSI Afterburner i

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Previse je objekata natrpo u mapu i to dovodi do stekanja.Od kad sam kupio dlc samo orig mapu koristim i nema sekiranja

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Max1985 kaže...

Konačno sam sredio i vrijeme, nema više narandžastog horora od 15-20 h, slike su ovih prvih 8 http://s1377.photobucket.com/user/mostwantedmt/library/?sort=3&page=1 , slike nisu poredane redoslijedom ali imaju u desnom uglu vrijeme u koliko je slikano znači 11, 13, 15, 17, 18, 19 i 20h, takođe slike su slikane bez sweetfx-a jer ga neki ne koriste evo link http://www.file-upload.net/download-10770668/zz_HDR_Fix_Weather_Fix.rar.html , što se tiče bete nisam skidao jer igram na ProM mapi tako da radi dva nova grada mi se ne isplati trenutno

Dobro ti je ovo, hvala. Da li možeš posvjetliti još sliku kao npr. u ovom modu jer meni osobno je malo pretamno po danu. Što treba promjeniti u hdr.sii fajlu da se to napravi, ili možda tamo u nice.sii fajlu u climate folderu što se treba mjenjati ako znaš?

---Life is ours, we live it our way---
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
robisierra92 kaže...

Vozi li tko po mađarskoj mapi?

 

Čini mi se da mi pc bolje vrti GTA 5 nego mađu..

Moje super-računalo (Moj PC) tjera mađarsku mapu bez problema. Koji je problem?

 

 

 Nisam brojao FPS-ove po imence ali za razliku od prethodne verzije mape, od prije 5-6 mjeseci, ova posljednja mi baš ždere FPS. PC2 pod moj PC osjeti dropanje frejmova, tj. ja ga vidim. Pogotovo pri pogledu iz kabine i u naselju. Ne znam s koliko na koliko pada ali vidim da pada. 

Xperiax1 kaže...

Previse je objekata natrpo u mapu i to dovodi do stekanja.Od kad sam kupio dlc samo orig mapu koristim i nema sekiranja

 Mislim i ja da je u tome problem, jer čini mi se da mapa s Promods radi bolje.

 

No koliko vidim nitko nema ništa pametno za reći osim kupi jaču konfu 

 

Našao sam negdje neki forum gdje su savjetovali da se smanji mirror quailty i view distance i čni se da to pomaže. 

Tempus fugit
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa ja cu popi*dit, mp mi nije htio radit jer mi izbaci error Could not inject dll into the game process (error code 8 ) pls try reinstall bla bla bla , i posto nista nije uspjevalo napravim ja reinstal winsa i opet ista stvar. Ako netko zna kako to rijesit molio bih ga da kaze.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@vrinho

 

Evo pogledaj sad ovih prvih 6 slika http://s1377.photobucket.com/user/mostwantedmt/library/?sort=3&page=1 , svjetlije ne može jedino da uklonim još cloud shadows što se meni lično ne sviđa evo link http://www.file-upload.net/download-10776477/zz_HDR_Fix_Weather_Fix_v2.rar.html , ako koristiš i ovaj sweet fx http://www.file-upload.net/download-10748089/SweetFX_HDRfix.rar.html , onda ti ne treba ovaj HDR fix i otori SweetFX Settings u folderima win_x32 i win_x64 pa gdje je #define USE_BLOOM 1 umjesto keca stavi nulu snimi i to je to 

Max1985
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Pa ja cu popi*dit, mp mi nije htio radit jer mi izbaci error Could not inject dll into the game process (error code 8 ) pls try reinstall bla bla bla , i posto nista nije uspjevalo napravim ja reinstal winsa i opet ista stvar. Ako netko zna kako to rijesit molio bih ga da kaze.

 odi na steam i verify integrity of game cache

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I dalje isti problem :/

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na ETS2MP forumu sam napisao koji problem imam i javio mi se jedan od moderatora s kojim sam komunicirao preko TS-a dok je on radio preko TeamViewer i rijesio problem, neznam ni ja sto je tocno stvaralo problem jer je skidao neke fileove uređivao ih itd...

 

EDIT: Rekao mi je da ce novi update za MP izac ovaj tjedan.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2015 0:47 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Pa ja cu popi*dit, mp mi nije htio radit jer mi izbaci error Could not inject dll into the game process (error code 8 ) pls try reinstall bla bla bla , i posto nista nije uspjevalo napravim ja reinstal winsa i opet ista stvar. Ako netko zna kako to rijesit molio bih ga da kaze.

 Ovo je nekom pomogolo a mozda ce i tebi.

'' first unistaling directx with  DirectX Happy Uninstall and then type to cmd sfc /scannow '' ...

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala, ako se poet pojavi isti problem pokusat cu ga rijesit tako.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, gdje ste kupovali DLC Skandinavija, na Steam ili reseller stranicama?

Ja si razmišljam da uzmem, ali mi je preko Steama ipak malo previše, pa gledam Kinguin ili G2A.

Jedino me muči što je netko ne tako davno napisao da mu je DLC jednostavno nestao sa Steama, a kupljen je preko nekih od tih stranica, ne sjećam se točno koja je bila u pitanju. Doduše, nisam kasnije pratio temu, pa ne znam kako je to sve završilo i dal je uopće i bio problem u tim stranicama ili nećemu drugom.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Preko G2A kupio,nikakvih problema nisam imao

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prošli tjedan uzeo prek Instant Gaminga, ključ je stigao doslovno nekoliko minuta nakon uplaćene love i verifikacije, sve 5. Nadam se da neće biti problema s tim ključem.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel jos nekok izbacivalo iz MP-a s ovom porukom?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Jel jos nekok izbacivalo iz MP-a s ovom porukom?

 jel to jaguar na pozadini :D

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne to je Datsun

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tako je Datsun 240Z

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice