Iphone 5

poruka: 949
|
čitano: 243.853
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Iphone 5

Osnovno; prvo update pa jailbreak, obzirom update poništava jailbrake! 

Prijelaz sa iP5 na iP5S najviše zbog finger print senzora, a drugi razlog, noviji HW, dulji period podrške obnove updaze-a, što je osnovno i primarno. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Pozdrav ekipa...

 

Namjeravam kupit Iphone 5...pa me zanima dali je cijena realna negdje oko 2000kn ( na njuškalu )?

 

Pitam ovo jer nisam nikad imao takve mobitele, pa reko da mozda nije nesto shebano na mobitelu i tako....

 

Molim da posavjetujete na sto treba paziti kod takvih mobitela..( jer nije mi malo tih cca. 2000 kn a nebi htio da mi neko uvali )

 

 

Eto hvala vam na odgovoru unaprijed... 

 

Peace

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

pozdrav,zanima me mogu li sam promjeniti ovo na slici i kako,to je za iphone 5,hvala

dario kapic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Iphone 5

Dakle imam ponudu rabljeni iphone 5 po dostap ovoljnoj cijeni i sve ispravno i bio je u programu zamjene tipki i baterije i to kao sluzbeno u apple storeu..jel to pouzdano? jel ima kakvih losih iskustava nakon te zamjene?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 5

Definiraj dosta povoljno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Bok,imam iphone 5 star vec 2g i naravno koristio sam ga svakodnevno i baterija je riknula. Nakon nekog vremena koristenja,mob se jednostavno iskljuci,dobijem vertikalne zelene crtice i polako se svjetlina smanji i onda se sam restarta. Skuzio sam ja da je do baterije i narucio sam preko ebay-a novu za 120kn,navodno "orginal",dosla je jucer i promijenio sam ju uz pomoc youtube tutorijala. No punio sam ju cijeli dan i nije isla preko 50% pa sam ga koristio tu vecer i izgledalo je sve normalno dok nije doslo do 1%,na tom postotku sam koristio mobitel skoro puna 2 sata. Slutio sam da nesto nije u redu,onda sam ga ostavio preko noci da se puni ali ujutro je bilo tek 25%,odlucio sam ga ostaviti cijeli dan na punjacu ali nakon 69% nije se vise postotak mijenjao,veckao da ne moze vise.Cak mi se dogadalo da stoji na punjacu i pokaze 68% a kasnije 64%.  A koristenjem mobitela bez punjaca se dogada opet ista stvar,vertikalne zelenkaste linije,tamni ekran pa restart. Ima li tko savjet ili je imao slican problem? Jeli to do baterije ili je nesto u mobitelu uzrokovalo taj problem? pomoc 

Sent from Potato v2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone 5

Nemam iskreno pojma o tom problemu, no 'orginalne' tj. oem dijelove za iPhone ne mozes kupiti van Applea. Nitko ih nema, niti ih bilo tko prodaje. Razno razne iklinike i sl. servisi takodjer lazno reklamiraju 'orginalne' dijelove, a ustvari nema ih nitko. Ni bateriju, ni display, itd.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 5

Nemas pojma dude, naravno da postoje original dijelovi. A gore problem vjerojatno nije do baterije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 5

Ne postoje original dijelovi covjek je u pravu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 5

Koliko danas realno vrijedi iphone 5 u odličnom stanju sa svom opremom?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5
hrčak kaže...

Koliko danas realno vrijedi iphone 5 u odličnom stanju sa svom opremom?

 1500 je po mom mišljenju neki maximum maximuma.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
12 godina
offline
Iphone 5
1300kn cca na njuuski iphone v5. Originalni dijelovi postoje, mislite da apple radi u svojim tvornicama svoje dijelove, koje je nemoguće nabaviti? Stari mi se bavi popravkom iphonea, i da, ima original dijelova, to što nisu prvotno bili u određenom iphoneu, ne znači da su fake -.-
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Pozdrav,

 

Nabavio sam polovni iPhone 5 64GB i uređaj ima podignut gornji dio ekrana (Screen Lifting). Probao sam pronaći što je uzrok tome te prema podacima s interneta je navodno u pitanju baterija. Nije previše podignut (1-2 mm) no meni podosta iritantno. Zna li možda netko tko se susreo s tim koliko dođe popravak istoga.

Hvala unaprijed.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 5

Ako je baterija, to znaci da se napuhnula... a ako ne popravis, moci ces sve skupa bacit u smece.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5

U ponedjeljak MAM PROMOTNO na popravak nositi takav gadget, MAM!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 5

Sve se bojim da taj polovni ima garanciju, cim mu ga je netko uspio utopit sa napuhanom baterijom... mogo ga je taj odnest na popravak ako ima garanciju i dobit vise love.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Koliko se može dobiti za potpuno novi ne upaljeni 5S ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
Franjo15 kaže...

Koliko se može dobiti za potpuno novi ne upaljeni 5S ?

 za vakumirani otkljucani 16GB izmedu 3000 i 3800kn

mojpismonosa
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
Mojpismonosa kaže...
Franjo15 kaže...

Koliko se može dobiti za potpuno novi ne upaljeni 5S ?

 za vakumirani otkljucani 16GB izmedu 3000 i 3800kn

 odlično, čini mi se ok cijena, ja za svog trenutno tražim 3400, i ljudi zovu i samo bi spuštali cijenu, ali za sada budem držao toliko, naći će se netko tko će kupiti. Ne žuri mi se. 

HR garancija, ne upaljen, i svima kažem da ne ide ispod. Bar ne za sada :)


12 godina
offline
Re: Iphone 5
Mojpismonosa kaže...
Franjo15 kaže...

Koliko se može dobiti za potpuno novi ne upaljeni 5S ?

 za vakumirani otkljucani 16GB izmedu 3000 i 3800kn

 DI se to moze toliko dobit ? Da je 500kn jeftiniji od najnize cijene iP6 ? Daj nemoj bit smijesan. 

 

Ja sam ga toliko platio prije godinu dana... 3000kn...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
Franjo15 kaže...
Mojpismonosa kaže...
Franjo15 kaže...

Koliko se može dobiti za potpuno novi ne upaljeni 5S ?

 za vakumirani otkljucani 16GB izmedu 3000 i 3800kn

 odlično, čini mi se ok cijena, ja za svog trenutno tražim 3400, i ljudi zovu i samo bi spuštali cijenu, ali za sada budem držao toliko, naći će se netko tko će kupiti. Ne žuri mi se. 

HR garancija, ne upaljen, i svima kažem da ne ide ispod. Bar ne za sada :)


 Moram te razočarat al tražiš ipak previše, između 2500 i 3000 je puno realnije za skoro 2 godine star uređaj...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
SimeKZ kaže...

 DI se to moze toliko dobit ? Da je 500kn jeftiniji od najnize cijene iP6 ? Daj nemoj bit smijesan. 

 

Ja sam ga toliko platio prije godinu dana... 3000kn...

 Ti si sad uzo gornju granicu i jos se glupiras znam dvoje ljudi koji su kupili za 3200 nedavno, nazovao ih ti glupima ili ne to je cijena koja se jos nekako moze dobit, nek drzi cijenu 3400 nac ce se netko. To sto si ti upiknuo za 3000 ili si naso dobar deal ili kupio nevakumiranog ili zakljucanog na neku mrezu. Cim otvoris tu plastikicu mozes ocekivat bar 300kn nizu cijenu, a za tragove koristenja to ide jos dolje... Uostalom ne vidim iP6 otkljucani ispod 4500 tako da je ipak 700kn u najgorem slucaju, a vise od 1000kn u koleginom slucaju.

 

Tebi mozda 1100kn ne znaci puno al puno ljudi znaci, to je preko 125% cifre, nekom je to ogromna razlika, a realno i je...

 

EDIT: takoder kolega bas nije bio jasan, je li uredaj vakumiran i otkljucan. Jer to su tek dobri uvijeti za takvu cijenu...

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2015 19:02 (Mojpismonosa).
11 godina
offline
Iphone 5

Ja svojeg prije godinu i nekih 4 mjeseca platio 3000kn vakumiran 5s space gray 16gb. Usralo mi se opako frajer stavio oglas i odmah sam naletio i otisao direkt po njega. Po meni max 3000kn za vakumirani 64gb.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
omomomomoomm kaže...

Ja svojeg prije godinu i nekih 4 mjeseca platio 3000kn vakumiran 5s space gray 16gb. Usralo mi se opako frajer stavio oglas i odmah sam naletio i otisao direkt po njega. Po meni max 3000kn za vakumirani 64gb.

 U svakom slucaju nerealan si... Otkljucan?

mojpismonosa
11 godina
offline
Iphone 5

Nisam nerealan mob je izasao u 9 mjesecu 2013.

ja ga jos imam i fantastican je telefon ali nemoze jos uvjek vrijedit 500€

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Dečki da se ne prepirete, iPhone je prodan danas. 

 

Novi uređaj, s urednom garancijom, ne upljen, otišao je za 3200, eto dao sam malo jeftinije. Ali da sam čekao još malo otišao bi za 3400. 

Uglavnom ljudi zovu. Po meni taj uređaj ne vrijeni niti 2000kn, ali eto, ima onih koji su spremni platiti ovu cijenu koju sam tražio. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Rijesio sam problem s baterijom, uredaj sada uredno radi, no evo sada mi je ispao na tepih te je ispalo samo stalno, ne cijeli panel, nego samo staklo. Kada sam probao ponovno stisnuti, donji dio se namjesti no gornji mi ostaje pogidnut mrvicu. Moze li se po tom pitanu sto napraviti?

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Pozdrav, zna li netko ima li pomoći iphoneu 5 kojem ne radi wi-fi jer je tipka siva i ne može se pomaknut/upalit u settings. Da, probao sam update OS-a itd. i ništa

Čujem razne stvari, od toga da se promijeni čip jednostavno, a čuo sam i to da se ne može to nikako popravit jer je riskantno

Bilo bi dobro ako netko konkretno zna iz iskustva nešto o ovome ili radi s tim.

 

btw 5ica odlično radi na ios 8.4

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2015 8:40 (thevisitor1).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 5

kako radi iOS 9.0.2 ? Da li se grije itd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 5

Ima li kakvih većih razlika između 5 i 5s?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice