Zašto su građani ponovno ogorčeni?
Je li ugradnja razdjelnika opet tabu za Hrvate?
Tema razdjelnika topline ponovno je postala jedna od najkontroverznijih energetskih tema u Hrvatskoj. Prema novom Zakonu obvezna je ugradnja razdjelnika od 1. siječnja 2027. Time je ponovo otvoreno pitanje: jesu li razdjelnici stvarno donijeli uštede ili su postali simbol loše energetske politike?