Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

poruka: 167
|
čitano: 62.502
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
Don Salvatore kaže...
pipidugacarapa kaže...

Postoji šema: http://ipayoneer.com/payoneer-virtual-us-bank-account-what-is-it.php

 

Napravi virtualni US Bank account, koji ne može plaćati, već samo primati novce. Payoneer ti pošalje kući debitnu MasterCard karticu, koju možeš bez problema koristiti svugdje gdje primaju MasterCard (konzum, bankomat itd.). Čitao sam još prije na netu da su uspjevali povezati taj virtualni US acc na paypal. Tako da ti paypal isplati pare na taj virtualni acc, a pare onda trošiš preko Payoneerovog MasterCarda koji si dobio. Jedino je bio problem što se kod nas nije ni moglo dobiti pare na paypal. Sad kako je to riješeno mislim da je ovo dosta dobar nacin za primanje para.

 

Jedino što košta $90 godišnje, i program je još u pilot stadiju...

 

 

Nema tu nikakve sheme. Ja sam ih već kontaktirao i pitao. Prvo, kartica je na tvoje ime i ima tvoje osobne podatke. Prvi put kad podigneš lovu s bankomata odmah si samog sebe sje*** jer se ta transakcija bilježi, pa i provjerava. Ipak je to MasterCard. Drugo, pri tome payoneer se obavezuje dati tvoje podatke državnim institucijama tipa FINA, i u roku par dana sve se otkrije, kao i to da trošiš lovu na koju nisi platio porez.

 

 

Mozes ovo malo pojasniti, molim te? Koga si kontaktirao, sto si pitao i sto su ti rekli? Gdje bi se trebala biljeziti takva transakcija, i tko ju provjerava? Kakve veze ima sto se radi o Mastercardu...pa ne salje mastercard podatke o svakoj transakciji sa svakog bankomata u svijetu direktno narodnoj banci one zemlje odakle je korisnik kartice..kako bi to izgledalo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 10:29 (Magic Rabbit).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
Liverpool1892 kaže...
Iceflower kaže...

 

Zanima me koje se sve debitne kartice provjereno mogu koristiti za primanje uplata na PayPal račun. Hvala! :-)

Devizna kartica Visa electron (splitska banka)

 

Hvala na odgovoru :-) koje još debitne kartice prolaze osim te?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
13 godina
neaktivan
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Čini se da sam otkrio kako "zaobići" vrazji pending balance. Tj nije baš zaobilazak... al eto.
Čovjek koji mi je poslao sredstva, a koja su direktno išla na availlable balance, koristio je kako sam kaže "Mass Payment API" od Paypala.

Dakle nije pojedinačna uplata nego ima neki sustav preko kojeg se šalju pare.
Kada mi je netko drugi slao novce preko uobičajene pojedinačne uplate, to je uredno otišlo na pending balance.
Vjerovatno ima razloga zašto je to tako ispalo...

harrr ~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Da li je neko koristio ovu karticu

Mastercard Prepaid Refresh karticu Hypo banke. 

Klasična mastercard kartica čiji priljev i odljev sredstava kontroliraš sam kazu.

Troskovi su samo kad je uzmes 25 kuna..Kao sluzi za placanje preko interneta.Jeli to znaci da ne mozes dobivati novac na nju?

http://www.neobux.com/forum/?frmid=3&tpcid=188360&rh=70726F6661
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Imam jedan problem s PayPalom.Znači povezao sam PBZ Visa Electron debitnu deviznu karticu (EUR). Ovaj mjesec su mi trebali automatski prenijet novac koji sam dobio od uplata na tu karticu.

 

Javlja mi ovu grešku:We're sorry - we could not transfer your available balance to your preferred card or bank account. Please correct this problem by 6/4/2011 to make sure you can continue to receive and withdraw payments.

 

Naravno, to na vrijeme nisam vidio, i sad mi je account limited. Zvao sam PBZ oni kažu da bi kartica trebala primati novac, ali da je možda problem u tome što je to debitna a ne kreditna kartica. Ima netko iskustva s ovim problemom? Inače, kartica je ispravna, nije istekla.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Osobno imam visa electron debitnu sa kunskim ziro racunom i radi normalno bas danas mi je prosao withdraw! mozda ces ju morati ponovno verificirati!

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
CroVandal kaže...

Osobno imam visa electron debitnu sa kunskim ziro racunom i radi normalno bas danas mi je prosao withdraw! mozda ces ju morati ponovno verificirati!

u kojoj banci imaš taj žiro ja sam uzeo u PBZ-u pa čekam da ju naprave valjda ču moć povlačit na nju pare, i još nešto dali se neko bolje informirao o plačanju poreza pošto bi trebao isplačivati tjedno 200-300$ a nebi se baš igrao.

15 godina
neaktivan
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

ja imam Mastercard,znaci da ne mogu primat?

karamba!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
Omega_vu kaže...

ja imam Mastercard,znaci da ne mogu primat?

Točno, ne možeš, u HR za primanje je omogućena samo Visa.

15 godina
odjavljen
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Da li je sada nakon cijele te zbrke omogučeno primanje uplata na pay pal koji je registriran u HR? Imam Visu (žiro račun) od PBZ-a.Nemam još pay pal pa me zanima da li mogu napraviti da bude HR ali da mogu primati uplate od npr Filesonic-a.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 21:13 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

e moze li mi itko preporuciti kao buducem 18godisnjaku u kojoj da banci otvorim racun i kako za PayPal :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
Kordy kaže...

Da li je sada nakon cijele te zbrke omogučeno primanje uplata na pay pal koji je registriran u HR? Imam Visu (žiro račun) od PBZ-a.Nemam još pay pal pa me zanima da li mogu napraviti da bude HR ali da mogu primati uplate od npr Filesonic-a.

Moraš imati VISA Electron karticu

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
14 godina
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Imate temu paypal pitanja i odgovori i sve vam većinom piše na prvoj stranici u prvom postu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj
linkman kaže...

Imam jedan problem s PayPalom.Znači povezao sam PBZ Visa Electron debitnu deviznu karticu (EUR). Ovaj mjesec su mi trebali automatski prenijet novac koji sam dobio od uplata na tu karticu.

 

Javlja mi ovu grešku:We're sorry - we could not transfer your available balance to your preferred card or bank account. Please correct this problem by 6/4/2011 to make sure you can continue to receive and withdraw payments.

 

Naravno, to na vrijeme nisam vidio, i sad mi je account limited. Zvao sam PBZ oni kažu da bi kartica trebala primati novac, ali da je možda problem u tome što je to debitna a ne kreditna kartica. Ima netko iskustva s ovim problemom? Inače, kartica je ispravna, nije istekla.

 

 Zanima me kako je rijesen ovaj problem (ako je rijesen).

 

I meni je izbacilo istu poruku pa mi je account prebacen na limited. Sada sam account opet verificirao no balance je i dalje ostao pa me zanimaju dosadasnja iskustva. Pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 1:04 (altruisy).
15 godina
neaktivan
offline
Napokon i PayPal uplate u Hrvatskoj

Poz svima, vidim da vas ima koji se kužite u paypal, pa da vas pitam par pitanja.

1) Imam kunski račun u Erste, trenutno se ne plaća ništa, ali početi će se plaćati uskoro mjesečno 5 kn. Da li mi se onda isplati možda otvoriti devizni račun, jer valuta koju primam je u dolarima?

2) Kako da na taj iznos platim porez i da li postoji neki limit do kojeg se ne mora plaćati porez? Jer imamo jednu stranicu, nas više gdje prodajemo određene "proizvode/usluge" i sad sve šta zaradimo sjeda na jedan account, tj. moj account, gdje bi ja, pošto je nemoguće kod nas slati sa paypal balanca trebao slati njim njihov dio zarade nakon što paypal prebaci prvog u mjesecu na moju karticu. Nakon što bi ja posalo njima njihov dio zarade, ja bi trebao platiti za svoj dio?

3) Znači sada kako mi je spojen kunski račun, sve sa paypala (dolari) se prabacuje u kune. A recimo da bi imao devizini račun sjedali bi mi direktno ti dolari? Da li mogu onda isto normlano slati te dolare preko paypala?

4) Šta mislite kad uđemo u EU, da li će nam možda dati opciju da šaljemo direktno sa paypal balanca?

5) Da li kad bi uzeo devizni račun trebao čekati ponovo Visa karticu za spojit sa paypalom ili bi mogao koristiti isto ovu koju trenutno imam, tj. od kunskog računa?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice