Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.356
|
čitano: 14.156.864
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Fascinanto je to u Hrvatskoj da ti netko pošalje otorenu kutiju s TV-om ili nešto. Može se otvoriti pred kupcem ako dođe u skladište, ali preko neta da kupiš i da ti dođe otvoreno stvarno nema smisla. A garancije se uvijek može staviti u košuljicu na kutiji.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima, ako može mala pomoć oko odabira TVa, savjet koji od niže navedenih bi bio najbolji izbor.

Šta se tiče budžeta mogu max ići do 4500 kn, TV ide u dnevnu sobu, a zbog dimenzija mjesta gdje bi trebao stajati, nije moguća veća televizija od 43 incha.

Sam kut gledanja je i direktno i pod manjim kutem sa strane.

Ovo je neki suženi izbor, pa svaki savjet je dobrodošao :)

 

1. SONY KD-43XE8077 (recenzije po netu su pozitivne, jedino šta je ovo prošlogodišnji model)

  • 2. LG 43UK6950
    • 3. Panasonic TX-43FX620E
    • 4. Samsung UE43NU7402
    • 5. Sony Bravia KD-43XF8096 (ovaj je trenutno skuplji od ostalih, ali možda na BF akciji spuste cijenu)

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
oceans12 kaže...

Kod mene je potpuno stvar na 55tici, cini se sve ok isto kako si i ti opisao

 Papiri zaljepljeni vani? jel možeš par slika zabacit ako nisi vec raspakirao? Mamu im hebem, računaju ja nisam iz Zg i meni shibnu otvaran... CCCC. pljuc

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
buudaa kaže...

Dobar dan dobri ljudi.

Molim Vas pomoć u svezi kupnje novog TV-a. 

Pikiram na 55" tv (cca 3m udaljenost) do 5.000 kn, i sad na mallu vidim LG 65UK6300MLB za 5.400 kn što mi se čini vrlo dobra cijena, pogotovo sam se napalio kada sam vidio na recenziji da ima jako mali input lag a namjeravam uzeti i ps4 pro.

Da li ima netko iskutva sa takvim tv-om, bez obzira na ps4 pro 80% vremena ide na naše programe (imam iskon tv) i tu me strah da se ne razočaram sa slikom.

 

Od 55" sam gledao SAMSUNG 7402 i Hisense u7A. Ne znam da li su ovi tv-i bolji ali i da jesu razlika je 500kn u odnosu na 65" LG koji sam gore naveo.

 

Svaki savjet je dobrodošao, odluka u svakom slučaju pada ovaj tjedan.

 

Molim Vas samo da mi ne predlažete 55" iznad 5.000 kn i da mi Garfield ne pokuša uvaliti Philips jer sam ga u startu prekrižio.

 

hvala :)

 

S tim lg-em se nećeš usrećiti što se kvalitete slike tiče.  Samsung i Hisense su tu dosta  bolji. 

Jedina mu je prednost 65".

Ako ti je bitnije veči ekran (što isto podiže dojam) onda ga uzmi. Ali ako si osjetljiv na kvalitwtu like , ova druga dva su bolji odabir.

Ovi naši programi niti na jednom tv-u ne izgledaju dobro :)

Često se kod ovakvih preporuka predlaže da se ide na veči tv bez obzira što ima nešto lošiju sliku, ali ako te loša crna i loš kontrast smetaju , onda će te na velikom tv-u još više smetati.

 

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Frotto kaže...

Pozdrav svima, ako može mala pomoć oko odabira TVa, savjet koji od niže navedenih bi bio najbolji izbor.

Šta se tiče budžeta mogu max ići do 4500 kn, TV ide u dnevnu sobu, a zbog dimenzija mjesta gdje bi trebao stajati, nije moguća veća televizija od 43 incha.

Sam kut gledanja je i direktno i pod manjim kutem sa strane.

Ovo je neki suženi izbor, pa svaki savjet je dobrodošao :)

 

1. SONY KD-43XE8077 (recenzije po netu su pozitivne, jedino šta je ovo prošlogodišnji model)

  • 2. LG 43UK6950
    • 3. Panasonic TX-43FX620E
    • 4. Samsung UE43NU7402
    • 5. Sony Bravia KD-43XF8096 (ovaj je trenutno skuplji od ostalih, ali možda na BF akciji spuste cijenu)

 

 

Za uvijete koje si naveo najbolji je Samsung UE43NU7402

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sad gledam unboxing videe i možda i nije otvarano. Ove crte sa strane nisu od trake već su na svim kutijama, a pošto su ovi kartoni zaobljeni moguće da zbog toga izgleda odvojeno. Ne sumnjajuću u talent mog starog da iz bilo čega napravi pizdariju, ne bi se čudio da je uspio postići neki čudan kut tokom slikanja... Kako god žena dolazi za pol h pa će ona slikat. Ja sam tek u 18h doma

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...

Sad gledam unboxing videe i možda i nije otvarano. Ove crte sa strane nisu od trake već su na svim kutijama, a pošto su ovi kartoni zaobljeni moguće da zbog toga izgleda odvojeno. Ne sumnjajuću u talent mog starog da iz bilo čega napravi pizdariju, ne bi se čudio da je uspio postići neki čudan kut tokom slikanja... Kako god žena dolazi za pol h pa će ona slikat. Ja sam tek u 18h doma

ajde ne drami vise.

Bog zna zasto je ovom dosao "koristeni" primjerak, ako je uopce i koristen. 

Mozda su ga otpakiravali iz xy razloga.

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja isto ne kužim čemu tolika halabuka oko otvaranih tv-a. Razloga za otvaranje može biti milijun: interna provjera trgovine prije slanja, moraju ubaciti pečatiranu garanciju/račun, neki od tv-a su u pošiljci došli oštećeni pa moraju sve provjeriti...

Otvoriš, provjeriš je li sve na svom mjestu, provjeriš piksele i ostalo sve što te zanima i pičiš dalje. Naravno da nećeš prihvatiti ako po daljinskom imaš tuđe stidne dlake, upute su zgužvane a po ekranu packe. Ali ako je s uređajem sve u redu, skinuo si osobno s njega naljepnice i sve je na svojem mjestu - koga briga kako kutija izgleda, koliko puta je bila preljepljivana i da li stiropor stoji previše ulijevo, a trakica previše udesno.

 

Jednom čovjeku je na temi došao vidljivo korišten tv i vratit će ga nazad. Ne znači da će sad svima vama doći otpakirani tv i da je sve ovo jedna velika globalna zavjera.

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Upravo to!

Eto meni je kutija bila neotvarana i ispravna, a na samom TVu sam našao 7 neispravnih pixela. Nikad neznaš kj te čeka, a kutija nebi trebala igrati toliku ulogu (naravno sad baš ak je prožvakana onda jbg, nećeš ni preuzet) ako je sa samim TVom sve u redu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
Frotto kaže...

Pozdrav svima, ako može mala pomoć oko odabira TVa, savjet koji od niže navedenih bi bio najbolji izbor.

Šta se tiče budžeta mogu max ići do 4500 kn, TV ide u dnevnu sobu, a zbog dimenzija mjesta gdje bi trebao stajati, nije moguća veća televizija od 43 incha.

Sam kut gledanja je i direktno i pod manjim kutem sa strane.

Ovo je neki suženi izbor, pa svaki savjet je dobrodošao :)

 

1. SONY KD-43XE8077 (recenzije po netu su pozitivne, jedino šta je ovo prošlogodišnji model)

  • 2. LG 43UK6950
    • 3. Panasonic TX-43FX620E
    • 4. Samsung UE43NU7402
    • 5. Sony Bravia KD-43XF8096 (ovaj je trenutno skuplji od ostalih, ali možda na BF akciji spuste cijenu)

 

 

Za uvijete koje si naveo najbolji je Samsung UE43NU7402

 

Hoće li biti problem kod samsunga to što će se tv gledati i sa strane?

Pitam jer vidim kako dosta ljudi spominje da je samsung dobar samo ako će se gledati direktno zbog VA panela, da se ne preporučava kod gledanja iz kuta.

8 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A bokte šta imaju ili bi imale radit stidne dlake na daljincu !?  Wtf 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Frotto kaže...

 

Hoće li biti problem kod samsunga to što će se tv gledati i sa strane?

Pitam jer vidim kako dosta ljudi spominje da je samsung dobar samo ako će se gledati direktno zbog VA panela, da se ne preporučava kod gledanja iz kuta.

 Upravo tako, bit će problem i boje će ti biti isprane pod kutem. Ako ćeš ga gledati direkt, ili sa malim odstupanjem - nećeš imati problema :)

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...

Ma i moja ide 99% nazad... kad stari biser nije sliko od gore TV :D :D Čak razmišljam da im ja otfuram u petak u point a nek mi tamo dostave novi. i naravno ako je BF nešto jeftiniji nek odma uračunaju tu cijenu :D

 ček, još nisi vidio TV i već ide 99% nazad? Ništa ne znači to kako je zapakirano dok se ne uvjeriš kakvo je stanje unutar kutije

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za te pare traži LG 55SK8500 seriju na popustima, ili 49 inčnu verziju. Ne edigitalu ima 8100 verzija i sl. Ugl imaju sve što i taj, a još bolje sve.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...

Ja isto ne kužim čemu tolika halabuka oko otvaranih tv-a. Razloga za otvaranje može biti milijun: interna provjera trgovine prije slanja, moraju ubaciti pečatiranu garanciju/račun, neki od tv-a su u pošiljci došli oštećeni pa moraju sve provjeriti...

Otvoriš, provjeriš je li sve na svom mjestu, provjeriš piksele i ostalo sve što te zanima i pičiš dalje. Naravno da nećeš prihvatiti ako po daljinskom imaš tuđe stidne dlake, upute su zgužvane a po ekranu packe. Ali ako je s uređajem sve u redu, skinuo si osobno s njega naljepnice i sve je na svojem mjestu - koga briga kako kutija izgleda, koliko puta je bila preljepljivana i da li stiropor stoji previše ulijevo, a trakica previše udesno.

 

Jednom čovjeku je na temi došao vidljivo korišten tv i vratit će ga nazad. Ne znači da će sad svima vama doći otpakirani tv i da je sve ovo jedna velika globalna zavjera.

 U pravu si. Treba biti pazljiv i pregledati proizvod, ali mislim da nema smisla odmah ludit ako ima sumnje da je kutija otvarana. 

A sta vi mislite da bi trebali raditi ducani kad netko vrati TV u roku par dana, recimo stigao krivi model, kriva boja okvira (Sony je imao opciju crni i sivi rub), ili skuzio da mu je premali TV i odlucio nadoplatiti za veci? Nece ih valjda baciti! Svi bi mi da imamo tu opciju za povrat, ali ako nam dodje TV koji je bio mozda izvadjen iz kutije, onda popiz..tis.

Ja sam isto malo bio u paranoji kad mi je stigao TV, tako da shvacam taj poriv . Problem je sto ima niz prica kako je nekome doslo nesto krivo i onda smo svi nabrijani. Ima puno vise ljudi kojima je sve bilo ok, ali sigurno nitko nece post-ati kako mu je cudom dosao ok TV!

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 16:58 (zzzele).
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vidim da sam ekipi počeo ići na živce. Moje isprike zbog tooga, ubilo me to cjelodnevno isčekivanje. Ne planoram više postat. Sretno svima s kupnjom i živjeli. Pozz.

 
2 0 hvala 1
10 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da i ja pitam nešto,planiram uzeti Samsung QE49Q6FNATXXH 49,znate li za neki sličan više, manje sličan model,prije nego se odlučim možda ima neki bolji a da ni ne znam:)?Može biti i nešto skuplje,recimo oko 6500 kn,samo za gledanje filmova.

 

Hvala,

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 17:04 (torente 35).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Meni je sve savrseno, izvana je samo jedna prozirna traka taljepljena po duzini bila, s canhske strane racun i garancija u prozirnoj foliji, zastitni cepovi sa svake strane kutije, unutra sve po peesu, obljeplhen sa prozirnim folijana po rubovima, na bocnim atranicama kartoni da se ne zapackaju rubovi, sa zadnje strane zastitna folija i miris novog tv kad sam ga otvorio, tv je mrak, cak i android prolicno dobro radi, nije ko lg al nema veze, eto to je to za sada

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Frotto kaže...
Pixel kaže...
Frotto kaže...

Pozdrav svima, ako može mala pomoć oko odabira TVa, savjet koji od niže navedenih bi bio najbolji izbor.

Šta se tiče budžeta mogu max ići do 4500 kn, TV ide u dnevnu sobu, a zbog dimenzija mjesta gdje bi trebao stajati, nije moguća veća televizija od 43 incha.

Sam kut gledanja je i direktno i pod manjim kutem sa strane.

Ovo je neki suženi izbor, pa svaki savjet je dobrodošao :)

 

1. SONY KD-43XE8077 (recenzije po netu su pozitivne, jedino šta je ovo prošlogodišnji model)

  • 2. LG 43UK6950
    • 3. Panasonic TX-43FX620E
    • 4. Samsung UE43NU7402
    • 5. Sony Bravia KD-43XF8096 (ovaj je trenutno skuplji od ostalih, ali možda na BF akciji spuste cijenu)

 

 

Za uvijete koje si naveo najbolji je Samsung UE43NU7402

 

Hoće li biti problem kod samsunga to što će se tv gledati i sa strane?

Pitam jer vidim kako dosta ljudi spominje da je samsung dobar samo ako će se gledati direktno zbog VA panela, da se ne preporučava kod gledanja iz kuta.

 Ako je pod manjim kutem nemaš problema, ako je skroz iz koso onda boje gube intenzitet i slika djeluje isprano.

 Bilo bi dobro da možeš  vidjeti u trgovini koiko je to konkretno i smeta li te to previše. 

Generalno, ako si na tri metra i imaš npr neki trosjed, svi će moći normalno gledati bez nekog vidljivog gubitka kvalitete slike.

Kod samsunga u startu imaš dobar kontarast (oko 1:5000) , posebno ćeš to cijeniti ako gledaš navečer kad ima manje svjetla, tek pod kutem kako se povečava gubi taj kontrast.

Ips u startu ima oko 1:1000. 

15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kupio u elipsu u petak 16.11. Sony 49XF7596 za 4000 kuna i općenito sam zadovoljan telkom, s obzirom na cijenu i performanse. Volio bih da ima TRILUMINOS, no i ovako je slika dobra, osim naših kanala koji su sranje. Inače mu upscale radi jako dobro, sve od 720p naviše izvrsno izgleda i radi glatko. No nemojte očekivati od 4k telke čuda kad se radi o signalu sa naše televizije, ono što oni puštaju je svjetska sramota. Iako, začudilo me kako NOVA TV dobro izgleda preko antene, ali, ove utakmice repke su loše izgledale osim kad je slika bila zumirana. Shvatio sam da sama slika s izvora mora bit čišća, nije sve u navodnom HD signalu. Vidio sam Ghostbusterse koji su prastari, ali slika je dobro izgledala jer je original slika dobra.

 

Uzivam u 4k videima s Youtubea, i tak to. U početku mi nije očitavao usb stickove automatski, dok nisam skužio da ih nedovoljno dobro uguravam. Zvuk je za moje potrebe baš dobar i necu uzimat neke externe, iako imam par sa subwooferom, ali i ovak mi je super. Najbolji mod slike je Cinema Pro, tu ne treba previše prčkati, no ako netko ima dobre postavke za podijeliti cijenio bih trud.

 

Nedostaci su očekivani, slaba crna boja ali s obzirom da sam prešao sa starog 32 inčnog LG LCD-a, i nije mi neki nedostatak da budem iskren. Kad pustim 4k verziju Avengersa od 30gb, fakat uživam u slici. Još jedan bitan fail, nikako ne mogu ostvariti stabilno zrcaljenje ekrana desktopa na tv preko chromecasta a niti preko wi di. Dok s mobitela ide sve super, pa me to muči. Jednostavno se sve uspori na Tv i miš slabo reagira. Uzas.

 

Posljednja zamjerka, br aplikacija na tv-u je malen a očekivao sam punu kompatibilnost s Android programima s Google Playstorea - namjeravao sam instalirati BS Player. VLC je isto dobar a i KODI funkcionira odlično zasada.

 

Nisam još isprobavao netflix, al planiram.

 

Sve u svemu, mislim da sam dobro prošao, ali možda sam trebao uzet Samsunga 49 NU7402 tada za 3150 kuna i dobio tv iste kvalitete, više manje. Pao sam na marku, vjerojatno.

 

Volio bih čuti vaše komentare. Hvala unaprijed a ako neko zna kako da riješim taj lag kod castanja na tv, bio bih presretan.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Frotto kaže...
Pixel kaže...
Frotto kaže...

Pozdrav svima, ako može mala pomoć oko odabira TVa, savjet koji od niže navedenih bi bio najbolji izbor.

Šta se tiče budžeta mogu max ići do 4500 kn, TV ide u dnevnu sobu, a zbog dimenzija mjesta gdje bi trebao stajati, nije moguća veća televizija od 43 incha.

Sam kut gledanja je i direktno i pod manjim kutem sa strane.

Ovo je neki suženi izbor, pa svaki savjet je dobrodošao :)

 

1. SONY KD-43XE8077 (recenzije po netu su pozitivne, jedino šta je ovo prošlogodišnji model)

  • 2. LG 43UK6950
    • 3. Panasonic TX-43FX620E
    • 4. Samsung UE43NU7402
    • 5. Sony Bravia KD-43XF8096 (ovaj je trenutno skuplji od ostalih, ali možda na BF akciji spuste cijenu)

 

 

Za uvijete koje si naveo najbolji je Samsung UE43NU7402

 

Hoće li biti problem kod samsunga to što će se tv gledati i sa strane?

Pitam jer vidim kako dosta ljudi spominje da je samsung dobar samo ako će se gledati direktno zbog VA panela, da se ne preporučava kod gledanja iz kuta.

 Ako je mali kut onda neće biti problema, ali ako je dosta sastrane (tipa 25° naviše) vidjet će se razlika u bojama i svjetlini. Tu bi onda trebao birati neki QLED Samsung jer ima jače osvijetljenje koje to donekle anulira. Eh sada, nekima ništa ne smeta, nekima sve, a s treće strane u dućanu je skoro nemoguće vidjeti išta jer su TV-i u demo modu (sve na naj) i pod jakim osvjetljenjem, te se na njima vrte slike sa gro raznih boja (poput planina sa šumom, snijegom, građevinama ispod) na kojima je teško primjetiti. Ja sam tako gledao u dva LG-a sa IPS i VA panelom i jeeeeeedva sam primjetio mijenjanje boja iz kuta. Treba ti ili normalno kućno osvjetljenje ili neke testne slike sa jednoličnijim bojama, poput reklama i sl.. Npr reklama koja je 90% bijeli ekran ti lijepo pokaže iz kuta da nije isto na bližem rubu kao na daljem.

 

Šteta što ti ne stane veći od 43", nekih modela jednostavno nema ispod 49"...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 17:17 (Mad Ant).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
torente 35 kaže...

Da i ja pitam nešto,planiram uzeti Samsung QE49Q6FNATXXH 49,znate li za neki sličan više, manje sličan model,prije nego se odlučim možda ima neki bolji a da ni ne znam:)?Može biti i nešto skuplje,recimo oko 6500 kn,samo za gledanje filmova.

 

Hvala,

 Q6 je najbolja opcija u toj cjenovnoj kategoriji i nemaš ništa bolje osim ako značajno ne povečaš iznos.

Preporučio bih 55" model ako nije problem jer ima  100Hz panel. Ali čak i 49" koji ima 50Hz panel nije problem , jako je teško i primjetiti razliku i večini zapravo puno niti ne znači je li panel 50 ili 100/120hz.

 

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kuži se razlika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
marik7 kaže...

Kupio u elipsu u petak 16.11. Sony 49XF7596 za 4000 kuna i općenito sam zadovoljan telkom, s obzirom na cijenu i performanse. Volio bih da ima TRILUMINOS, no i ovako je slika dobra, osim naših kanala koji su sranje. Inače mu upscale radi jako dobro, sve od 720p naviše izvrsno izgleda i radi glatko. No nemojte očekivati od 4k telke čuda kad se radi o signalu sa naše televizije, ono što oni puštaju je svjetska sramota. Iako, začudilo me kako NOVA TV dobro izgleda preko antene, ali, ove utakmice repke su loše izgledale osim kad je slika bila zumirana. Shvatio sam da sama slika s izvora mora bit čišća, nije sve u navodnom HD signalu. Vidio sam Ghostbusterse koji su prastari, ali slika je dobro izgledala jer je original slika dobra.

 

Uzivam u 4k videima s Youtubea, i tak to. U početku mi nije očitavao usb stickove automatski, dok nisam skužio da ih nedovoljno dobro uguravam. Zvuk je za moje potrebe baš dobar i necu uzimat neke externe, iako imam par sa subwooferom, ali i ovak mi je super. Najbolji mod slike je Cinema Pro, tu ne treba previše prčkati, no ako netko ima dobre postavke za podijeliti cijenio bih trud.

 

Nedostaci su očekivani, slaba crna boja ali s obzirom da sam prešao sa starog 32 inčnog LG LCD-a, i nije mi neki nedostatak da budem iskren. Kad pustim 4k verziju Avengersa od 30gb, fakat uživam u slici. Još jedan bitan fail, nikako ne mogu ostvariti stabilno zrcaljenje ekrana desktopa na tv preko chromecasta a niti preko wi di. Dok s mobitela ide sve super, pa me to muči. Jednostavno se sve uspori na Tv i miš slabo reagira. Uzas.

 

Posljednja zamjerka, br aplikacija na tv-u je malen a očekivao sam punu kompatibilnost s Android programima s Google Playstorea - namjeravao sam instalirati BS Player. VLC je isto dobar a i KODI funkcionira odlično zasada.

 

Nisam još isprobavao netflix, al planiram.

 

Sve u svemu, mislim da sam dobro prošao, ali možda sam trebao uzet Samsunga 49 NU7402 tada za 3150 kuna i dobio tv iste kvalitete, više manje. Pao sam na marku, vjerojatno.

 

Volio bih čuti vaše komentare. Hvala unaprijed a ako neko zna kako da riješim taj lag kod castanja na tv, bio bih presretan.

 Da si uzeo samsunga , izgubio bi jedino veći kut gledanja, dobio bi osjetno bolju crnu / bolji kontrast :)  Ja bi uzeo samsunga  :)

 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
torente 35 kaže...

Da i ja pitam nešto,planiram uzeti Samsung QE49Q6FNATXXH 49,znate li za neki sličan više, manje sličan model,prije nego se odlučim možda ima neki bolji a da ni ne znam:)?Može biti i nešto skuplje,recimo oko 6500 kn,samo za gledanje filmova.

 

Hvala,

 Pričekaj black friday i uzmi 55" verziju, bit će vjerojatno nešto manje od 7k

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
torente 35 kaže...

Da i ja pitam nešto,planiram uzeti Samsung QE49Q6FNATXXH 49,znate li za neki sličan više, manje sličan model,prije nego se odlučim možda ima neki bolji a da ni ne znam:)?Može biti i nešto skuplje,recimo oko 6500 kn,samo za gledanje filmova.

 

Hvala,

 Možda ja ne vidim dobro, ali vidim ga jedino u Maks-Pro po 6500kn...

 

https://www.nabava.net/search.php?q=samsung+QE49Q6FN

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 17:42 (Mad Ant).
10 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
torente 35 kaže...

Da i ja pitam nešto,planiram uzeti Samsung QE49Q6FNATXXH 49,znate li za neki sličan više, manje sličan model,prije nego se odlučim možda ima neki bolji a da ni ne znam:)?Može biti i nešto skuplje,recimo oko 6500 kn,samo za gledanje filmova.

 

Hvala,

 Možda ja ne vidim dobro, ali vidim ga jedino u Maks-Pro po 6500kn...

 

https://www.nabava.net/search.php?q=samsung+QE49Q6FN

 

 

Ima ga i po 5800kn.

 

10 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nije toliko stvar u novcima,nego maloj prostoriji i udaljenosti od ekrana,sad imam LG43 a taj samsung od 55 mi se činio preveliki,ali kad ste ste već spomenuli išao gledati i po ovima bi isto bilo ok,udaljenost mi je oko 2.50m.

 

https://www.tportal.hr/tehno/clanak/kako-odabrati-pravu-velicinu-tv-ekrana-evo-na-sto-paziti-20170822

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
torente 35 kaže...
Mad Ant kaže...
torente 35 kaže...

Da i ja pitam nešto,planiram uzeti Samsung QE49Q6FNATXXH 49,znate li za neki sličan više, manje sličan model,prije nego se odlučim možda ima neki bolji a da ni ne znam:)?Može biti i nešto skuplje,recimo oko 6500 kn,samo za gledanje filmova.

 

Hvala,

 Možda ja ne vidim dobro, ali vidim ga jedino u Maks-Pro po 6500kn...

 

https://www.nabava.net/search.php?q=samsung+QE49Q6FN

 

 

Ima ga i po 5800kn.

 

 Da, baš gledam, ako napišeš QE49Q6FNATXXH onda dobiješ i najjeftiniji u SuperNet-u, ali ako makneš "ATXXH" prvi vidiš Maks-Pro po 6500kn... hebem ti Nabavu.net i programiranje searcha...

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
torente 35 kaže...

Nije toliko stvar u novcima,nego maloj prostoriji i udaljenosti od ekrana,sad imam LG43 a taj samsung od 55 mi se činio preveliki,ali kad ste ste već spomenuli išao gledati i po ovima bi isto bilo ok,udaljenost mi je oko 2.50m.

 

https://www.tportal.hr/tehno/clanak/kako-odabrati-pravu-velicinu-tv-ekrana-evo-na-sto-paziti-20170822

 Istina, a i malo privikavanja na veliki ekran treba. Jer u tom slučaju preporučam i:

 

LG 49SK8500 - (IPS, FALD, 100Hz, full 4K, Nano cell filter, itd.)

https://www.nabava.net/search.php?q=lg+49sk8500

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice