Na razmeđu
Hoće li povijesni IPO-i isušiti Bitcoin ili ga baš oni spašavaju?
Bitcoin je posljednjih sedam mjeseci proveo u silasku koji nitko ne naziva slomom, nego se tepa da je samo umor. Ima li mjesta optimizmu unatoč nadolazećim povijesnim IPO-ima koji će povući veliki novac s tržišta pa tako moguće inicirati i prodaju Bitcoina?