Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.144.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoću napravit malu promjenu ali ne znam na koji kamion da pređem sa sadašnjeg Volvo FH-a . 

3 Daf
7 Iveco
3 Man
13 Mercedes
17 Scania
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...

Hoću napravit malu promjenu ali ne znam na koji kamion da pređem sa sadašnjeg Volvo FH-a . 

Renault Magnum.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...

Hoću napravit malu promjenu ali ne znam na koji kamion da pređem sa sadašnjeg Volvo FH-a . 

Pa vidi, Volvo i Scania su ljuti protivnici svugdje pa i ovdje i zbog toga predlazem da pod obavezno prvo sjednes u Scaniu dok si jos svijez sa utiscima iz Volvoa da bi sto bolje i lakse zapazio razliku ...

 

------------------------------ edit:

Rekonstrukcija istocne strane Spanjolske na TSM, vise lokalnih cesta ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 21:07 (suMaper).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo sad vozio sa Zekatom turu od 1000km i lik me 100km od odredišta pokupi nanese 50% štete i ugasi igru. Pa hebem im majku više samo gubim volju za igrom zbog idiota {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 20:44 (macgyver 53).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Rekonstrukcija istocne strane Spanjolske na TSM, vise lokalnih cesta ...

 

Op, op... Bude skidanja i nove TSM mape znači. Sviđa mi se ovaj dio sa lokalnim cestama jer mi je puno zanimljivije voziti tuda nego po autocesti. :D

15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

... {#}

Moj PC  
7 2 hvala 0
9 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Mali offtopic: Ekipa koja koristi Teamspeak, jedno pitanje. Nisam imao prilike prije koristiti to, pa se ne snalazim baš. Može li se napraviti privatni server samo za ekipu ili se moraju koristiti serveri/sobe koje su unutar TS-a? Recimo da hoću sa par frendova samo biti na vezi.

 

I još jedno pitanje. Kolega želi kupiti igru za Steam, ali nema Paypal nego koristi Maestro karticu. Zna tko gdje se može Maestrom kupiti? Meni na pamet jedino pada Kinguin, ali nisam siguran dali oni podržavaju Maestro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Skinuo par zanimljivih modova i uspio nešto što nisam ni pomišljao da je moguće izvest...

Imao sam i taj kamion strava je :D

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemože Maestrom na kinguinu a što se tiče ts-a možeš nać na netu listu slobodnih servera

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 23:02 (macgyver 53).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

uh ljudi, ja ušao na ts3 od ets2mp i ušao onako bezveze u neku švabsku sobu, nisam bio ni minute i banali me uz razlog : "Abusing language about admin!" (a nisam ni riječi progovorio). ban je privremen (24h) ali mislim wtf...{#}{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

dole imas hrv,srb sobe pa se pridruzi ekipi u voznji.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

... Može li se napraviti privatni server samo za ekipu ili se moraju koristiti serveri/sobe koje su unutar TS-a? Recimo da hoću sa par frendova samo biti na vezi.

Pa na ts3 od ets2mp uvjek mozes napraviti svoju privremenu sobu i staviti pass ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zasto mi na Steam jos uvijek pise da mi je 1.11 public beta a uradio sam update na 1.12, i u igru kad udjem pise mi 1.12.

I ne znam sta su uradili sa zvukom, kad vozim kamion stalno se cuje buka kao da vozovi stalno prolaze pored mene, mislim da je neki bug u pitanju jer zvuci nerealno, a rekli su da su poboljsali zvuk koji se cuje iz kabine

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam i ja neki bug izgleda kad sviram necujem druge kamione da sviraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mozda ti drugi kamioni ne sviraju
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
began kaže...

Imam i ja neki bug izgleda kad sviram necujem druge kamione da sviraju.

Šta je tu loše? {#} Ja inače skinem slušalice kad se krene trubit po gradu, pošto se uglavnom svi zaigraju s tim, pa nikad kraja zvonjavi.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Šta je tu loše?{#} Ja inače skinem slušalice kad se krene trubit po gradu, pošto se uglavnom svi zaigraju s tim, pa nikad kraja zvonjavi.

Kako sta ? Pa ocito je da im nedostaje svadbarski truba-dur koncert ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nista mi nije iritantnije kad njih 10 uzimaju prikolice pa svi u rikvercu ostave i odu afk {#}

Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ugasite ton rikverca u opcijama

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo sad vozim kroz Englesku i tempomat mi je na 90km/h i lik nailazi iz suprotnog smjera i spuca direktno u mene ! 

 

Kakvi sve kretena ima, pa za ne povjerovat :(

 

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Zar nije ProMods bio u setnji i slikanju u SCS-u ? ... je ...
"We have invited Martijn and Nico from the ProMods team to our office ..."

Zar nije SCS posle objavio da radi dlc Skandinavija ? ... je ...
"... The Euro Truck map design team working on a new ETS2 expansion - DLC Scandinavia - is working very hard even now in the middle of the hot summer. ..."
 
Zar nije ProMods jucer rekao: "... and we have no idea when we are able to release an update ..." ... je ...
Zar ti se nimalo ne cini da ces slijedecu Skandinaviju platiti u vidu dlc ili ces gledati kako drugi tutnje po njoj ? ... {#}

Danas sam malo kopao po Promods forumu i kažu da kad izađe taj DLC Skandinavija, Going North ili kak već se bude zvao oni srediti svoju mapu da radi sa DLC-om a kak će to sklepati...., znači novije verzije Promods mape neće raditi bez tog novog DLC-a.

 

Evo novih slika tog DLC-a.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Danas sam malo kopao po Promods forumu i kažu da kad izađe taj DLC Skandinavija, Going North ili kak već se bude zvao oni srediti svoju mapu da radi sa DLC-om a kak će to sklepati...., znači novije verzije Promods mape neće raditi bez tog novog DLC-a.

SCS ga je nazvao DLC-Skandinavija, pa cu se je i zadrzati na tom izrazu a za ProMods-Skandinaviju cemo ocito morati promjeniti ime jer vise nece biti adekvatno.
Pa (ja mirisem) nema druge nego da ProMods odustane od teritorije koju ce zauzimati SCS-skandi (Danska, Norveska i Svedska) i nastaviti Finsku, Francusku, Estoniju (nju sam mirisao ali sada su i oni rekli da su reaktivirali rad na Estoniji) i Rumunjsku (sto im je najnoviji info a ja sam i to mirisao jer se Traian jos davno hvalio). Od prije znam da su primili nekog da im radi Island (da li jos radi nisam u toku) pa je moguce da se prosire i na Island.
Hehe, bice to mapa iz ohohoo dijelova: Island, Francuska, Finska i Rumunjska ...
Na njihovom (ProMods) sajtu netko ih je pitao sta bi sa Irskom (znao sam da su i nju radili) a oni rekose da su odustali jer to radi SCS !?! A TSM je nedavno rekao da rade i Irsku !?!
Trebam li te pitati tko je tu tata i tko koga (ne)smirgla ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 19:00 (suMaper).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vrinho kaže...

Danas sam malo kopao po Promods forumu i kažu da kad izađe taj DLC Skandinavija, Going North ili kak već se bude zvao oni srediti svoju mapu da radi sa DLC-om a kak će to sklepati...., znači novije verzije Promods mape neće raditi bez tog novog DLC-a.

SCS ga je nazvao DLC-Skandinavija, pa cu se je i zadrzati na tom izrazu a za ProMods-Skandinaviju cemo ocito morati promjeniti ime jer vise nece biti adekvatno.
Pa (ja mirisem) nema druge nego da ProMods odustane od teritorije koju ce zauzimati SCS-skandi (Danska, Norveska i Svedska) i nastaviti Finsku, Francusku, Estoniju (nju sam mirisao ali sada su i oni rekli da su reaktivirali rad na Estoniji) i Rumunjsku (sto im je najnoviji info a ja sam i to mirisao jer se Traian jos davno hvalio). Od prije znam da su primili nekog da im radi Island (da li jos radi nisam u toku) pa je moguce da se prosire i na Island.
Hehe, bice to mapa iz ohohoo dijelova: Island, Francuska, Finska i Rumunjska ...
Na njihovom (ProMods) sajtu netko ih je pitao sta bi sa Irskom (znao sam da su i nju radili) a oni rekose da su odustali jer to radi SCS !?! A TSM je nedavno rekao da rade i Irsku !?!
Trebam li te pitati tko je tu tata i tko koga (ne)smirgla ... {#}

SCS će napraviti neke dijelove koje Promods nije, a što će s onima koji su isti ili se preklapaju će odlučiti Promods ekipa kad DLC izađe, u dosluhu su to znamo a na što će na kraju ličiti, to je pitanje.... Da, bacit će se na drugo područje kako kažeš ali onda će opet nakon nekog vremena SCS htjeti vjerojatno na to isto područje ubaciti neki novi DLC pa bude ko sa Skandinavijom..... 

 

You'll need the DLC to run ProMods in the future due to compatibility (and also legal) reasons. We will use quite some stuff from the DLC, like some towns we didn't implement yet (Örebro, Västerås, Växjö, Karlskrona, etc.). It will be the best of both worlds.

 

A od TSM-a sam već odavno odustao, imam dosta mapa za voziti. Promods, Mađarska i sad Reislordova.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

... Da, bacit će se na drugo područje kako kažeš ali onda će opet nakon nekog vremena SCS htjeti vjerojatno na to isto područje ubaciti neki novi DLC pa bude ko sa Skandinavijom..... 

He, citas mi misli ... {#}
I kad sasvim prihvatis da su partneri bice ti sve to sasvim normalno i ok ...

vrinho kaže...
A od TSM-a sam već odavno odustao, imam dosta mapa za voziti. Promods, Mađarska i sad Reislordova.

Eh, pa nije mi nikad ni bila niti na kraj pameti pomisao da ikome namecem TSM a kamoli tebi, bio je to samo primjer kako se ponasa ne-partner (ne-saradnik) a za TSM svi ovdje znaju, Madju poneko a Reisproject do jucer niko ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kad SCS pocne uzimat teritoriju PRO mods to vise nece biti to, jer SCS mape su glupost za razliku od Pro mods, bolje nek plate Pro mods tim da im radi mape

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vrinho kaže...

... Da, bacit će se na drugo područje kako kažeš ali onda će opet nakon nekog vremena SCS htjeti vjerojatno na to isto područje ubaciti neki novi DLC pa bude ko sa Skandinavijom..... 

He, citas mi misli ... {#}
I kad sasvim prihvatis da su partneri bice ti sve to sasvim normalno i ok ...

vrinho kaže...
A od TSM-a sam već odavno odustao, imam dosta mapa za voziti. Promods, Mađarska i sad Reislordova.

Eh, pa nije mi nikad ni bila niti na kraj pameti pomisao da ikome namecem TSM a kamoli tebi, bio je to samo primjer kako se ponasa ne-partner (ne-saradnik) a za TSM svi ovdje znaju, Madju poneko a Reisproject do jucer niko ...

 

TSM je radio mapu brzo i nekvalitetno, ali je već krenuo u drugu fazu, odnosno rekonstrukciju. Ako budu upola brzi kao do sada, pregazit će konkurenciju koja radi sporo i detaljno.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vrinho kaže...

... Da, bacit će se na drugo područje kako kažeš ali onda će opet nakon nekog vremena SCS htjeti vjerojatno na to isto područje ubaciti neki novi DLC pa bude ko sa Skandinavijom..... 

He, citas mi misli ... {#}
I kad sasvim prihvatis da su partneri bice ti sve to sasvim normalno i ok ...

vrinho kaže...
A od TSM-a sam već odavno odustao, imam dosta mapa za voziti. Promods, Mađarska i sad Reislordova.

Eh, pa nije mi nikad ni bila niti na kraj pameti pomisao da ikome namecem TSM a kamoli tebi, bio je to samo primjer kako se ponasa ne-partner (ne-saradnik) a za TSM svi ovdje znaju, Madju poneko a Reisproject do jucer niko ...

 

Pa sigurno su partneri, pa nije bezveze Promod ekipa išla u sjedište SCS-a. SCS će pokriti neke njihove teritorije + dodati neke svoje i podijeliti dobiti od novog DLC-a a uz to su naučili nešto jedni od drugih. Igrači budu na dobitku, samo me zanima kolika bude sličnost SCS-ovog DLC-a sa Promods mapom i da li će se uopće isplatiti kupiti taj DLC, barem na početku.

 

Ne, nisam uopće pomislio da mi nešto namećeš. TSM sam prestao igrati zbog puno copy-paste cesta, pogotovo kad sam u Africi vidio ceste iz Austrije i Švicarske. Ne znam kakva je sad niti više uopće pratim njihov rad ali ću ju sigurno isprobati opet kad dobijem volju :) 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I največe kamionđije imaju potrebe{#} Btw. od danas iz MP...{#} [16:10:56] ADMIN StuartD kicked BinaryIntelligence. Reason: Watch your language

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 16:12 (Strm).
Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

a da napravite pod temu(bit ce dolje ljepo na dnu vidljiva) s nickovima kao sto to ima battlefield? jer tko ce sve ovo pretrazivati...{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 16:16 (Stjepanj).
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...

a da napravite pod temu(bit ce dolje ljepo na dnu vidljiva) s nickovima kao sto to ima battlefield? jer tko ce sve ovo pretrazivati...{#}lp

Ja sam predložio da stave u prvi post al ništa: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/ets2-multy-nickovi-da-se-ekipa-lakse-skupi/211213.aspx

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice